Metal-Bit

Chorzów

Opinie o Metal-Bit

marek

co słychać w firmie? Od lat już nikt tu nie zagląda, szkoda bo potrzebuje nieco informacji o warunkach pracy w tej firmie , czy zatrudniają na podstawie umowy o pracę i jak z zarobkami?Takie informacje są bezcenne.

robert

Firma nie zatrudnia spawaczy. Opinie wystawione dotyczą sfrustrowanych pracowników. Najczęściej zwolnionych za złą pracę. Produkcją zajmuje się inna firma i nie narzeka na brak rąk do pracy. Pozdrawiam.

daniel

anonim - 2010-09-08 12:31:42 Syf firmapracowalem tam jako spawacz odradzam 1500zl na miesiac na 2 raty masakra jes tam zgadzam sie z kolego co wyzej pisal

Syf firma

Praca kijowa,za nadgodziny w soboty płaca normalne gołe stawki,pracują tam same emeryty,atmosfera w firmie do bani,prezes siedzi w Krakowie,ludzmi się nie interesuje,zadnych podwyżek przez 4lata,odradzam stanowczo,ubranie robocze raz na 4lata,jak się odezwiesz o swoje ,to odrazu jestes wrogiem.

Nie polecam tej firmy,marne zarobki,i to nie na czas,zła atmosfera w pracy,mobbing pracowników,kolesiostwo,jako kierowca kat c zarabiałem marne 1200zł.

Zostaw opinię o Metal-Bit - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Bit