Opinie o Bartosz Swół Doradztwo Prawne w Bezrzecze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bartosz Swół Doradztwo Prawne. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartosz Swół Doradztwo Prawne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartosz Swół Doradztwo Prawne w Bezrzecze

Firma jest wykreślona z rejestru, ale chciałbym znać powód i czy są duże szanse, że wznowią swoje działanie. Wszedłem tu żeby porozglądać się za pracą radcy prawnego i teraz nie wiem czy jest sens czekać? Dużo tu zwykle zatrudniano radców prawnych?

Nike

ja sie dziewie-dlaczego wylewacie zale?!jest Okręgowa Izba Radców Prawnych,trzeba złożyć tam skargę,ktoś musi tym się zająć!jak jest to mozliwe,zeby prawnik tak łamał prawo i wychodził z tego bezkarnie?!ja osobiście jeśli by go spotkała...nie wiem co by zrobiła!jestem po prostu wściekła i zawiedziona.W poniedziałek idziemy z synemskładać skargę,zamierzam jeszcze obsmarowac go wszedzie gdzie tylko sie da.ten...powinien siedzieć w (usunięte przez administratora)

@Nike

Bartosz Swół jest mgr prawa (prawnikiem) i DORADCĄ prawnym. który świadczył usługi prawne. Nigdy nie był ani adwokatem ani radcą prawnym dlatego nie podlega pod żadne skargi do Okręgowej Izby Radców Prawnych ani do Okręgowej Rady Adwokackiej bo nigdy nie był i nie jest ich członkiem. Doradca prawny to nie radca prawny ani adwokat.

Josef
@Anna

ja mu nic na szczęście nie zapłaciłem, ale mój kolega już tak i wyszedł na tym jak Zabłocki na mydle. Typowe działanie na przedłużanie postępowania. Ściemniacz do kwadratu. Jak się z nim umówiłem na konkretną godzinę to czekałem na niego pod jego biurem na krześle ponad godzinę czasu. Zawsze miał problem z odebraniem telefonu. Jak już odebrał to mówił, że nie może teraz rozmawiać i oddzwoni później, ale nigdy nie oddzwaniał. Na Szczecinie jest spalony. Były prokurator. I dobrze, że były.

@Josef

Poszukuję osób (usunięte przez administratora) przez Bartosza Swol. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 531-395-280. Sprawą zajmuje się już prokuratura.

Wj Nowy wpis
@Josef

Mógłbym prosić. O kontakt jestestem w trakcie złożenia zawiadomienia

Patryk Nowy wpis
@Wj

Dzien dobry Prosze o kontakt w sprawie Bartosza Swól Patryknowapoland@gmail.com nie wiem o co chodzi.mam wezwanie na polocje na cale szczescie w/w osoba nie reprezentuje mnie ale nie wiem skąd ma moje pełnomocnictwo i nie mam pojecia czy nic nie zrobil z papierami mojej działalności na cale szczescie mamy z inna firma podpisane papiery o wspolpracy dziekuje i zycze odzyskania wszystkiego pozdrawiam

Pan Bartosz Swol został zatrzymany . Proszę o kontakt osoby które miały źle doświadczenia z p Bartoszem Swol pod nr telefonu 531-395-280 w celu dołączenia do osób poszkodowanych

Pppp

Pewnie wyjdzie za kaucja i taki będzie finał całej sprawy

Izabela
@Pppp

A ktoś wie jak z praca tam w takim razie, nie przyjmują już?

Julia Nowy wpis

Ktoś wie o co chodzi ? Dlaczego został zatrzymany ? Wyjaśniło się to ? Myślałam o praktykach w tym miejscu, ale teraz to już nie wiem...

anqa21

Sprawa o przywrócenie emerytury,w lipcu będzie 4 lata jak byliśmy w Szczecinie, zapłaciliśmy 5 tysiące zł.Na początku niby wszystko ok ,ale przez ostatnie tygodnie brak jakichkolwiek kontaktów ,proszę nie ufać temu Panu ! Po zgłoszeniu w Internecie natychmiast przejęto sprawę i jesteśmy dobrej myśli

Janka
@anqa21

Witam, czy mogla by Pani rozwinać temat? Czy sprawa sie wyjasniła czy zmieniła Pani adwokata?

Szczecinianka
@Janka

Również chetnie się dowiem jak sprawa sie rozwineła. Mam podobny problem bo pan zapadł się pod ziemię

nick
@Janka

to cygan zasrany (usunięte przez administratora) razem z judejkowymi sprzedaje dywany (usunięte przez administratora)mnie wywalil na 4 stowki robak ,rudy obrzezany klawesyn ,rodzine ma w suponie i wenglonie tam szukac robaka cygana zasranego

@anqa21

Witam serdecznie. Poszukuję osób oszukanych przez tego Pana. Wiem że jest nas bardzo dużo sprawa zajmują się już prokuratorzy, ale będzie jeszcze łatwiej jak zgłoszą się do mnie osoby poszkodowane. Wiem jak działa Bartosz Swól, już jest znany jego calu schemat działania 8 teraz wspólnie możemy zdziałać cokolwiek aby ta osoba odpowiedziała za to co robiła i robi oraz postarać się o zwrot pieniędzy które od nas wyludzil.

Agnieszka
@Poszkodowani

Jak można się z Panią skontaktować?

@Agnieszka

Proszę napisać na adres angelpantos@gmail.com swój nr kontaktowy, skontaktuję się z Panią

@Agnieszka

@Agnieszka kiedy odezwie sie Pani na meila?

@nick

Ej ej kolego! Hamuj się trochę. Rozumiem że jesteś wściekły ale to jest publiczne forum i to idzie na całą Polskę. Można się jakoś bardziej kulturalnie wypowiadać, prawda?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bartosz Swół Doradztwo Prawne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
anqa21

4 lata jak byliśmy w Szczecinie i zapłaciliśmy 5 tysiące zł za sprawę dezubykacyjną ,od kilku miesięcy Pan Bartosz Swół przestał odbierać telefon, nie reagował na SMS,potem sprawę przejął Pan Jacek, który od maja również nie odbiera telefonu i nie odpisuje na SMS.Jesteśmy zmuszeni założyć sprawę o (usunięte przez administratora) i zagarnięcie 5 tysięcy złotych wraz z odsetkami karnymi.Czujemy się zawiedzeni i (usunięte przez administratora) i chyba spotkamy się w sądzie!

nick
@anqa21

kto to jest pan jacek ,rudy cygan zawinal szekle i pewnie gowero siedzi w lobzie

Oszukanym

Dolaczam do grona zawiedzionych. Ten facet podjął się mojej sprawy, zainkasował forsę i nie robił NIC, nawet obrońca nie stawił się na mojej sprawie. Tradycyjny brak kontaktu, nie odbiera, zniknął po prostu. Zwykły (usunięte przez administratora) i nic więcej. Łapy powinni ucinać takim przy samej (usunięte przez administratora) Zwyczajna larwa. To była moja pierwsza przygoda z prawnikiem i więcej się nie dam nabrać. Należy podpisywać umowy żeby później mieć do czego się odwołać.

anqa21

Pan Bartosz od 4 lat nie zrobił nic w naszej sprawie, zapłaciłem 5 tysięcy ,następnie przejął sprawę Pan Jacek i też nie odpowiada na telefony i SMS. Będziemy zmuszeni założyć sprawę o utracone pieniądze wraz z odsetkami za 5 lat Czujemy się (usunięte przez administratora) i zawiedzeni

@anqa21

Nasz nowy prawnik Pan Jacek zajął się sprawą prowadzoną przez Pana Bartosza solidnie.Nie mam do Pana Jacka zastrzeżeń ,myślę,że przy Jego pomocy uda się szczęście zakończyć sprawę.Pozdrawiam!

Logan

Unikac z daleka. Pan Bartosz podejmuje sie sprawy, w trakcie ktorej nie robi kompletnie nic, by na koncu zniknac bez wiadomosci, jakiejkolwiek informacji. Rok czasu stracony. (usunięte przez administratora)

Weronika

Firma pobiera opłaty, nie robi nic w sprawie, nie wywiązuje się z umowy, umawia się na spotkania i w ostatniej chwili odwołuje wizyty. Przez dwa tygodnie dzwonienia codziennie nie mogłam umówić się na wizytę a jak już się umówiłam to 20 min przed spotkaniem Pan Bartosz odmawiał i tak kilka razy. Jeżeli ktoś zdecyduje się skorzystać z usług to radzę podpisywać umowy i na wszystko brać potwierdzenia. Proszę też sprawdzić czy figuruje w spisie radców ani adwokatów – ja nie znalazłam. W ewidencji CEIDG nie ma podanych tel kontaktowych ani maili. Wcześniej firma działała na terenie Szczecina, teraz nie ma kontaktu a z ewidencji wynika, że przeniosła się do Polkowic.

Krzysztof Pluska

dlaczego (usunięte przez administratora)klientow

krzysztof

Zostaw merytoryczną opinię o Bartosz Swół Doradztwo Prawne - Bezrzecze

• Jak się pracuje w Bartosz Swół Doradztwo Prawne?

Zobacz opinie na temat firmy Bartosz Swół Doradztwo Prawne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartosz Swół Doradztwo Prawne?

Bartosz Swół Doradztwo Prawne