P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.

edek
użytkownik zarejestrowany

firma jak na razie nie reksutuje ludzi i z tym się zgodze, ale nie wiem jak to wygląda obecnie, czy jest dobra atosfera?

Ktoś kto wie

Syf i malaria!Wszechobecny bałagan. A pracownicy co chwila łażą do prezesów i "strzelają z ucha" na współpracowników. Opinia Jarka na temat "luzackiego podejścia do pracowników" jest naciągana. Bo Jarek to asystent prezesów. Więc nic innego napisać nie mógł. Pozdro, były nabywca zrywającej się folii stretch i odklejającej się taśmy "samoprzylepnej".

prezes
@Ktoś kto wie 25.01.2015, 18:27
Syf i malaria!Wszechobecny bałagan. A pracownicy co chwila łażą do prezesów i "strzelają z ucha" na współpracowników....

dziwne jak "były nabywca" doskonale orientuje się kto to jest Jarek i jak to pracownicy łażą do prezesów i strzelają z ucha..............

Asystent
@prezes 21.05.2015, 13:57
dziwne jak "były nabywca" doskonale orientuje się kto to jest Jarek i jak to pracownicy łażą do prezesów i strzelają...

Szanowny Panie "ktoś kto wie", myli się Pan, pierwszą opinię napisał inny Jarek. Cytując słowa szefa Southwest Airlines Herba Kellehera: “Dear Mrs. Crabapple, We will miss you. Love, Herb.”

jarek

Firma o luzackim podejściu do pracowników. Nie stosuje milicyjnych metod motywacyjnych, żadnych targetów i innych batów. Jak sprzedajesz na zadowalającym poziomie to pracujesz i zarobisz, jak nie sprzedajesz to sorry. Szefostwa nie interesuje nic, tylko liczba na koniec miesiąca.

Zostaw opinię o P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.P. ICC Neskor Sp. z o.o.