Opinie o P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw w Szczecin

Madzia Nowy wpis

Dużo osób tak narzeka na szefa tutaj, a na każdym dziale jest jednakowa atmosfera? Szukam jakiejś pracy bardziej administracyjnej i zastanawiam się, czy tu jest coś takiego może. Coś dla kobiety bardziej typowego. Ale zależy mi, żeby właśnie klimat był w porządku i żeby szło się dogadać, nie chcę zbędnego stresu.

gucio

Nie polecam. Brak szacunku dla człowieka. Szef nie dba ani o sprzęt ani o relacje międzyludzkie. Płaca - dramat

Czak
@gucio

A od kiedy szef dba o sprzet .Wydaje mi się że pracownik powinien dbac o sprzęt .Coś tu naciągane .

Wal Nowy wpis
@Czak

Pracownik stara się dbać o sprzęt a pan szef przy każdej usterce udaje, że naprawia. Zresztą odeszli nawet mechanicy bo nie da się w takich warunkach pracować. Umowa - zlecenie lub najniższa krajowa a reszta wiadomo.

DomyślSię

Polecam szukać innego pracodawcy , ten Człowiek , potrafi tylko duzo mówić i nic więcej . Bardzoooo słaba firma .

Bardzo trafna ocena.

Słaby pracownik

ZGADZA SIĘ .

MATEUSZ Nowy wpis
@DomyślSię

Potwierdzam. Nie polecam i proszę omijać szerokim łukiem. Dla własnego spokoju.

Nie polecam nikomu tej firmy. Jest osoba w tej firmie która sieje zament. A sam niby szef to człowiek który ma gdzieś wszystko. Jedyna osoba która jest tam bardzo miła to pani Magda. Która tez sama narzeka na niby szefa. Ogólnie firma dno i dramat.

Weronika

Ale zamęt w sensie, że próbuje skłócić pracowników czy bardziej na linii pracownik-pracodawca? A co powiesz na temat warunków pracy?

Oliwia Gustaw

Nie wiem jak nazwać osobę , która nie podaje swoich danych ( chyba z obawy ) , a tylko umie oczerniać i pisać bzdury .Bardzo słabe to jest bo w taki sposób na każdego można pisać co się chce .Przedstaw się z imienia były pracowniku to napiszemy na ciebie jaki ty jesteś (usunięte przez administratora) i nie skazitelny .

Marzena
@Oliwia Gustaw

A Ty coś wiesz o pracy w tej firmie? Pracujesz tam?

Agnieszka
@Oliwia Gustaw

tak, macie rajce. kłóćcie się i pierzcie brudy na publicznym forum. dzieciaki a nie dojrzali ludzie, wstyd!

Potwierdzam. Każde zgłoszenie usterki wiąże się z podejrzeniem tego, że to wina kierowcy. Brak napraw, brak szacunku, brak odbierania telefonu. Pani Magda chyba nie ma wyjścia i musi dostosować się do niby szefa który wiecznie narzeka i szuka problemów. Osoby które pracowały w tej firmie zgodnie potwierdzają dno i żenada. Jak nie chcesz poznać gościa który Ciebie i tak na koniec oszuka to nie trać czasu na tą firmę. Widziałem na mieście autokar z logiem firmy, nie odbiega od reszty bardzo wątpliwej floty Trzymajcie się z daleka od jego usług.

Słaby pracownik
@Oliwia Gustaw

NIE PRZYPOMINAM SOBIE ABY OLIVIA GUSTAW PRACOWAŁA W TEJ FIRMIE ? Pani MAGDA TAK, NIBY SZEF TAK CZYLI PRZEMYSŁAW I TO WSZYSTKO, NO JESZCZE PANI AGNIESZKA ALE ONA NIE JEST ZWIĄZANA Z TĄ FIRMĄ.

@Weronika

Brak szacunku do pracownika. NIE POLECAM. W FIRMIE DHL DLA KTÓREGO ŚWIADCZY USŁUGI PRACUJĄ BYLI JEGO PRACOWNICY I MOGĄ TO POTWIERDZIĆ. MA TAM JEDNEGO PSEDUDO KIEROWNIKA KTÓRY JEST NA KAŻDEGO JEGO ZAWOŁANIE. GOŚĆ PRACUJE NA UMOWĘ- ZLECENIE, I ROBI CO CHCE BO SZEF KOMPLETNIE NIE ZNA SIĘ NA PRACY.

Były pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

Wstydem jest to jak ten człowiek traktuje ludzi.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Wiktoria

Widze, że sporo osób poleca pracodawcę. Nie widze jednak konkretów? To co wam się właściwie podoba, ktoś zrobi wykaz zalet? Potem piszecie, że jednak pracodawca nie jest super. To jak to w końcu jest i skąd taka rozbieżność?

@Wiktoria

Minusy: brak wypłaty ostatniego wynagrodzenia, mimo przepracowania uczciwie całego miesiąca. Sprzęt, który psuje się na każdym kroku.

@były pracownik

Flota samochodów to delikatnie mówiąc złomowisko. W sytuacji awarii zawsze jest wina pracownika. Pracodawca kompletnie nie szanuje ludzi w swojej firmie. Bardzo duża rotacja kierowców. Holowanie w centrum miasta na linkę to standard i norma. Auto z awarią przerzuca z firmy Raben lub JSB na DHL a kierowca sądzi, że w tym czasie jest naprawiane. Brak wypłat na czas. Praktykuje nie wypłacania ostatniej pensji, z taką opinią można spotkać się w firmach dla których świadczy usługi ( DHL,JSB ). Bardzo nie polecam firmy i współpracy z tym człowiekiem. Posiada również przewóz autokarów ale to też nic dobrego. Biuro w kontenerze ( często nawet nikogo tam nie ma ). Proszę trzymać się z daleka od takich ludzi.

Nie polecam. Pracodawca nie wypłacił ostatniego wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)

Tajemniczy

Nie polecam !! Omijać szerokim łukiem !!

Tomasz
@Tajemniczy

Jaka stanowcza wypowiedź. Czytałem że atmosfera jest nieciekawa. A inne sprawy takie jak wypłata? Poziom jest dobry czy to też ci nie pasowało?

@Tomasz

Szef wprowadza złą atmosferę pracy ! Na temat wypłaty sie nie wypowiem bo to szkoda słów .

@Tajemniczy

Jest tak źle, że wstydzisz się przyznać ile zarabiasz? Bo jeśli tak, to jednak chyba poważnie żenujące... Pewnie okolice najniższej? I co oceniasz za najgorsze w tej całej złej atmosferze, którą podobno wprowadza?

@Monika

Czyżby Pani z Biura ? Poczula się Pani urażona moja wypowiedzią ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw?

Czak

Trzeba szanować pracę i powierzony sprzęt .

Kamila
@Czak

A nie ma jakichś określonych wymagań na kierowcę co do doświadczenia, umiejętności czy np. wiedzy w Guciu? Wystarczy spełniać te dwie kwestie, o których wspominasz i każdy ma szansę na dołączenie do firmy? Widziałam ofertę pracy i w niej jednak podane są inne informacje... Więc jak to w końcu jest?

czak
@Kamila

wszystko jest ważne ale stawiamy dbałość nad sprzetem niż umiejętności , które też są ważne

Pracowałem 5 lat.Jest wspaniałym pracodawcom , może trochę nerwus. POLECAM.

klimek1997

Pracowałem w firmie ,wszystko było prawie ok. Nie ma doskonałych firm ta jest w 98% doskonała.

Wiele osób jest zainteresowanych firmą P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw w miejscowości Szczecin i podjęciem pracy w tej firmie. Pomóż im podjąć decyzję, podziel się swoją opinią o tym pracodawcy.

Przemysław Gustaw

Wystawiając komuś opinie negatywa bez podania przyczyny trochę jest niesprawiedliwe .Każda sytuacja jest inna .Najważniejsza rzecz podanie swoich danych w celu możliwości obrony .

Nie polecam !!!

Przemysław Gustaw
@były pracownik

Łatwo wystawiać komuś opinie nie mając odwagi podać swojego nazwiska i imienia .

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw - Szczecin

• Jak się pracuje w P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw?

P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Letnia 12
    70-813 Szczecin

P.H.U. Gucio Przemysław Sławomir Gustaw