Opinie o Nauka Jazdy Marcin Sokół w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Nauka Jazdy Marcin Sokół. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Nauka Jazdy Marcin Sokół o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nauka Jazdy Marcin Sokół w Szczecin

Aneta Nowy wpis

Nauka tutaj to była czysta przyjemność. Jazdy były zupełnie nie stresujące, a sam Pan instruktor miły, uczynny i sympatyczny.

Paweł@ Nowy wpis

Jest super już niwc prawo jazdy. Dziękuję, a szkole polecam.

Bartek Nowy wpis

Bardzo rzetelna szkola Materialy do nauki były przygotowane bardzo dobrze!

Martyna Nowy wpis

Bardzo fajna szkoła nauki jazdy. Dzięki Panu Marcinowi zdałam egzamin za pierwszym razem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nauka Jazdy Marcin Sokół? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Mariusz

Bardzo fajnie i tak psychologicznie do mnie podeszli.

Ewelina

Witam, czy Nauka Jazdy Marcin Sokół poszukuje może nowych instruktorów czy raczej w tej chwili nie ma szans na zatrudnienie w firmie? Ktoś coś wie? Będzie mi miło oraz będę wdzięczna jeśli ktoś udzieli mi takich informacji.

Renia
@Ewelina

Możesz zapytać. Atmosfera w szkole jest bardzo fajna.

Magdalena

Bardzo fajna szkoła

Magda Cz

Spokojnie stawiam najwyższa notę!!

Rafał

szkołę wspominam bardzo dobrze, bo atmsfera po prostu dobra była do nauki.

Jerzy
@Rafał

Co Cię skłoniło do wyboru akurat tej szkoły jazdy? Przeważnie na tego typu decyzję wpływ mają określone czynniki, dlatego też chciałem ustalić co kierowało akurat Tobą?

URSZULA

Szkoła nauki jazdy na szóstkę z plusem.:-).

Kuba

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia w ogóle pracowników czy to jednoosobowa działalność?

Szkła przyjazna kobietom. Czułam się tu komfortowo i nauczono mnie tu jeździć.

Filip

Fajnie czyta się tyle pozytywnych opinii o firmie. Zastanawiam się czy firma w ogóle zatrudnia pracownika?

Dagmara

Bardzo się tu komfortowo czułam ucząc się jeździć. Mój instruktor odpowidała profesjonalnie na każde zadane przeze mnie pytanie. Czułam sie pewnie za kierownicą. Dziękuję i pozdrawiam.

Mateusz

W jaki sposób rozliczana jest praca instruktora? Czy to stała pensja ?

Katarzyna

Dzięki, za tą cierpliwość w nauce jazdy, Macie jej całe pokłady. Bardzo dziękuję. Szkoła Super!

jakub

mega pozytywne miejsce, instruktorzy to doświadczeni kierowcy, bardzo dobrze wiedzą, jak przygotować do egzaminu. w dodatku cenę mają również niewygórowaną, polecam!

Emilka
@jakub

Z przyjemnością dałączam do klientów, którzy są zadowoleni z usług tej szkoły jazdy w Szczecinie. Osobiście podobało mi się,że mają indywidualne podejście do klienta i mnóstwo cierpliwości. Nie każdy jest w stanie w tym samym tempie zdobywać wiedzę i umiejętności a oni mają tego świadomość. Sa punktualni i rzetelni w prowadzeniu kursu, jeżeli się umawiają na konkretny termin niczego nie przekładają. ( Wyjątkiem są sytuacje losowe, ale to się może zdarzyć każdemu. ) Dziękuję za poświęcony czas i życzę więcej zadowolonych kursantów.

Renata
@jakub

Nauka w szkole jazdy Sokół to same plusy i ogromna przyjemność. Wspaniałe warunki szkoleniowe oraz dogodne godziny i terminy jazd. Polecam wszystkim, którzy chcą zdobyć prawo jazdy.

Iwona
@Renata

Ja też mam podobne zdanie jeżeli chodzi o tą szkołę jazdy. zdałam co prawda za drugim razem ale to z powodu wcześniejszych braków odpowiedniej wiedzy oraz stresu. Polecam było warto, ponieważ teraz jestem pewniejsza siebie i przede wszystkim niezależna od komunikacji miejskiej.

Pola
@jakub

Bardzo polecam dla wszystkich, którzy mają problemy ze zdaniem egzaminu lub zrozumieniem niektórych zagadnień. Instruktorzy w Sokole są cierpliwi, wyrozumiali i podchodzą do klienta nie powodując u niego stresu. Na początku sprawdziłam to ja a później moja przyjaciółka.

Antoni
@Pola

Ja polecam również ze względu na cenę,

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Zofia Mirek

Jeżeli chodzi o zatrudnienie to wszystko w porządku i można pracować. Bardzo miła atmosfera i współpracownicy.

karolina321

Po kursie u Pana Marcina egzamin na Prawo Jazdy to będzie bułka z masłem! Zdane za pierwszym razem ;)

Kalina
@karolina321

Zgadzam się bardzo dobrze tłumaczą. Jeżeli chodzi o jazdy to dostosowują do potrzeb klientów.

Wioletta
@karolina321

Jestem bardzo zadowolona z nauki jazdy w tej szkole. Dużym plusem są dobrze przygotowane zajęcia z pierwszej pomocy. To ważne jeśli jesteśmy uczestnikami ruchu drogowego. Polecam

Grażyna
@karolina321

Zgadzam się z opinią Pani Karoliny w 100% . Poza tym godne docenienia są ceny i promocje jakie proponują dla klientów.

Elżbieta
@karolina321

Mają bardzo dobrej jakości, bezpieczne samochody a jazdy doszkalające jakie wykupiłam pozwoliły mi wrócić za kierowcę po pięciu latach. Polecam wszystkim tym, którzy są w podobnej sytuacji. Teraz jestem niezależna od tego czy ma mnie kto podwieźć czy nie.

Bogdan G

Doskonała szkoła jazdy pod każdym względem. Kompetentni i wykwalifikowani instruktorzy, dobre warunki zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Bezpieczeństwo stawiają na pierwszym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Nauka Jazdy Marcin Sokół - Szczecin

• Jak się pracuje w Nauka Jazdy Marcin Sokół?

Zobacz opinie na temat firmy Nauka Jazdy Marcin Sokół tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nauka Jazdy Marcin Sokół?

Nauka Jazdy Marcin Sokół
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 5 lok. 23