Opinie o Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia w Opole

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia?

Volf

Tu tylko takie osoby pracują !

mm

no niektorzy musza odejsc od ammera bo jest niemiecka nowa ustawa tylko 18miesiecy pray i 3 miesiace przerwy i ponownie ammer moze zatrudnic jak zyga skiba peiter adam jan rysiek pracuja kilkanascie wiosen 8lat to troche sa w kkkkk rozumiecie ale co niektorzy ida pracowac do innej agencji na 3 miechy

Prrrrr
@mm

Ale pierdzielisz !

mm
@Prrrrr

no nie jest tak deleguja w inne miejsca moze maja wyzsza kase ja juz nie pracuje tam ale mam kontakt z kolegami nei narzekalem na prace dobr amialem z tym ze moja frau zu na hauze bite problrmy w domu to awarie jedna za druga wiec zjechalem robie w kraju nie zadowolony jestem wyeksploatowane maszyny złom totalny zlom wyplate z poslizgiem maj placic 10 a place 15 do 20 kazdego miesiaca a w (usunięte przez administratora) z baba chyb apojade za odre z powrotem obczyzna ale kasa na czas a w kraju placza i placa i kas amarna do d u p y z taka robota

Niewyplacalni, powiedzieli nam że dostaniemy 1400netto na rękę a otrzymaliśmy 800na rękę

@Anonim

Dlaczego niewypłacalni, przecież wypłacili a że trochę mniej to pikuś. Trzeba było umowe podpisać a nie na gębe się umawiać co do stawki. A przecież to Ammer to nic dziwnego ha,ha,ha.

Wiecie może czy w Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia szukają chętnych na staż?

Volf

Chętnych ci u nas, zawsze brak.

Aplikowałeś do firmy Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Aro

@blue-man a te hotele to dobre mają w miarę warunki? Nie ma jakichś niefajnych wpsółlokatorów?

Dawid

Dobrze oceniana agencja przez pracowników to bardzo dużo znaczy dla następnych kandydatów, polecam ich.

@Dawid

Kogo polecasz ?. "ich" to firma czy co ?.

Hanna

@milo, mógłbyś napisać więcej informacji na temat zatrudnienia i warunków pracy? Czy na miejscu jest koordynator, który troszczy się o sprawy pracowników? Z tego co piszesz koszty mieszkania są potrącane z wynagrodzenia. A czy wyżywienie każdy zapewnia sobie sam? Czy obejmuje Cię ubezpieczenie zdrowotne i pakiet socjalny? Zachęcam Cię do dodania opinii.

@Hanna

ten mateusz to w (usunięte przez administratora) ammerowi walterowi by wszedl po palcu polakom ni pomaga jak se z walterem zalatwisz to mateusz przytaknie niec wstawi sie za polakamy a nie ucieka samego czlowieka zostawi i nie znasz jezyka (usunięte przez administratora)

Byly

Żeby się nie przerosla

Banda złodziei nie tak to miało wyglądać tak co niektórzy chwalą guwno prawda i nikt z tym nic nie robi kontakt koordynator SMS no masakra odciepóje połączenia żal nie polecam zresztą sami się przekonajcie nie chciało mi się wierzyć A mam

Volf

Srali muchy bydzie wiosna, bydzie lepiej trawa rosła.

Czy w Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia są paczki/bony świąteczne?

Tylko bonusy !

Robol

Do bani!!! 140 godzin pracy 1090 euro wypłaty. Policzyć koszta to ile zostanie? Dojazd 23 km w jedną stronę. Ammer płaci dojazd do pracy 20 entów za 1km

Kazimierz
@Robol

Czy podpisując umowę miałeś wyszczególnioną stawkę godzinową? Jak wygląda kontakt z koordynatorem kontraktu? Czy możesz liczyć na jego pomoc? Zakwaterowanie załatwia pracodawca, czy leżało to w Twojej gestii? Jak długie są kontakty na które wyjeżdżasz? Na jakie stanowiska agencja obecnie rekrutuje pracowników? Podziel się swoim doświadczeniem.

Prrrrr
@Kazimierz

Prrrrrrrrrrrrrrrrr

bruno

Widzę ze niektórzy sobie tak hwalom firmę Amer bo jeszcze nigdzie indzej niepracowli dlamnie i dla inych co tam byli to firma złodziei a jak ktoś morze to niech pozdrowi tam tych dwuch (usunięte przez administratora) Waltra iManfreda a jeszcze Skibe grubasa medalika niech tyle nierzre.

kkk
@bruno

skiba to cwaniaczek trenuje puchy jadlo wg harmonogramu ale o sobie nie napisze co w himoli czyni

polo

bo niewygodna sa dla ammera to usuwaja prawda woczy kole

Peace

Witam Ostrzegam przed tą agencja pracy, pracowałem kilka dni dla nich i NIE DOSTALEM WYPLATY! Na hotelach pokoje sa 2mx2m z dwoma ludzmi :) Ewidentnie z rozmów widać ze oszukują ludzi (polaczków) na kase. Pozdrawiam, ps: jest wiele innych agencji pracy które Cie nie wyrolują.

Ja tam bardzo zadowolony jestem. nie znam nikogo kto by tam zarabial mniej jak 1000e. mieszkanie znośne,ludzie i praca tez. nie ma problemu z załatwieniem czegoś w biurze. wyplaty na czas a nawet wcześniej. jak ktos ma mniej to sobie widocznie mniej wynegocjował albo na mniej jest wyceniony

gosciu
@pracownik

ja pracowalem u ammera 1280e miesiac oraz zeitkonto za nadgodziny warunki hotelowe bardzo dobre od wyplaty odciagaja 150e ale 200e diety masz pracujesz 152 godziny misiecznie w piatek do godz iny 11 45 ok 12 jestes na hotelu sobota niedziela wolna jak ze slazka jestes to w bryke i do chaty do mamy jak dalej to telefon ci pozostal moze byc

Głos z Simbach

Witam, pracowałem u AMMERA ok. 3 miesięcy, ale spotkałem ludzi którzy tam pracują np.: ponad 5-6 lat - więc może nie jest chyba tak źle. Ja zacząłem tam pracę z marszu (byłem już w Niemczech i to w okolicy ale bez pracy i meldunku), - po wysłaniu Cv - po kilku dniach telefoniczne zaproszenie na Vorstellungsgesprach. Rozmawiałem z P. Walterem (pozdrawiam) - i już od nastepnego dnia miałem pracę w Simbach z noclegiem (odciągali z wypłaty ale tyle to bym chciał dziś płacić u innych) mieszkanie na poddaszu coś ze 100 m2, trafiły się nam 3 pokoje we trzech (akurat tak wyszło- nie zawsze musi), wspólna kuchnia (z jakimiś garnkami i patelniami,płyta ceramiczna), łazienka, co do sprzątania to trzeba się dogadać ze współmieszkańcami. Warunki w tym miejscu nawet znośne, choć słyszałem - że nie zawsze jest tak różowo. A co najważniejsze, to że do pracy był ok. 1 kilometr więc kto chciał mógł iść pieszo. Pracowałem tam ok. 3 miesięcy, stawki ... standard. Praca nie wymagała specjalnych kwalifikacji (Ślusarz) to i nie mogłem wymagać za dużo. Znajomość j. niemieckiego przydaje się bardzo. To co uzgodniłem z nimi - dostałem. Firma płaci, nie są to (usunięte przez administratora) o jakich możecie sobie poczytać w internecie. Dla tych co pracują gdzieś bliżej Taufkirchen mają całkiem przyzwoity hotel pracowniczy na niezłym poziomie. Dostawałem rozliczenia miesięczne, byłem zgłoszony do AOK, kasa na koncie (również polski bank z Euro) coś koło 15stego. Rozstaliśmy się w zgodzie - poszedłem do nowej pracy - bardziej wymagającej - ale i lepiej płatnej. Polecam przed podjęciem pracy wszystko sobie dokładnie omówić. Pozdrowienia dla Pań z księgowości. (m) PS: spotkałem tam chłopaków którzy tam pracują od 5-6 lat więc chyba "się da"

Tymon

Dla osób, które poważnie traktują pracę to z pewnością dobra firma. Dla osób z lewymi rękoma każda firma jest zła!!

XxX
@Tymon

buahaha!

miro

a juz po 17 lub w sobote niedziele do mateusza zapomij ze sie dodzwonisz masakra

miro

mateusz to boji sie waltera panikuje przed nim

miro

ammer nie zalatwia spraw do konca negatywnie zapatruje sie na te agencje nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia - Opole

• Jak się pracuje w Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia?

Zobacz opinie na temat firmy Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia?

Ammer Zeitarbeit Polska Sp. z o.o. Agencja Zatrudnienia