Opinie o Ekobieca (Quanta Piotr Ciszewski) w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Quanta Piotr Ciszewski. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Quanta Piotr Ciszewski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quanta Piotr Ciszewski w Lublin

Ola Nowy wpis

Kilka lat temu miałam okazję pracować w tej firmie i bardzo miło wspominam tę pracę. Pracowałam rok w biurze, przy obsłudze klienta. Aplikowałam na stanowisko sprzedawcy w sklepie, jednak po pierwszym etapie rekrutacji, zostało mi zaproponowane ww. stanowisko. Pracując tam, przede wszystkim dało się odczuć, iż każdy klient jest ważny i każdemu próbujemy pomóc w miarę możliwości. Atmosfera była bardzo przyjemna. Mile wspominam kontakt z innymi działami, jak i z samym szefostwem, które było dostępne dla pracowników praktycznie przez cały dzień. Jak na tamte lata uważam, że wynagrodzenie było adekwatne, a nadgodziny płatne. Myślę, że mogłabym tam kiedyś wrócić. ;) Kończąc, polecam to miejsce pracy i serdecznie pozdrawiam jeżeli ktoś mnie jeszcze pamięta. @Pracodawca

Czy w Quanta Piotr Ciszewski pracuje się na open space?

Kasia Nowy wpis

W jaki sposób można aplikować na magazyn do kompletacji i pakowania zamówień? Zatrudniają tylko studentów czy można dostać umowę o pracę?

Joanna Nowy wpis

Bardzo polecam pracę w ekobiecej. Mili i sympatyczni ludzie. Dziewczyny z magazynu super. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Quanta Piotr Ciszewski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Weronika

Bardzo mile wspominam pracę w tej firmie, dziewczyny z magazynu oraz Pana Piotra i jego żonę :) Kulturalni, mili, praca zorganizowana bardzo dobrze. Pozdrawiam.

Grażyna
@Weronika

A kiedy właściwie jeszcze tu pracowałaś? Bo zastanawiam się jak wyglądała wtedy praca w magazynie, bo razem z dziewczynami tam byłaś, tak?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Quanta Piotr Ciszewski?

Magda

przed pandemią były organizowane takie imprezy

Grażyna
@Magda

Ale to pandemia się już przypadkiem nie zakończyła? Przynajmniej w teorii... To w jakiej najbliższej przyszłości byłyby planowane tego typu atrakcje?

Kazik

|nie polecam tej firmy, radze unikac, bardzo niuczciwy wlasciciel, zachowania bardzo nie fair

@Kazik

W naszej firmie nigdy nie było żadnego Kazika ;) nikt taki nie był u nas zatrudniony

Dariusz
@Kazik

Wielokrotnie przez kilka lat świadczyłem usługi firmie Quanta Piotr Ciszewski. Pan Piotr wie czego chce, płatności na czas. Nie jestem w stanie uwierzyć w tego typu opinie.

Niedoszła pracownica

Na wstępie zaznaczę ze nie pracowałam w formie wiec opinia nie dotyczy warunków tam panujących. Wypowiem się jednak na temat samej rekrutacji. Nie wiem jak jest obecnie, ja starałam się o pracę około 1,5 roku temu. Wspomnę jeszcze ze starałam się o stanowisko na magazynie przy kompletowaniu zamówień - czyli nic ambitnego. Wysłałam swoje zgłoszenie wraz z CV, listem motywacyjnym oraz odpowiedziami na kilka zadanych odgórnie pytań (trochę sporo tego zważając na fakt o jakie stanowisko się ubiegam). Powiadomili mnie ze przeszłam przez pierwszy etap i zapraszają do drugiego - i to jest wg mnie HIT nad hitami proszę państwa.. Zatem przechodząc do rzeczy - drugi etap to dwa testy online z milionem dziwnych pytań z czego jeden test był po angielsku. Myśle sobie dziwne ale wypełnię, zobaczymy co będzie dalej. No i za pare dni dostałam informacje ze przeszłam i zapraszają na rozmowę. Pojechałam z myślą „ee luzik, przecież staram się tylko o stanowisko magazynowe, pójdzie z górki”. Nic bardziej mylnego. Pytania, które padały ze stron rekruterek wskazywały na to, ze staram się o conajmniej stanowisko biurowe (i to by tez tłumaczyło te testy - wiadomo trzeba lepiej poznać kandydata i sprawdzić wiedzę i preferencje). Oczywiście po rozmowie padło słynne „niebawem odezwiemy się do pani” no i odezwali za prawie dwie miesiące pisząc ze znaleźli już sobie wymarzonego kandydata. W sumie nie żałuje ze tak się to skończyło, bo to może świadczyć o tym jak potem jest traktowany pracownik i czego się od niego wymaga (przy umowie śmieciowej i marnej minimalnej krajowej).

@Niedoszła pracownica

Celem każdej rekrutacji jest idealne dobranie osoby do wymagań danego stanowiska. W procesie rekrutacyjnym staramy się poznać kandydatów, ich cechy osobowościowe, wartości, motywację. Każdą pracę można wykonywać z zaangażowaniem. Jeśli Pani pisze, że : "starałam się o stanowisko na magazynie przy kompletowaniu zamówień - czyli nic ambitnego" oraz "ee luzik, przecież staram się tylko o stanowisko magazynowe, pójdzie z górki” to nie możemy zaufać, że przesyłki dla naszych klientów przygotowywałaby Pani z należytym zaangażowaniem. Przygotowywanie zamówień na czas, zgodnych z zamówieniem klienta i zapakowanych z troską o bezpieczeństwo produktów na czas transportu to podstawa pracy na tym stanowisku. To m. in. od pracy osoby kompletującej zamówienia zależy, czy klient po otwarciu pudełka będzie zadowolony z zakupów czy nie. Jeśli ktoś ma lekceważący stosunek do pracy na tym stanowisku i nie traktuje jej poważnie to niestety nie może z nami pracować.

Jakie wartości są cenione w Quanta Piotr Ciszewski?

Quanta Piotr Ciszewski

Cenimy zaangażowanie, uczciwość i chęć pomocy innym. Lubimy współpracować z osobami życzliwymi, które otwarcie się komunikują i są szczere. Jeśli jesteś taką osobą, jest duża szansa, że będziemy współpracować :)

Wiecie czy Quanta Piotr Ciszewski udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Quanta Piotr Ciszewski

Nie rekrutujemy nikogo do pracy zdalnej. Nasze ostatnie ogłoszenia dotyczyły pracy stacjonarnej- w biurze i w magazynie. Pozdrawiam,

Anita

@Były pracownik Mam wrażenie, że strata pracy w dobrej firmie jest przyczyna tego złośliwego wpisu!

Pracowałam kiedyś w tej firmie. Niby wszystko było w porządku. Zapewniano mnie ze po roku umowy zlecenia dostanę umowę o pracę. Jako takiej nie dostałam. Nawet osoba już pracująca kilka lat ciągle była na umowę zlecenie. Umowę o pracę miały znajomki szefa ????. Inaczej były też traktowani. Nawet przeklinać w obecności szefa mogli czy rozmowie z nim. Na co taki szara nie mógłby sobie pozwolić.

Adrian

Jak sam piszesz, pracowałeś w filmie kilka lat temu. Obecnie przepisy dotyczące zwieranych umów się zmieniły i może w firmie także nastąpiły zmiany w tym zakresie. Jaka według Ciebie była atmosfera w pracy, kiedy jeszcze tam uczęszczałeś? Czy relacje ze współpracownikami były koleżeńskie? Praca w przyjaznym otoczeniu to ważny aspekt zatrudnienia.

@Adrian

Niby relacje były koleżeńskie ale znajome szefa zawsze były inaczej traktowane. Nigdy szef nie zwrócił im uwagi że źle robią coś. Nawet jak przeklinały na klientów, którzy dzwonili kiedy odłożyli słuchawkę. Piszę jak było kiedyś może teraz coś się zmieniło ale wątpię.

Rozpruwacz firm

Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy pracowalem tam od lutego do wrzesnia i szczególnie tej firmy niekomu nie polecam to co jest zawarte w ogłoszeniu na stronie Olx jest nieprawda zwłaszcza na temat tego ze pracownik ma własne zdanie tam nie ma takiego czegoś nie można się udzielać bo idziesz na dywanik i jest prowadzona od razu rozmowa i ostrzeżenia doświadczyłem tego oczywiście nie raz nie to ze rzucałem się czy nie wykonywałem swoich obowiązków bo to robiłem bardzo dobrze sama kierowniczka tak mówiła ale to jak są traktowani tam ludzie pracownicy inaczej ludzie z biura a inaczej ludzie z magazynu jak zawsze w każdej pracy ale tu chodzi bardziej o to ze nie ma szacunku dla pracownika. (usunięte przez administratora) Nie polecam tam pracy zwłaszcza ze praca jest ciężka a zarobki słabe na początek proponują 1800 zł na rękę No spoko na próbę jakoś ujdzie po 3 miesiącach znowu masz umowę na ileś tam zależy od kierowniczki i cały czas jest to umowa zlecenie żeby dostać umowę o prace ponoć trzeba rok przepracować chodź wątpię. Jest taki pracownik tam tez który jest bezkarny nietykalny dla firmy a dlaczego to niewiem nazywa się (usunięte przez administratora) przyjedzą codziennie pół godz czyli 8:30 zamiast na 8 to zarabia od ciebie i innych pracowników około(usunięte przez administratora) na rękę plus umowa o prace nie do ze ściemnia pije ciagle kawę nie dźwiga tylko się wyręcza innnymi bo go coś tam boli to tyle dostaje co nie zgłosiłem ze nic nie robi to żadnych konsekwencji nie dostał oczywiście bo jak a pół godziny przyjezdza do pracy później bo jego argumentem gdzie w każdej innej pracy nie pozwolili by na to jest to ze rano musi zawieść dzieci do szkoły i to jest argument (usunięte przez administratora) Sprawa z urlop nie ma co iść straszny problem robią zabierają bezkarnie także dni z urlopu dają inna umowę i jesteś w (usunięte przez administratora) tak naprawdę. Ciagle jakieś rozmowy z których nic nie wynika bo nic się nie zmienia tylko jest coraz gorzej dlatego nie polecam tej pracy w tej firmie najgorsza w jakiej byłem w życiu jeżeli chodzi o pracowników są najlepsi na świecie naprawdę lepszych w życiu nie poznałem ludzi którzy są tak sympatyczni mili pomocni i są także wyrozumiali a co najważniejsze uczciwi oczywiście nie każda osoba tam pracująca ale większość na pewno. Także jeżeli ktoś szuka miłych ludzi żeby pogadać itd itd to tam zapraszam a jeżeli chodzi o prace odradzam całkowicie (usunięte przez administratora) także pozdrawiam i nie polecam ;)

@Rozpruwacz firm

Jak ci się nie chciało pracować i ciągle się gdzieś chowałeś Krystian to się nie dziw że cię zwolnili...

Rozpruwacz firm
@pracownik

Pokaz mi gdzie się chowałem ? Masz dowody na to lub świadków ze się chowałem i unikałem pracy. To co było do zrobienia było robione a wy myślicie ze pracownicy to są roboty i po godzinie dźwigania 30 kg pudełek wszyscy dalej maja pracować jak w zegarku bez odpoczynku bo każdy wygral sile ficzyczna w lotku według was. A założę się o wszystko ze każda osoba nad pracownikami nigdy tak nie pracowała ciężko za takie pieniądze bo łatwo jest siedzieć za biurkiem gdzie jest klima i wygodny fotel i zarabiać 3-5 tys praktycznie siedziac i się nie przemęczać łatwo oczerniac innych kiedy są niżej zwykłymi pracownikami bez własnego zdania tak jest najlepiej prawda? Najlepiej wszystkich obwinic bo ta osoba wyżej jest idealna tylko dlatego by przypodobać się szefowi jaka to nie jest na tym stanowisku ja wiem ze kierownik ma być (usunięte przez administratora) i być stanowczym ale każdy powinien to wiedzieć i myśleć ze uczuciowość wobec ludzi czy pracowników jest najważniejsza a tego w firmie nie ma i potwierdzi to masa ludzi których ci wyżej nie szanują. Miło By było gdybyście chodź raz się zamienili ja prace i poczuli jak to jest co ? Ja się nie dziwie ze mnie zwolnili bo prędzej czy później i tak bym odszedł z tej nie zorganizowanej firmy najważniejsze tam jest aby kasa leciała nieważny jest pracownik ale ktoś kto jest wyżej nie może tak myśleć bo osoba nad nią może ja zdegradować do niższego stanowiska jak to już w firmie bywało bo nie można mieć swojego zdania trochę można to ująć jak w (usunięte przez administratora) bo taka tam jest i większości ludzi o tym wie tylko dalej to nie pójdzie bo się boicie. Lepiej być dla was nie uczuciwym i odpłacać się tym samym tak jak wasz idealny pracownik który wszystko wie a nic nie potrafi dwie lewe ręce a sorry 3 reka do kawy która pije 8 razy dziennie w ciągu pracy i ściemnia albo czegoś nie chce zrobić bo mu się nie chce albo nie potrafi to tego z kierownictwa nikt nie widzi bo jak zamknięte oczy maja wszyscy ale dobrze mieć takiego kogoś jak się nie odprowadza składek na niego bo już ma emeryturę. Mam nadzieje ze kiedyś wam się odpłaci za to wszystko co robicie bo uważacie ze wszystko jest Ok a gdyby tak było nie pisał bym tutaj i nie buntował się w pracy. Także nie pozdrawiam i życzę bankructwa firmy bo najpierw trzeba umieć nią zarządzać i szanować i także zarządzać dobrze ludźmi w firmie żeby nie uciekali z niej bo najważniejsi są pracownicy bo bez nich był by wasz szybko koniec bo nie miał by kto pracować ciekawe co wtedy byście mówili i zrobili ;)

@Rozpruwacz firm

Panu (usunięte przez administratora) który napisał tą opinię, nie została przedłużona umowa ze względu na nieodpowiednie podejście do pracy. Owszem, obowiązki wykonywał dobrze, jeśli już je wykonywał. Niestety czasu, który Pan K. na to poświęcał było zdecydowanie za mało; na monitoringu widać, że zbyt dużo czasu było przeznaczonego na korzystanie z telefonu, siedzenie na rampie załadunkowej i rozmawianie z pracownikami innych firm albo na swobodnych rozmowach z pozostałymi pracownikami wtedy, kiedy powinien wykonywać swoje obowiązki. Spóźnienia, kuriozalne powody chęci niepojawienia się w pracy np. z powodu padającego deszczu, roszczeniowe podejście w niejednej sytuacji- wymuszanie urlopu, gdy osoba na podobnym stanowisku ma już od dawna zaplanowany urlop w tym czasie, stwierdzenia typu: “dlaczego miałbym się starać skoro cała reszta się obija”, to tylko niektóre z powodów, dla których Pan K. nie jest już częścią naszego zespołu. Zdanie każdego pracownika bierzemy pod uwagę jeśli jest odpowiednio przedstawione i uzasadnione. Preferujemy merytoryczną dyskusję. W sytuacji gdy obserwujemy problem i jest potrzeba porozmawiania z pracownikiem, robimy to dyskretnie na osobności. Nie jest to “dywanik”, ale poszanowanie godności drugiej osoby i nie rozmawianie o problemach przy osobach postronnych. Nie tolerujemy intryg i wszczynania niepotrzebnych sensacji w stosunku do innych pracowników. Zależy nam na zgranym zespole. Owszem, jest wśród nas kilka osób zatrudnionych w niepełnym wymiarze czasu pracy, m.in. w związku z potrzebą zajęcia się dziećmi rano lub po południu. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszej załogi. Wszyscy ludzie w firmie są ważni i potrzebni, bez nich nie bylibyśmy w stanie prawidłowo funkcjonować. Kluczowe stanowiska zajmują osoby, które związane są z firmą najdłużej, niektóre po 10 lat i w związku z tym mają największe doświadczenie. Każda z tych osób pracowała początkowo na magazynie, pakowała paczki, przyjmowała dostawy, odbierała telefony, obsługiwała klientów, zatem można powiedzieć, że znają wszystkie aspekty pracy. Nie jest prawdą, że pracownicy biurowi są traktowani odmiennie. Mają po prostu inne zadania do wykonania. Tak, nie pracują fizycznie i pod tym względem mają lżejszą pracę, jednak praca z klientem, zwłaszcza trudnym, bywa wymagająca i potrzebne są tutaj zupełnie inne kompetencje. Rzeczywiście, dla osoby postronnej, może to tak wyglądać, że te osoby tylko siedzą przed komputerem i rozmawiają przez telefon, ale to są tylko pozory. Taka praca jest równie ważna i potrzebna oraz może być równie obciążająca jak praca na magazynie. Klimatyzacja jest w całym budynku, nie tylko w biurze, aby wszyscy pracownicy mieli ten sam komfort pracy. Decyzja o nieprzedłużeniu umowy dla Pana K. była trudna, ale w zaistniałych warunkach słuszna. Życzymy sukcesów w dalszej karierze zawodowej. PS. Przypominamy, że podpisując umowę zobowiązał się Pan do przestrzegania tajemnicy zawodowej odnośnie wynagrodzenia innych pracowników, tym bardzie, że podaje Pan niezgodne z prawdą informacje. Ponadto prosimy o poszanowanie prywatności innych osób i nie wymienianie ich z imienia i nazwiska (Kwestie ochrony danych osobowych).

Było miło

Ja miło wspominam tę firmę. Bardzo fajna atmosfera, mili, pomocni ludzie. Ja po pracy na słuchawce, szukałam czegoś spokojnego, bez kontaktu z klientem. Pracowałam na magazynie co oznacza, że robiłam wszystko to co robi się na magazynie- układałam produkty na półkach, zbierałam produkty do zamówień, pomagałam przy przyjmowaniu dostaw, czasem przychodziły całe palety wiec trzeba je było odfoliowac, pozdejmować pudełka, w które zapakowane są kosmetyki, zawieźć na wózkach w odpowiednie miejsce i policzyć. Początki tygodnia trudniejsze bo więcej paczek, końcówka spokojniejsza. Praca bardzo regularna, do 16 i do domu ???? Mi się podobało. Pozdrawiam całą ekipę, Lubię atmosferę w Quanta Piotr Ciszewski za: Ludzie, stałe godziny pracy i terminowe wypłaty

Byly pracownik

Pracowalam w tej firmie krotki czas, z powodow osobistych, praca sama w sobie jest przyjemna, jest dosc ciężko bo trzeba sie nalatac, sa tez lzejsze dni chociaz w wiekszosci trzeba zapindalac. Ludzie bardzo mili w stosunku do siebie i nowych osób. Z kierownictwem mozna sie dogadać, nie czulam zadnej presji ze strony kierowniczki magazynu czy osob powyzej. Jedyny minus to zarobki, uwazam ze jak na tak dobrze presperujaca firmę, zarobki to śmiech na sali. Trochę nie rozumiem tej wczesniejszej długiej opinii, wydaje mi sie ze po prostu koledze sie nie chcialo pracowac. Tymbardziej praca dla faceta tam jest lekka. Tak wiec jedyny minus to kasa, wszystko idzie w górę, a takie zarobki nie daja mozliwosci godnego zycia, zwlaszcza jesli ktos utrzymuje sie sam. Poza tym ok. Pozdrawiam fajna zaloge ekobiecej :-) M

Rozpruwacz Firm
@Byly pracownik

Pani M. Czy pracowała pani w biurze czy na magazynie jeżeli uważa pani ze dla faceta praca była lekka ?? Jeździła pani winda po paczki od kurierów które ważą po 30 kg i jest ich po 10 ?! Czy uważa pani ze to lekka praca jeżeli jeden (usunięte przez administratora) z tymi pudłami a drugi ciagle rozkazuje mówi ze coś go boli i nie może dźwigać? To jest lekka praca nie sadze wiec proszę się nie wypowiadać na temat pracy mężczyzn jeżeli nic pani nie wie na ten temat jeżeli by było wszystko w porzadku to bym nie udzielał się na ten temat prawda?. A to ze twierdzi pani ze mi się chciało czy nie chciało to moglismy się zamieniać na stanowiska. mówię jak jest szczerze po to żeby inni na przyszłość wiedzieli jak tam jest. Akurat widzę ze pani miała dobre stanowisko jak się podobało bo znam cała ekipę tam i nie sadze ze komuś odpowiada mega ta praca także nie pozdrawiam:)

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Quanta Piotr Ciszewski w mieście Lublin? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od zatrudnionych na temat Quanta Piotr Ciszewski. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Przypadkowy widz.

Naprawdę myślicie że ktoś z osób pracujących wypowie się szczerze na temat pracy. Jeżeli się wypowie pozytywnie to fajnie , a co jeśli wypowie się negatywnie na forum publicznym? Jak taka osoba przyjdzie do pracy ? Moja rada. Trzeba się słuchać nawzajem. Pamiętajmy że klienci nie są najważniejsi. Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbamy i wysłuchamy pracowników, atmosfera będzie lepsza, oni zatroszcza się o klientów. Mężczyzna ma być mężczyzną w pracy , szef szefem, pracownik pracownikiem. Moim zdaniem trzeba u Was popracować nad organizacją. I przede wszystkim być człowiekiem dla człowieka i mieć ludzkie racjonalne podejscie. Pozdrawiam.

Gienek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Czuje się oszukany aż mi Smutno

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Piotr Ciszewski - Lublin

• Jak się pracuje w Quanta Piotr Ciszewski?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Piotr Ciszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Quanta Piotr Ciszewski
3.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Energetyków 19
    20-468 Lublin