Opinie o Marangos Jacek Prusak w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marangos Jacek Prusak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marangos Jacek Prusak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marangos Jacek Prusak w Oleśnica

Klient

Nie polecam korzystania z usług pana Prusaka i firmy Marangos. Wykonawca jest nierzetelny i niesumienny. Wykonał szafkę łazienkową niezgodnie z projektem, obiecał korektę usterki, po czym zniknął z zapłatą i przestał odbierać telefony i odpisywać na smsy. Próba wyegzekwowania naprawy trwa już pięć miesięcy, na początku pan Jacek zwodził mnie kolejnymi terminami, mówił że odezwie się pod koniec tygodnia, że wszystko już gotowe tylko musi przyjechać i zamontować, ale teraz nie raczy już nawet odpisać na sms. Nie jesteśmy jedynymi klientami zwodzonymi przez pana Jacka, niestety zdążyliśmy polecić jego usługi dwojgu znajomym, którzy mają jeszcze więcej problemu z brakiem jego rzetelności. Nikomu nie polecam!!!

Ania Nowy wpis
@Klient

Nie zgadzam się z opinią i wiem jak krzywdzące są takie informacje dla Pana Jacka. Jestem zadowoloną klientką! Od czasu mojego zapytania o wykonanie mebli do dziś (już użytkowanej kuchni i przedpokoju ) minęło zaledwie dwa miesiące. Meble lepsze niż z ikea, pod mój wymiar i mój projekt. Bez opóżnień i zwodzenia z terminami. Może niektóre osoby powinny zmienić podejście do osób dla nich wykonujących zlecenia??? Warto się zastanowić nad sobą i swoimi roszczeniami . Ja polecam firmę Marangos .

Nierzetelny wykonawca! Nowy wpis

Nierzetelna osoba, wielokrotnie zwodziła co do terminu wykonania usługi. Prace wykonane po łebkach, a jakakolwiek forma poprawki praktycznie zawsze kończyła się wielokrotnym przesuwaniem terminu i komentarzami Szczyt niekompetencji to montaż okapu, bez zapianowania rury i zrobienia izolacji termicznej, przez co w domu temperatura spadła do 10st w grudniu. Dodatkowo wewnątrz okapu zostawił narzędzia, które mu tam wpadły podczas montażu..szczęśliwie śrubokręt nie wpadł do silnika okapu i nie zniszczył go... oczywiście brak kontaktu..nie polecam nikomu tego pseudofachowca

Zostaw merytoryczną opinię o Marangos Jacek Prusak - Oleśnica

Marangos Jacek Prusak