Opinie o Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . w Zabrze

Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .
4 4 6 5 1
Zabrzanin Nowy wpis

Leczę się w tym gabinecie wiele lat i tak już zostanie. Jestem zadowolony - polecam wszystkim.Miła, profesjonalna obsługa i jeszcze jedno słuchają pacjenta!!!

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Ile jest zmian w Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .?

ZW Nowy wpis

Korzystam i polecam ten gabinet

Jerzy Nowy wpis

Od 20 lat korzystam z pomocy Pani doktor. Teraz leczymy się już z żoną i 12 letnim synem. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc i miła atmosferę. Gabinet godny polecenia

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Pacjenka

Polecam! Miła profesjonalna obsługa i co ważne leczą bez bólu

Tak1Nie

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . w mieście Zabrze? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . - Zabrze

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .