Opinie o Majsterek Janusz Boboń w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Majsterek Janusz Boboń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Majsterek Janusz Boboń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Majsterek Janusz Boboń w Żywiec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy firma Majsterek Janusz Boboń kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Wojtek Nowy wpis

Jak bardzo jestem zawiedziony. Chwaliłem przez rok.Super kontakt, terminowość, rzetelność,same superlatywy aż do teraz. W czasie ocieplania okazało się że styropian nie zasłania kasety od rolety. Gdy kupowałem okna dowiedziałem się że aby zasłonić kasety muszę dać styropian 20 cm zamiast 15 cm. Oczywiście wina jest moja albo ekipy od ocieplenia. Zero poczucia winy, ani chęci rekompensaty poniesionych kosztów. Z bólem serca piszę i będę pisał na każdym możliwym forum.

Drota

Dzień dobry dla wszystkich którzy odwiedzają tę firmę . Robiłam niewielki remont w domu wiec potrzebna mi była fachowa opinia co do okien i drzwi gdyż tego szukalismy . Czas szukania i odwiedzania różnych firm zajał około miesiąca bez zachwytu gdyż obsługa klijęta była na poziomie niskim .Ostatnią firmą gdzie zaglądnęliśmy z męzem była właśnie ta - MAJSTEREK. Musze przyznać że byłam bardzo mile zaskoczona profesionalną obsugą klijęta przez Pana Darka wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie , nie było nachalnego narzucania --- bo ty tu musisz kupić. Dużo poświeconego czasu dla klijenta ,odbieranie telefonu lub oddzwonienie i odpowiedż na każdą wątpliwości ,a muszę przyznać że błam trudnym klijętem ,wykonałam chyba 50 tel. Pobranie pomiarów bez zastrzeżeń w umówionym terminie i oczywiście fachowe doradztwo jak zrobić co zmienić . Montaż odbył się równie sprawnie Panowie uwineli się w ciągu 4 godz z montażem 2 okna i drzwi wejsciowe , nie mam żadnych zastrzeżeń stawiam 10 plus dla tej firmy i SZCZERZE POLECAM .

Stefan Nowy wpis
@Drota

Proszę wrócić się do szkoły podstawowej i nauczyć się pisać bo robi Pani dużo tych samych ortograficznych błędów. Aż normalnie wstyd i hańba.

Gabriela Nowy wpis
@Stefan

Co umiejętności ortograficzne tej Pani mają do jakości usług firmy? To chyba forum o firmie a nie o niej?

Nowa

Witam,a ja wciaż czekam na wycene,jeden pan nie odbiera tel,nie odpisal nawet na maila od 6 dni,a drugi tez nie kwapi się zeby cokolwiek odpisac...podejscie do klienta porazka!!!

Gabriela
@Nowa

Przepraszam, że pytam wprost ale minęło tyle czasu... W końcu było jakiekolwiek info zwrotne czy temat już od dawna zamieciony pod dywan?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Majsterek Janusz Boboń? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
klijent

Monter przyjechał sprawdzić możliwość instalacji sterowania do bramy(bez drabiny!) zweryfikował i ustalił ,że nie ma problemu z instalacją zainkasował 100 zł i nie odezwał sie ponad miesiąc po interwencji stwierdził że instalacja jest niemozliwa ."SUPER FIRMA"

Gabriela
@klijent

Rozumiem, że drabinę pożyczył o was? ;p Widocznie musiał się z tym mocno przespać, żeby wiedzieć co i jak... Pytanie czy chociaż zwrócił pobrane pieniążki? Rozumiem też, że raczej już nigdy nie skorzystasz z ich usług?

Zostaw merytoryczną opinię o Majsterek Janusz Boboń - Żywiec

Majsterek Janusz Boboń