Opinie o Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . w Zabrze

counter
4 4 7 5 1
Magda Nowy wpis

Nie szukają rejestratorek może ?

TakNie
Zabrzanin Nowy wpis

Leczę się w tym gabinecie wiele lat i tak już zostanie. Jestem zadowolony - polecam wszystkim.Miła, profesjonalna obsługa i jeszcze jedno słuchają pacjenta!!!

Tak2Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 352 dni.

Ile jest zmian w Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .?

ZW Nowy wpis

Korzystam i polecam ten gabinet

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jerzy

Od 20 lat korzystam z pomocy Pani doktor. Teraz leczymy się już z żoną i 12 letnim synem. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc i miła atmosferę. Gabinet godny polecenia

Tak3Nie
Pacjenka

Polecam! Miła profesjonalna obsługa i co ważne leczą bez bólu

Tak1Nie

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . w mieście Zabrze? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników na temat Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent .. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Blaszke Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mag-Dent . - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad