Opinie o Tomasz Bratko w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tomasz Bratko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tomasz Bratko o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Bratko w Katowice

BARtuś Nowy wpis

Ale tu jest wszystko skoloryzowane, coś jest na rzeczy bo opinie spójne i piękne więc nie oddają prawdy. Za mało konkretów, gość dziwny ale czy prawdziwie podchodzi do interesów firmy? Chyba NIe!

Czy w Tomasz Bratko jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Usbsvsv Nowy wpis

Ja widzę ze 09.06.2020 jeden z pracowników dostał polecenie wystawienia opini XD już nawet wiem jak to powiedział: „Ty stary weź no ogarnij go work napisz tam jakieś opinie, polepsz ocenę, zrób coś”. Pan i władca, liczy się tylko kasa, stołówka i szpan a na prowizjach (usunięte przez administratora) swoich pracownikow

Pinka Nowy wpis

A ja lubię faceta, taki nasz, swojski gosc, zabawny... Firma nie wiem czym się zajmuje, jakiś pewnie marketing czego wszędzie pełno, nic dużego sama gadka itp. Ale facet jako kumpel przyjemny.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tomasz Bratko? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
Jope

Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami- facet nie jest normalny i z pewnością ma problemy z psychiką. Trzeba uważać i tyle...

Natalia
@Jope

Pracowałeś u niego? Kurczę widać że macie o tym gościu bardzo złe opinie ale jakoś brakuje mi tu konkretów co do jego zachowania. Co on dokładnie takiego robi, że aż piszesz że nie jest normalny i ma problemy z psychiką?

Iotara
@Natalia

Facet lubi się pokazywać w autach za ponad milion a właściwie firma to jakieś mikro mikro coś... Ciekawe o co chodzi? Nie wnikam...

Jolanta
@Iotara

Możesz przytoczyć jeszcze jakieś konkretne sytuacje? Waham się czy aplikować do jego firmy, bo opinie są podzielone.. a to że ma auto za milion, no cóż :)

Zeus
@Iotara

Gość mądry ale dorobił się na łupaniu ludzi z kasy którym załatwiał kredyt i bierze ogromne prowizje , pewnie nie jeden sobie życie odebrał z z kredytu co dostał nie wiele mu zostało bo duża części idzie do Pana Tomasza

Marzena
@Zeus

A czemu miałaby do niego ta druga część iść? To wynika z umowy?

pracuś

Szef ma zawsze szykowny but zazwyczaj typu mokasyn. Czasami pozwoli mi jechać na myjnie swoją G-Wagen

Beata
@pracuś

Nie wiem co to ma do pracy w tej firmie...może tyle, że szef ufa swoim pracownikom, skoro pozwala im jeździć swoim autem? :D Jak to jest z tym zaufaniem, czy do innych rzeczy związanych z pracą też ma takie zaufanie,. Też jest taki hojny ?

Jokoono
@pracuś

Facet nawet zabawny, śmieszny ale z biznesem to te ich firmy nie mają wiele wspólnego xd Takie tam opowieści dziwnej treści, niby szkolenia... Wywalanie kasy w błoto. Ale fura i styl zabawy :) Pozdrawiam

Julia
@Jokoono

To na co ta kasa jest niby marnowana?

Pan Ktos

Tragedia … władza absolutna … wszystkie pozytywne opinie dodane w jeden dzień … chory człowiek … liczy się tylko kesz

Dominika
@Pan Ktos

A czy to nie jest normalne, że właściciel ma władzę w swojej firmie? Czy on jakoś naużywa tej władzy i przekłada się to na zachowania, z którymi można iść do sądu?

xyz

Jakim cudem wszystkie pozytywne opinie są mniej więcej w tym samym czasie ? Wszystko opisane w tym samym języku i z jednym kontekstem.. z daleka pachnie samochwałą szefa. Jaki on jest na serio?

Małgorzata

Pan i władca! zero umowy dla pracowników, podstawa 800 zł i mydlenie oczu ludziom wysokimi prowizjami , które na oczy widział tylko on sam! odradzam! strata czasu

Żartowniś

Bratko twardy skurczybyk . Dużo wymaga ale sam zna się na biznesie . Mozna sie nauczyc wiele ale trzeba pracować i nie ma miejsca na labe

Karol

Bardzo dobre warunki współpracy, mogę z czystym sercem polecić każdemu dla kogo oprócz wynagrodzenia liczy się możliwość rozwoju osobistego. Pakiety szkoleń zarówno produktowych jak i sprzedażowych, wyjazdy integracyjne, więcej niż atrakcyjne zarobki. POLECAM!

Śmieszek

Tomasz Bratko to całkowita odwrotność typowego polskiego szefa, wprowadza dużo pozytywnej energi, opodchodzi do każdego z pracowników indywidualnie i z uśmiechem oraz inwestuje w swoich ludzi czego dowodem są przeprowadzane szkolenia na wysokim poziomie oraz organizowane liczne konkursy

Dawid

Fantastyczny system prowizyjny. Szkolenia na bardzo dobrym poziomie. Świetna atmosfera w pracy. Polecam

Pracownik 23

Szkolenia na wysokim poziomie- Inwestycja w każdego pracownika możliwość rozwoju dla każdego świetna atmosfera w młodym gronie

Kacper

Świetna atmosfera, szkolenia na wysokim poziomie polecam tego pracodawcę

Damian

Duża możliwość rozwoju, bardzo dobre zarobki. Polecam !!!

Pracownik 3

Praca wymagająca ale w super atmosferze, młodym zespole i z dużymi możliwościami rozwoju.

Antek

Bardzo duża możliwość rozwoju , Pozytywna atmosfera i zarobki jak najbardziej na plus

Monia

W porównaniu z innymi miejscami pracy, w których było dane mi pracować jestem bardzo zadowolona. Organizowane są bardzo ciekawe szkolenia, a system premiowy przekracza wszelkie oczekiwania. Spore możliwości samorozwoju i zarobienia dużych pieniędzy.

Pracownik 13

Bardzo przyjemna praca, nie jest za łatwa ale można dużo zyskać. Pracodawca otwarty na propozycje pracowników, inwestuje w wyjazdy szkolenia. Atmosfera przyjemna, aż chce się chodzić do pracy. Polecam naprawdę można zdobyć ogromne doświadczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Bratko - Katowice

• Jak się pracuje w Tomasz Bratko?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Bratko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Bratko?

Tomasz Bratko
2.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Owsiana 52
    40-780 Katowice