Meble Taurus

Dobrzeń

Opinie o Meble Taurus

Piotr

Ja pracuje w tej firmie i nie wiem o co chodzi w komentarzach. Dobry jednozmianowy system, nigdy nie ma problemu z wypłatą, jak potrzeba wolnego to zawsze można się dogadać z szefem, dla mnie jest ok,

Marek

Hej, miałem okazje pracowac tam 2 lata i muszę powiedzieć, że firma działa bardzo dobrze. NIe pojawiają się już żadne opóźnienia w wypłatach, tak jak to pisał ktoś tam 5 lat temu, jest spoko atmosfera i dużo roboty. Ogólnie polecam. Ja przeszedłem do innej firmy na timlidera dltego zrezygnowałem tutaj. Ale ogólnie to bym nie odchodził. Pozdrawiam Marek

koko rpo

ta jakoś przyjacielu może wynikać po prostu z tego że mimo ewolucji firmy na rynku meblarskim i coraz większej ekspansji na nim nadal pozostają firmą rodzinną i zatrudniają tylko kilkadziesiąt osób, i dobrze że nie zrobiło się z nich jakieś dzikie korpo

ewa1504

tak,to prawda,te firmy to żenada, nie płacą nikomu,wynagrodzenia za 07.2012 do dziś nie otrzymałam,nie polecam,urzędom też nie płacą,wiem coś na ten temat

DobraRada

Ta firma jak również "DEKORDA" i "FABRYKA MEBLI DEKORDA" to firmy jednej rodziny.Omijajcie je szerokim łukiem, no chyba, że lubicie pracować za darmo nie tylko 8 godz. dziennie ale czasami dużo dłużej, nawet do rana dnia następnego. O wynagrodzeniu za swój poświęcony czas i zdrowie zapomnijcie. Zawsze was wykiwają. Zakładają nowe Spółki,żeby nie płacić kontrachentom i pracownikom. Zakład opuszczają najdłużej zatrudnieni pracownicy. Nie wytrzymali bez środków do życia.

Samarytanin..:D

Witam. Tak z całą pewnością mogę ocenić ten zakład na zero. Jest tam po prostu wręcz okropnie, nie dość że atmosfera taka sobie to płace są nawet po niżej średniej krajowej. Nie że bym dawała tą opinię na nie korzyść szefa tej że firmy, ale dla ciebie osoby czytającej tą opinię. Pozdrawiam..;D

Zostaw opinię o Meble Taurus - Dobrzeń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meble Taurus