Albert Polska

Dobczyce

Opinie o Albert Polska

kamyk

diament bo to jest firma wywodząca się z Niemiec, a oddziały widze na mawet w stanach zjednoczonych.. dla mnnie taki prestiż pracodawcy jest bardzo istotny

tralala

to rzeczywiscie prawda pracowalam kilka lat temu ale premii tez nie otrzymalam zero mozliwosci rozwoju a PREZES czyli ktos kto tak sie kaze nazywac bo jest "czlonkiem " Zarzadu na wyjazdach integracyjnych zachowuje sie jakby "zerwal sie z lancucha" i pije do up;adlego. Nie polecam tej firemki !

- niech Was wszystko co mozliwe broni przed pracą w tej firmie \"krzak\" - śmieszny i zawzięty \"pan prezes\" bo jaki z niego \"pan\" i jaki \" prezes\" skoro jest tylko członkiem ;) i pani kierownik , niby prawa ręka \" pana prezesa\" [usunięte przez moderatora] była kosmetyczka, która podłością i donoszeniem na kolegów wskoczyła na miejsce kierownika gdy już nikt nie chciał pracowac w tej frmie. Firma kilka razy już przegrała sprawy w Sądzie z pracownikami, znana z nie wypłacania premii [usunięte przez moderatora] Życzę sukcesów, ale nie licznie na nie w Albercie ABC

Zostaw opinię o Albert Polska - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albert Polska