Opinie o Ozeus Bartosz Wawrzak w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ozeus Bartosz Wawrzak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ozeus Bartosz Wawrzak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ozeus Bartosz Wawrzak w Częstochowa

Czym Ozeus Bartosz Wawrzak zachęcają? Jakie mają dodatki?

tomek

Tak miłym słowem i obietnicami bez pokrycia .Dodatek to praca na nadgodzinach i ból pleców gratis Proszę czytać uważnie wszystkie opinie

Rafał Nowy wpis
@tomek

I nic się nie zmieniło przez ten czas? Nadal jedyne na co można liczyc to poklepanie po plecach? :D

Tomek Nowy wpis
@Rafał

Nie wiem. Już dawno z tej firmy ucieklem. Z odzyskaniem ostatnich pieniędzy też był problem. Zostali tylko Ukraińcy co mowi wiele o tej firmie

DARECZEK

Dobra rada nawet nie zaczynać z tą pseudo firmą, sami zarabiają na ludzkiej pracy krocie inaczej się umawiają inaczej płacą czyli mniej na kasę trzeba się prosić i dość długo czekać piękna gadka na wstępie a dalej kopa w tyłek brak rejestracji omijają ZUS i Urząd Skarbowy i często zmieniają pracowników UCIEKAĆ NA KILOMETRY !!! . Często się ogłaszają na olx przyjmę hydraulika lub pomoc prawo jazdy kat B ponieważ nie piszą o tym ale szukają jelenia który będzie za darmo jeździł po południowo-wschodniej części naszego kraju średnio 5 a 7 godzin jazdy busem oczywiście nie płatne i od razu do pracy na dachy czy kotłownie aż się ciemno robi . Uzgadniają od wykonania i zakończenia roboty z chmur biorą ile domków się dziennie robi statystyka jest tak wyśrubowana max wysoka że po przepracowaniu miesiąca pracownik liczy godziny jakie przepracował fizycznie a otrzymał kasę do ręki, często na 2 albo 3 razy to motogodzina wychodzi 10 złotych, 14 a 16 godzin to norma dziennie a jak człowiek ma dość i ucieka to biorą następnego człowieka mydląc mu oczy ile to zarobi. No i tak w ten klasyczny sposób firma OZEUS Bartosz Wawrzak rośnie w potęgę kasy na ludzkiej naiwności. Hotel wynajmują na własny koszt i alkohol się leje co dzień a tak konkretnie w sobotę po pracy to już popijawa na całego. Firma bardzo dużo zarabia na kolektorach i kotłowni przeróbki; ale nie pracownik świeżo przyjęty. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Mam nadzieję że kiedyś ta firma zapłaci za oszukiwanie pracowników nowo przyjętych a już nie mówię jak ktoś z dachu spadnie i w szpitalu się znajdzie zero ubezpieczenia " tragedia " Tą firmą to powinien się zająć Urząd Skarbowy i przede wszystkim BHP którego tam ani grama nie ma .

tomek
@DARECZEK

Jak najbardziej sie zgadzam z powyższą opinią. Ja pracowałem na miejscu w Częstochowie ale warunki płacowe ok 200 zł dniówka, godziny pracy od rana do wieczora i mydlenie oczu te same w roku 2020 -nic sie nie zmieniło.Po zakończonej pracy z owym pracodawcą nie wypłaca pieniędzy i pali tym mosty. Ale pewnie Bartosz wie że po czymś takim nikt do niego nie wróci. Obecnie zatrudnia w większości Ukrainców .Nie Polecam ,Napracujecie się a nic nie zarobicie

Rafał Nowy wpis
@tomek

Brzmi to na prawdę słabo, dziwi mnie że przez tak długi czas, nikt się tą firmą nie zajął. Przykre że pracownicy muszą to wszystko znosić.

Stacja

Ma ktoś adres mailowy do tej firmy albo numer telefonu ?

Mariusz Nowy wpis
@Stacja

Na ich stronie internetowej znajdziesz wszystkie dane do kontaktu.

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie, właściciel pracowników traktuje jak szczeniaków na każdym kroku próbuję zmieniać wszystko na swoją korzyść żebyś robił za darmo inna gadka przy podejmowaniu pracy a inaczej w realu. Opiera się na kilku Ukraińcach którzy nie mają wyjścia szybkiej zmiany pracy, i oczywiście zapomnijcie że za serwis jest płacone to wszystko jest za Bóg zapłać pan szef każe jechać na kilka adresów trzeba wykonać serwis i poprawki i to jest za darmo mimo kilku nastu twoich godzin spędzonych w pracy A praca wygląda w taki sposób o 7:00 spotykają się spotyka się załoga jedzie na magazyn na który jedzie się mniej więcej 40 minut z magazynu jeżeli pracuje się na miejscu około godzina jazdy na adres wykonanej pracy tam praca do godziny około 15:00 I choćby nie wiem co i tak o 19:00 Jesteś w domu Bo zanim się Spakujesz zanim to wszystko zrobisz tyle miała czasu nie mówiąc że dojazd jest oczywiście za Bóg zapłać także w pracy jesteś 6 godzin ale pracujesz 12 wszystkim chętnym którzy mają za dużo pieniędzy Polecam tą firmę niech spróbują

Czy po rozmowie w Ozeus Bartosz Wawrzak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Ozeus Bartosz Wawrzak - Częstochowa

• Jak się pracuje w Ozeus Bartosz Wawrzak?

Zobacz opinie na temat firmy Ozeus Bartosz Wawrzak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ozeus Bartosz Wawrzak?

Ozeus Bartosz Wawrzak
  • Romera 4 lok. 2