Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pielęgniarki i położne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med w Mysłowice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med?

Krystyna

Totalna porażka.Niezrównoważona emocjonalnie P.P.M.D. Kłamczucha, która ma problemy z pamięcią.Najpierw miła później nie zna człowieka.Odradzam, odradzam,odradzam!!!!

Maja
@Krystyna

Krystyna, ale byłaś pracowniczką Silesia Med czy pacjentką? Co to znaczy, że nie zna człowieka? Obiecała coś i nie dotrzymała słowa? Daj więcej szczegółów proszę

Krystyna Nowy wpis
@Maja

W tym ośrodku przebywała moja mama, niestety już jej nie ma wśród nas. Pani Działas pięknie potrafi Siebie zaprezentować, jak również swoją działalność. Jej pracownicy również. ALE NIC TAM NIE JEST TAK JAK POWINNO! Do dziś pomimo wysyłanych pism nie zwrócono mi kaucji poprawek przy podpisaniu umowy.Mama zmarła w szpitalu, okazało się, że w tym zachwalanym domu nie było podstawowych badań.

Czy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med występują paczki/bony świąteczne?

Zachwycona pytaniem

W ubiegłym roku , kiedy Pani Prezes ktoś wjechał na ambicje z zagryzionymi wargami wręczyła gotowe, kawę i czekoladki .Gest był jednorazowy i raczej się nie powtórzy.NIE POLECAM PRACY w tej firmie.

Paulina
@Zachwycona pytaniem

Kto i w jakim sensie wjechał na tę ambicję?xd A gotówy to ile, zdradzisz?

Zachwycona pytaniem Nowy wpis
@Paulina

Poprostu cieszę się, że już mnie tam nie ma.Pozdrawiam.Jeśli jest Pani taka ciekawa zawsze moze Pani podjąć współpracę i sprawdzić.Byćmoze coś się zmieniło- ale nie sądzę

Paulina Nowy wpis
@Zachwycona pytaniem

Oczywiście, że tak, ale lepiej jednak weryfikować, co by człowiek niespodzianki później nie miał. A są jeszcze inne argumenty, przez które Pani nie poleca?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Florence Nightingale

Kiedy pracownikowi nie odpowiada praca, warunki, wymagania rezygnuje sam.Brak wykwalifikowanej sumiennej kadry odbija się obecnie nie tylko w placówkach niepublicznych.Do tego rodzaju pracy potrzebne jest powołanie i odporność psychiczna.Stres powoduje wypalenie zawodowe, widok postępującej starości nie nastawia pozytywnie.Pracownicy którzy mają obiecane lepsze warunki gdzie indziej sami odchodzą.Zwolnienia zdarzają się w przypadku naruszeń typu nietrzeźwość lub notoryczne zaniedbania przez co cierpi pozostała część zespołu.

Aleksandra
@Florence Nightingale

Czyli w innych miejscach tego typu zarobki są lepsze? Dobrze rozumiem sens twojej wypowiedzi?

Czy po rozmowie w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Florence Night

Współpracuję z Panią Prezes od paru miesięcy.Jest ambitną kobietą, ktora ma swoje zasady.Naczytałam się, nasłuchałam się na jej temat wiele nieprzyjemnych opinii. Zawiść ludzi prowadzi do tego, że jak już ktoś osiągnie sukces to należy oblać go wiadrem pomyj....nooo bo pewnie nieuczciwy, noo bo szukam, noo bo diabeł....Popatrzcie najpierw na siebie, czy wykonujecie swoją pracę w należyty sposób, czy macie czyste sumienie po wizycie u pacjenta?Zastanówcie się czy będąc odpowiedzialnym za potężną firmę placilibyście za coś co nie zostało właściwie wykonane?.....Trzeba pomyśleć o tym, że Pani Działas rozlicza się z klientem , którego WY obsługujecie( logiczne, ze jeżeli klient jest niezadowolony to nie zaplaci) . Osobiście polecam prace w firmie. Świadczę usługi z Serca i oczywiście zostało to docenione premią.Więc istnieje również system nagród, nie tylko kar. Wszystkim życzę zdrowia i wytrwałości w pracy.

George

Masakryczne,haniebne wręcz traktowanie pracownika,to chyba już bezprawie! Zmiana grafika godzin pracy bez wiedzy pracownika,bezczelne domaganie sie by przyszedł 12h wczesniej niż miał,a gdy sie nie udało zawłaszczenie- bo jak inaczej to mozna nazwać? - jego wynagrodzeniem, bo niewypłacenie go,mimo ze wszyscy inni otrzymali... juz nie mówiąc o czysto ludzkich odczuciach,bo wiadomo tej prezes,ze pracownik jest w biedzie i zyje od wyplaty do wypłaty ( zreszta wypłacanej dopiero 25go nastepnego miesiąca- za przepracowany poprzedni miesiąc !)

Florence Night
@George

Niewiarygodne ile jadu może wylać człowiek zawistny.Czy nie zastanawiał się Pan nad tym, że wypłata na koniec miesiąca następnego miesiąca spowodowana jest zachowaniem pracownika? Nagła zmiana grafiku również....Ludzie włączcie myślenie...

Ines

Nie polecam; duża rotacja pracowników spowodowana oszukiwaniem pracowników;

@Ines

Czy mogę prosić o więcej szczegółów? W obecnej chwili jestem w podobnej sytuacji i proszę o jakakolwiek informacje na temat tego miejsca. Pozdrawiam

Florence Nightingale
@Ines

Czy może Pani rozwinąć w jaki sposób została Pani (usunięte przez administratora)?

Zdzich

szkoda pisania !! Masakra

@Zdzich

Można prosić o więcej szczegółów na temat tego miejsca? Pozdrawiam

Jak wygląda teraz praca w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med w miejscowości Mysłowice? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Nie polecam problemy z wypłatami totalni (usunięte przez administratora)

@Ania

Można prosić o jakieś info związane z tym miejscem? Potrzebuje zasięgnąć prawdziwych szczegółów. Pozdrawiam

Obłuda,obłuda i jeszcze raz obłuda. Oszukują na pensjach, Adobe tego nie płacą w terminie.

@Gość

Czy mogę prosić o jakieś szczegóły Pani historii? Mam podobna sytuacje i potrzebuje kilku porad.. pozdrawiam

Bolek i Lolek

Niby dostaje się stawkę w umowie i ma być całkiem niezłe a potem nakładane są kary za byle co i zamiast wypłaty dostaje się ochłapy..

Och ach

Nie polecam!!! Wykorzystywanie i nakładanie kar umownych za nierzetelne wykonanie czynności mimo braku odpowiedniego przeszkolenia pracownika. Pracownik musi dowiadywać się sam co robić a i każdy ma go w tyłku. Celowe zagranie aby potem nakładać kary! Zatrudnia się osobę do ogarnięcia stosu papierów z kilku miesięcy, po czym miesza się ja z błotem w otoczeniu innych ludzi i doprowadza do złożenia wypowiedzenia tak, aby nie wyszło ze sami zwalniają. Przychodzenie do pracy w kratkę raz na 8 raz na 10,12, według życzenia mówi o nieuszanowaniu pracownika i jego życia prywatnego! Wszystkich ostrzegam przed praca tam!!!!

Cecylia

Jak komuś jest pod górkę do pracy to szuka powodu, żeby firmę przedstawić w złym świetle.

Małgo

Praca w porządku jak to przy opiece. Wyplaty na um. Zlecenie pod koniec miesiaca, dodatki wyplacane. Brak wyplaty u mnie sie nie zdarzyl a pracuje juz 8 lat.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca powinien zmienić branżę

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med - Mysłowice

• Jak się pracuje w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Silesia Med
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Gen.J.Ziętka 74C
    41-412 Mysłowice