Opinie o Eltel Networks w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eltel Networks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eltel Networks o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks w Olsztyn

adam

Witam, na jaka pensje mozna liczyć na stanowisku analityk finansowy ?

Wojtek
@adam

Chętnie poznam odpowiedź na to pytanie ...

Cream
@adam

Gdzie jest ogłoszenie na to stanowisko?

curi
@Cream

nie ma ogłoszenia, więc pytanie chyba tak luźno tylko rzucone

wojomierz
@curi

Jest z października, także no, nic dzwnego, że nie ma...

niknak

ja tam nie narzekam

Saro

ale na co?

niknak
@Saro

no na pracę, a o czym innym mógłbym tu pisać...

Saro
@niknak

Prawda jest taka, że w sumie o wszystkim

Koko
@niknak

Ja czasem narzekam. kto nie narzeka? Ale nie uważam, żeby było, źle, raczej spoko

roko
@Koko

racja jest spoko i co tu więcej mówic? jestem tego samego zdania. kto chce niech przyjdzie i sie przekona

Netor

Chyba największe zainteresowanie jest olsztyńskim oddziałem, nie?

żako
@Netor

skad ten wniosek?

@żako

Tak jakoś mi się wydawało, nie wiem, a którymś profilu eltelowskim ktos tak pisał

kajan
@Netor

Oddział w Olsztynie to oddział matka. Takie centrum dowodzenia

@kajan

No to akurat wiem

Tymon

Słysząłem sporo dobrych słów o firmie. Powiedzcie jakie warunki trzeba spełniać ,żeby dostać tu pracę?

Agata
@Tymon

Oczekiwania względem kandydatów są wyszczególnione w ogłoszeniach. W dużej mierze zależą od stanowiska. Lista wolnych wakatów znajduje się na stronie: https://www.eltelnetworks.com/pl-pl/polska/kariera/kariera/oferty-pracy

Owen
@Tymon

Brunet, 180 cm wzrostu, oczy piwne, sylwetka muskularna... no chyba oczywiste, że wymagania zależą od konkretnego stanowiska nie ma jakichś ogólnych warunków

Shaw
@Owen

może chodziło mu o doświadczenie? a to jest zawsze dużym plusem :D

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eltel Networks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
snow

Gdzie najczęściej wysyłają z eltela na projekty?

nick
@snow

Polska, Szwecja, Finlandia, Dania, Norwegia, Niemcy, UK

Howdy
@nick

Ale to się w miarę równoważy, czy w któreś miejsca z wymienionych wysyłają częściej>

nick
@Howdy

Tego to już nie wiem, nie prowadzę statystyk

Howdy
@nick

A, no nic, tak tylko zapytałem

Euterpe

Często pojawiają się oferty do biura? Idzie się załapać, czy raczej rotacja na niskim poziomie?

K1z2z3
@Euterpe

Jak się śledzi oferty, to załapać się idzie, ale rotacji dużej to nie ma

@K1z2z3

Okej, dzięki

alf
@K1z2z3

ja już od dawna oferty nie widzialem

@alf

No nic, i tak będę się rozglądać ;)

alf
@Euterpe

no to powodzenia

Ender

Oddziały firmy w Polsce są sprzedawana. Firma jest sprzedawana po kawałku (usunięte przez administratora) Ludzie z wartościami większości odeszli z firmy w tym roku. Kierownicy kłamstwami próbują osiągnąć lepszą wydajność. Działania zahaczające o panikę. Zaś pracownicy są wściekli i mają to gdzieś co dzieje się z firmą. Tak długo byli okłamywani, że nie wierzą, że firma jest w złej kondycji finansowej. Moim zdaniem w obecnej chwili nie warto zatrudniać się w tej firmie do czasu aż zmieni się właściciel i w nią zainwestuje. Nie kasę ale wiedzę i umiejętności. Bo się w niej zatrudniając wchodzisz na tonący statek. Zaś atmosfera w pracy toksyczna.

Pozamiatane

No juz nie ma szefów - szybko poszło. Czyżby rządy pani dyr finansowej i pana prawnika?

Eryk

Jakie doświadczenie jest najlepiej widziane w firmie Eltel Networks

wilku
@Eryk

bogate :D

Niki

Mam parę pytań odnośnie lokalizacjii. Czy są jakieś wyróżniajace się punkty w okolicy? Jak najlepiej do was dojechać z okolic Starego Miasta w Olsztynie? Nie znam zupełnie tego miasta, bo jestem tu od kilku dni, a potrzebuję się dostać do was. Opłaca się jechać rowerem, czy to jakaś daleka droga?

Szang Tsung
@Niki

W 111 i do samego końca, do pętli :)

@Szang Tsung

Dzięki piękne

Hans
@Niki

Rowerem też dojedziesz, z pół godzinki +/-

@Hans

Super :D

Zaradny
@Niki

To już nawigacja googla nie działa ???? jakbyś był zaradny i miał trochę oleju w głowie, to nie zadawałbyś tego typu pytań na forum dotyczącym opinii o pracodawcy ???? jak Ty się odnajdziesz w terenie i znajdziesz słup na polu ????

Pikaczu
@Zaradny

Daj spokój, po co się tak czepiać? Zapytał, ktoś mu odpowiedział i tyle.

Ele
@Zaradny

Dokładnie, chłop szuka podpowiedzi na forum podpowiedzi jak dojechać do Firmy. :D To faktycznie, ciężko sobie wyobrazić jak się odnajdzie w terenie.

@Ele

Nie chłop :) Ale dzięki za troskę, jakoś sobie poradzę...

kosto
@Niki

Jeeezu, ale cię zjechali bez powodu ;o

xxx

Macie swoje narzekanie... kolejne zmiany...zadowoleni ?

kierownik
@xxx

Ja nie jestem zadowolony.

Uhgg
@xxx

Jakie zmiany?(usunięte przez administratora)

Jakie sa plusy i minusy pracy?

K.

Jakie są benefity dla pracowników biura? Macie Multisporta?

Odpowie ktoś?

reamon

Fundusz socjalny, 13tka, dofinansowania do wczasów pod gruszą, bony świąteczne

@reamon

Nie ma czego takiego jak trzynastka, jest premia roczna w wysokości około 80-90% miesięcznej podstawy. "dofinansowania do wczasów pod gruszą" - 605 zł " bony świąteczne" tylko na Boże Narodzenie - 140 zł Benefity jak chol....e...r....a

xxox

Tak, jest Multisport w biurze

K.

Jak na mój gust całkiem dobre, lepsze niż w dużej części firm, w których się orientowałem...

Heyoh

Też prawda.

jagna

już eltel w Polsce sprzedany?

Hej, czy w firmie Eltel Networks płacą za nadgodziny?

Nie

Kokos

Zatrudniani są pracownicy w biurze za stawki zauważone względem pracowników terenowych. Drugim problemem jest "pracowitość" starych pracowników wykorzystujących swoje zakorzenione znajomości do scedowania własnych obowiązków na młodych pracowników.

Ktosik
@Kokos

Akurat uważam, że nowozatrudnieni są leniwi i nic nie robią... Panoszą się po firmie, jakby się im wszystko należało. Może dlatego "starzy pracownicy" cedują na nich zadania, żeby się czegoś nauczyli i zaczęli coś robić.

Yyy
@Ktosik

no i właśnie to jest podejście 'starej' gwardii Eltela - stara gwardia to sami swoi - powiązania rodzinne, znajomości ect. a jak jesteś nowy to od razu masz opinie lenia - ktoś musi w końcu robic na tych "starych"

gość
@Kokos

koleś skąd Ty się urwałeś? Wszędzie tak jest.

forwhat
@gość

To komentarz ze stycznia, po co go rozstrząsać

Oliana

Jak jest z tym angielskim na referentke ds. przygotowania produkcji? Widzę, ze wymagają, ale na jakim poziomie?

lobo
@Oliana

tak żeby faktycznie go umieć i móc się dogadać a nie dukać

nie wiem, jakieś B2 raczej styknie

@123

Okej, dziękuję.

@Oliana

spoko, zbyt dużo i tak nie pomogłem

@123

Zawsze coś, mogłam zostać całkowicie bez odpowiedzi :D

w.e

W Olsztynie jest główna siedziba/ oddział?

berry
@w.e

tak, a co?

w.e
@berry

Nic, po prostu pytam.

Koyot

Jest jakaś szansa na staż? Chodzi o Olsztyn.

@Koyot

Dla studentów ostatniego roku i absolwentów kierunku elektrotechnika oferują płatne staże - cytat z zakładki kariera na eltelu

Koyot

Świetnie, dzięki za info. To przenoszę się na stronę w poszukiwaniu szczegółów.

Edyta
@Koyot

Owszem - firma Eltel Network studentom ostatniego roku/ absolwentom kierunku elektrotechnika oferuje możliwość odbycia płatnych staży w ich Biurze Projektów w Olsztynie, Toruniu lub w Rzeszowie: https://www.eltelnetworks.com/pl-pl/polska/kariera/kariera/oferty-pracy Wydaje się to być bardzo ciekawą propozycją. Jestem ciekawa, czy już kontaktowałeś się z nimi w sprawie odbycia stażu?

@Edyta

Jeszcze nie, ale mam to w planach w najbliższym czasie.

kenobi
@Koyot

daj znać jak to ogarniesz, bo może też bym się załapał

@kenobi

No spoko, jak nie zapomnę ;P

Przyszły nowy

Poczytałem trochę o warunkach i gdzie szukać ofert panowie?

proste
@Przyszły nowy

na str eltela ???

Henek
@proste

to akurat nie takie oczywiste, nieraz spotkałem się z tym, ze na stronie wisiały jakieś nieaktualne, a te aktualne firma wrzucała na jakieś pracuj.pl olxy czy inne tego typu

gon
@Przyszły nowy

prosze o linka do ofert

Cepelin
@gon

Może wejdź sobie na stronę i sam zobacz...naprawdę nietrudno się tam dostać...

snejp
@Henek

w tym przypadku tez wrzucaja na pracuj.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Eltel Networks