Opinie o Kwapiszewska Iwona Iwigo w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kwapiszewska Iwona Iwigo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwapiszewska Iwona Iwigo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwapiszewska Iwona Iwigo w Lublin

Bubu

Atmosfera pracy- tragedia. Dziewczyny pracujące tam od samego początku są nastawione negatywnie do Ciebie chyba ze mocno posmarujesz każdej z osobna. Pudełka robione ze ścinków to żenada, jakbym otrzymała produkt tak zapakowany, zwróciłabym nawet nie otwierając.

Zuza Nowy wpis

Można tam aktualnie odbyć jakąś praktykę albo staż? Ewentualnie może być praca "normalnie" bo tu czytam, że ktoś w tamtym roku nawet tam zatrudniony był, tylko nie wiem, czy osoba bez doświadczenia może zostać tu przyjęta?

Pani M Nowy wpis

Bardzo mile wspominam pracę w tej firmie, niestety ze względów lokalizacyjnych musiałam zrezygnować

Hej. ;) badam okoliczne firmy za pracą i w tym przypadku zauważyłam ten najnowszy komentarz odnoszący się do samej atmosfery… z czego właśnie taka jak została opisana wynika? nie ze od razu już chciałam to przyjść pracować, ale kto wie? widział ktoś tak w ogóle jakieś ogłoszenie? Mnie bieżące nie rzuciło się w oczy a ciekawa jestem co na papierze tu oferują

Bubu Nowy wpis

Firma Kwapiszewska Iwona Iwigo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
pozytywna

Nie polecam tego miejsca pracy, jest dużo lepszych z większymi możliwościami rozwoju. Pani, która prowadzi firmę zatrudnia tak zwaną tanią siłę robocza, aby zrobić jak najwięcej i najszybciej przy tym nie wykorzystać niezbędnych produktów do skompletowania paczki np. pudełka, straszna oszczędność. Żeby prowadzić firmę na wysokim standardzie, trzeba się liczyć z kosztami a tutaj jak widać oszczędzanie. I przede wszystkim atmosfera, jak większość napisała jest fatalna.

Franciszek
@pozytywna

Jak tania siła robocza to ile płaci? Minimalną i nic więcej?Umowa to zlecenie? To praca bardziej dorywcza? Można się umówić np. na pół etatu?

Jatoja

Plusy pracy: -umowa -wypłata na czas, w gotówce Minusy: - okropna atmosfera pracy, współpracownice czyhające na popełnienie jakiejkolwiek pomyłki (co na początku pracy jest nieuniknione), komentujące Ciebie pod każdym względem gdy tylko wyjdziesz do toalety. Niektóre nawet posuwają się do wyzwisk. Niestety nie znajdziesz pomocy nawet u osób „wyżej” gdyż współuczestniczą w procederze naśmiewania się i krytyki również na grupie na messengerze. Dziwi mnie tylko, ze szefowa daje na to pozwolenie, bo mimo zgłaszanych zażaleń nic się nie zmieniło. Dziewczyny pracujące tam są, niestety, tak zakompleksione, ze nieocenioną przyjemnością jest dla nich poniżanie drugiej osoby. Mimo, ze wspólnym naszym celem jest aby paczka dotarła do zamawiającego, to pudełkiem lub koperta się nie podzielą, no bo to przecież one kiszą dla siebie. A więc reasumując, ta kwota minimalna jaką dostajesz za wynagrodzenie nie jest warta tego jak jesteś traktowana w pracy.

Franciszek
@Jatoja

Dla ciebie plus to wypłata w gotówce? Powinna być przelewem na konto i opłacone wszystkie składki. A tak to w sumie nie wiadomo jak to wygląda. Jaką masz umowę?

@Franciszek

W moim przypadku to był plus.

@Jatoja

Ale to poczekaj, miałeś w gotówce bo sam tak chciałeś? Czyli normalnie da się ugadać, żeby wszystko na konto leciało to jak trzeba? Z czymś jeszcze idą tu na rękę?

@Jatoja

@Maja nie, nie można było się ugadać. Do ręki w gotówce i koniec.

@Maja

Tylko w gotówce

Oliwia kempara

Jedna gwiazdka to i tak za duzo. Prawa konsumentów są łamane i jak widac nietylko w mojej sprawie. Szczotka, ktora do tanich nie nalezy, uległa uszkodzeniu przy czesaniu wlosow i odpadła jej część. Przy odrzuceniu reklamacji zostałam poinformowana, ze to NATURALNE zużycie produktu albo spadla i stad to uszkodzenie. Od upadku pękła plastikowa część. Magia. Gwarancja tutaj to fikcja.

Nie polecam zakupu wysyłaja inne produkty niz zamawiane ,,tel. juz nikt nie odbiera ,,,, niestety pomylka na korzyśc firmy ,,,,nie kupujacego ,,unikajcie takiego dostawce jak ognia

Były klient
@Adam

Panie Adamie to prawda co Pan pisze w 100%.bledem w wysyłce obarczają klienta. Reklamacji nie uznają a ty zostajesz z towarem którego nie chcesz bo nie zamawiałeś. Kasę zabiorą i mówią ci o twoich obowiązkach i prawach. Ostatnie zdanie stoi zawsze po stronie walcicielki. Kupujący nie może mieć zdania. Jestem klientem od lat ale to jak mnie potraktowano kończy ten etap. Wszystkich przestrzegam i będę pisać wszędzie że to (usunięte przez administratora)

@Były klient

Szkoda, że resztę ucięło niestety. Przykro, że po takim czasie współpracy Cię zawiedli. Ale to co dokładnie błędnego wysłali? I nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że tak czy siak prawo jest chyba bardziej w takich sytuacjach po stronie konsumenta

klient
@Adam

macie jakiś numer telefonu albo mail do tej firmy?!

Katarzyna

Nie polecam pracy w tej firmie i odradzam wszystkim porządnym osobom, które chcą normalnie pracować i zarobić uczciwie pieniądze. Wytrzymałam w tym miejscu 12 dni, jedynie z czym wyszłam z tego miejsca pracy, to zwichnięcie barku. Pani na rozmowie kwalifikacyjnej bardzo miła, opisała pracę w samych superlatywach, że trzeba pakować paczki sprawnie i szybko, co jest zrozumiałe (na tym polegało właśnie zadanie tej pracy) jednak zaznaczyła, że na spokojnie jest czas żeby się wdrożyć, z każdym dniem więcej i więcej, (ogłoszenie nie zawierało informacji, że osoba ma mieć jakiekolwiek doświadczenie na to stanowisko), a już od pierwszego dnia według pracownic miałam ciągle za mało spakowane (dopiero się uczyłam, produktów itd.) Pomimo moich starań (traktuję każda pracę poważnie, w końcu chcę dostać za to wynagrodzenie), ciągle słyszałam negatywne komentarze odnośnie mojej pracy od samych pracownic (zatrudniająca nie pofatygowała się ani razu, żeby skontrolować moją pracę z czym nie miałabym absolutnego problemu). Uważam, że pracowałam sprawnie i sumiennie jak na moje początki, przez zaledwie dwa tygodnie bywało, że nie było kiedy pójść do toalety czy się napić, przerwa na jedzenie? Jak najszybciej, robiłam sobie 10 minut, (bo kiedy wyszłam już miałam zastój na stole i nie mogłam się odkopać z produktów do pakowania) , mimo, że na samej rozmowie kwalifikacyjnej zaznaczyłam, że przerwa śniadaniowa jest dla mnie najważniejsza. Kolejna kwestią mojego tempa pracy było to, że nie ma narzędzi do wykonania obowiązków, brak pudełek, Rozumiem oszczędności, ale są jakieś granice, drogie szampony pakowane w ręcznie cięte tektury, rozcinane pudła na robienie mniejszych to jakiś absurd na niektóre produkty (nie wygodne, nie spełniające funkcji ochronnych produktu, po czym pretensje, że produkt uszkodzony), brak wypełniaczy do pudełek, pierwszy raz się spotkałam z czymś takim. Co do współpracownic, nie wypowiadam się na temat osób, których nie znam, akceptuje to, że każdy jest inny i reprezentuje siebie w różny sposób, ale wiem, że w tak małym miejscu pracy (nie trzeba się lubić) ale szanować i stworzyć przynajmniej ludzki klimat. Zabrakło mi wyrozumiałości, empatii, wsparcia we wdrożeniu do pracy, ludzkiego podejścia do drugiego człowieka, co moim zadaniem jest najważniejsze i sprawia, że w przyszłości wyniki i wszystko jest lepsze. ( Sama traktuje ludzi tak, jakbym chciała, żeby mnie traktowano). I na koniec największy problem - Brak umowy (praca na czarno) co jest w tych czasach wręcz niedorzeczne, w dodatku za najniższą krajową. Idąc do tego miejsca szłam z nadzieją na fajną pracę, z fajnymi ludźmi, żeby wykonać swoje obowiązki w normalnych warunkach, tym czasem nigdy nie czułam się tak wykończona żadna pracą którą wykonywałam do tej pory, jak w tym miejscu. Minimum paczek do spakowania miało oscylować w liczbie 200, pakowałam o wiele więcej mimo braku doświadczenia, podjęłam się i specjalnie policzyłam ile jestem w stanie zapakować, wyszło około 250 plus cały wór listów, co oczywiście było nie zauważalne dla innych. Dawno się tak nie zawiodłam na miejscu pracy. Kiedy dzisiaj zadzwoniłam poinformować, o rezygnacji współpracy i powiadomieniu, że chciałabym dostać swoje wynagrodzenie w poniedziałek ( po weekendzie, co moim zdaniem 3 dni na wypłacenie pieniędzy z bankomatu to wystarczający czas) "zatrudniająca" naskoczyła na mnie, że odezwie się w następnym tygodniu (nie umiała się określić kiedy, co wydało mi się bardzo podejrzane), zatem teraz tylko czekam czy aby na pewno dostanę należne mi uczciwie zarobione przeze mnie pieniądze. W przeciwnym razie jestem gotowa zgłosić wszystkie warunki panujące tam do PIP.

@Katarzyna

Dokładnie tak! Pracownice mobbingują, razem z Panią A. z maili. Zakompleksione i rozczarowane życiem dziewczęta zmieszają Cię z błotem jak masz swoje zdanie. A ich jedyna radością i motywacja w życiu jest upatrzenie ofiary.

@Katarzyna

Zgadzam się, ta "Pani" myśli, że kupiła pracownika na targu (usunięte przez administratora) i robi problemy przy odejściu. Nie jestem wcale zaskoczona, że zaroiło się tu od negatywnych opinii na temat tego miejsca pracy.

ZXY

Od czego by tu zacząć.. Jako były pracownik mogę powiedzieć jak sytuacja wygląda od środka. Kompletny brak profesjonalizmu! To powinno być motto firmy. Jako pracownik fizyczny: - Szefowa, która chcąc zaoszczędzić każdy grosz, nie kupuje odpowiednich pudełek do pakowania produktów (stąd tez często przychodziły do klientów uszkodzone) ponieważ trzeba było zawijać je w folie bąbelkową, owijać w karton i następnie strecz - Do firmy się nie dodzwonisz, bo osoba za to odpowiedzialna boi się, albo nie ma ochoty telefonu służbowego odebrać, bo np woli sobie w tym czasie oglądać filmy na CDA, albo przeglądać Facebooka (ale pani X ma specjalne przywileje, więc sprawa zamknięta, tylko proszę pamiętać, ze jest w firmie „jak każdy inny pracownik”) - Poza rozmową o prace wszystkie inne służbowe sprawy załatwisz właśnie z panią X, bo to ona przekaże Ci umowę z podpisem szefowej - która jest zbyt zajęta, żeby wręczyć Ci ją osobiście - W firmie nie ma osoby zarządzającej, każdy wiec ma wykonywać swoją prace, ale pamiętaj, ze jeśli będziesz miała dobre stosunki z panią X, to ona sprawnie przepchnie Cię do przodu i znajdziesz schronienie niczym pod skrzydłami anioła, wystarczy, ze pośmiejesz się z jej żartów - Szefowa nie lubi osób posiadających własne zdanie bądź sugerujących sprawne rozwiązania, wiec siedź cicho, bo wylecisz, „BOSS” musi pokazać, że umie „rządzić” swoją firmą - Wracając do braków pudełek, to współpracownice wydłubią Ci oczy, jeśli spróbujesz wziąć z ich stanowisk jakieś opakowania, które Tobie się skończyły, a potrzebujesz ich do zapakowania produktów, natomiast one je mają, ale w tym momencie im nie są potrzebne. ONE OSZCZĘDZAJĄ NA POTEM! Ty tez się tego naucz, ważna umiejetność w tej firmie ;) - Jak Ci czegoś brakuje do pracy, to one i tak mają to skitrane gdzieś w pudłach za nimi, jeśli masz odwagę, to tam zajrzysz, ale odradzam, bo zabiją Cię wzrokiem, obgadają na grupie na messengerze i jeszcze zrobią Ci awanturę (najprawdopodobniej jak Cię dopadną gdy będziesz sama) - Wypłaty nigdy nie dostaniesz na konto, tylko w kopercie, plus każdy pracownik dostaje ją w innym terminie, jak szefowa nie zapomni przywieźć jej na czas

A
@ZXY

Wszystko co napisane w opinii się zgadza. Potwierdzam, odradzam firmę jako miejsce pracy.

@ZXY

Wszystko oprócz ostatniego punktu jest prawdą - wypłaty akurat były na czas, przynajmniej za moich czasów :) Szefowa nie lubi osób, które walczą o swoje, jest w stanie napisać wypracowanie na 1000000 słów jak powyżej (i wywlec przy tym prywatne szczegoly, o ktorych zapewne nie wiedzialaby gdyby nie podzielila sie nimi z nia osoba "doglądająca" interesu), ale kiedy trzeba było coś załatwić w 4 oczy, w rozmowie jak dorosly czlowiek to wyglądało to trochę jakby bała się pracownika. Nie byłoby już tyle czasu na przemyślenie swojej wypowiedzi, wiadomo, ani odwagi. Nie trzeba nic więcej pisać, odpowiedź IWIGO jest wystarczająco sugerująca z jaką osoba będziemy mieć do czynienia podczas pracy w tym miejscu.

@ZXY

Haha, dobre, jak juz tak pani ma narzekać to chodziaz prosze o imie i nazwisko, bo tak gadać to kazdy moze. Konkurencja nie śpi hahha

@A

A skąd wiesz? Pracowałeś?

@ZXY

To nie prawda! Brak zadnych dowodów, nawet imienia nie podała ta osoba zeby sprawdzić wiarygodność. Zenada

DTKY
@K

A Pan/ Pani niech poda swoją godność, jeżeli tak bardzo broni szefowej, a nie pisze anonimowo! Wymaga Pan/Pani od kogoś danych osobowych i szuka wiarygodności a sama/sam pisze pod pseudonimem K? To jest dopiero brak profesjonalizmu. Może warto przyjąć także krytykę, i pogodzić się z tym, ze te wszystkie negatywne komentarze jednak są napisane przez osoby, które tam pracowały i nic nie przekłamują bo większość się pokrywa.

@ZXY

Sama prawda!!! Pracownice to najgorsze (usunięte przez administratora) z jakim miałam kiedykolwiek styczność, mentalnie, kulturowo (usunięte przez administratora)

K

Wysyłka na czas, praca super tzn. warunki wynagrodzenie - np. Bardzo miła atmosfera.

Barbara
@K

Wszystko co napisałaś Jest kłamstwem !! W tym miejscu pracy panuje (usunięte przez administratora) pracownicy pracują bez umów na czarno, a atmosfera jest fatalna, obgadywanie nowych pracowników , ponizanie ich, doprowadzanie pracownika do łez, wykorzystywanie. to nie jest zakład pracy to Getto jak za Niemca !.

@Barbara

Skoro faktycznie jest tak jak to opisujesz to inspekcja już tu była?

Janek
@Maja

Dopiero będzie ;)

@Janek

No to już sporo czasu minęło a padła deklaracja, że będą. Zastanawiam się wobec tego czy dało to jakiś efekt czy jednak wizyta okazała się być zbędna?

Hans

Kobieta sprzedaje towar na totalnym minimum nie umie liczyć kosztów ludziom płaci w ratach najniższa krajowa. Karton jest na wagę złota. Nie polecam

XYZ

Witam, z tego co wiadomo to opinii nie wystawiła Karolina. Nie powinna Pani podejmować takiego ataku i wypisywać tych kłamstw, tylko ewentualnie odpowiedzieć na zarzucone negatywne opinie na temat Pani firmy. Atak nie służy niczemu dobremu.

DTKY
@XYZ

Ta Pani nie ma w sobie żadnego taktu ani klasy, pokazała ja właśnie obsmarowując pracownika mimo, ze właśnie nie napisała jej ta osoba. Więcej nie ma co dodawać. Ps. Wierzy Pani w karmę czy w Pana Boga ? Bo już się pogubiłam jakie Pani wyznaje wartości?! ????

@DTKY

Nie no, nie można aż tak krytycznie od razu do kogoś podchodzić. Ale tak właściwie to skąd ta pewność, że niby opinii nie wystawiła ta osoba? Bo to zabrzmiało jak zwykłe domniemanie, a bez zasadnego argumentu lub dowodu to nie ma co oceniać, a widzę, że do tego tu dochodzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Kwapiszewska Iwona Iwigo - Lublin

• Jak się pracuje w Kwapiszewska Iwona Iwigo?

Zobacz opinie na temat firmy Kwapiszewska Iwona Iwigo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwapiszewska Iwona Iwigo?

Kwapiszewska Iwona Iwigo
  • Młodej Polski 32/129