Opinie o Vertus Paweł Michalak w Krążkowy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vertus Paweł Michalak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vertus Paweł Michalak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vertus Paweł Michalak w Krążkowy

z branży

Totalnie nie zgadza się z powyższą opinią. Wręcz przeciwnie, to bardzo dobry pracodawca, który nie tylko rozwija firmę, ale bierze odpowiedzialność za osoby, które zatrudnia. W trudnym czasie pandemii miałem komfort, że właśnie tam pracowałem. Wiadomo narzekają Ci, którym się nie chce pracować. Kasa zawsze na czas.

@z branży

Fajnie, że firma zadbała o Was w trakcie pandemii, ale aż muszę dopytać, czy naprawdę przez cały ten okres otrzymywaliście pełną kwotę wynagrodzenia? Z poniższych komentarzy wynika, że umowa jest na najniższą krajową i nie obejmuje całej kwoty wypłaty. Dlatego jestem ciekawa tej drugiej części, wypłacanej poza umową, czy była Wam wypłacana w całości i w terminie?

Pracownik Nowy wpis
@Ewa

Podczas pandemii pracowaliśmy po ich, w papierach oficjalnie pracowaliśmy po 45min, 2.2h, 3h dziennie ????

Nela Nowy wpis

cześć, a na ile to wspomniane cięcie pianki tapicerskiej jest ciężkie? Zastanawiam się czy kobiety też były do tego przyjmowane i czy teraz na lato będą brać. Po prostu potrzebuje czegoś na szybko do dorobienia i firma wyświetliła mi się w okolicznych. gorzej było z ogłoszeniami o pracę

Chcę się zgłosić do pracy, a jedyne ogłoszenie jakie widzę jest z 2018 roku. Wtedy szukali pracowników do cięcia pianki tapicerskiej, z możliwością przyuczenia. Jak takie szkolenie wstępne u was wygląda? Ciekawi mnie czy dałbym radę, a praca by mi chyba odpowiadała z uwagi na tylko jedną zmianę.

Le18 Nowy wpis

Nie zgadzam się z opinią ANONIMA. Paweł Michalak jest bardzo dobrym pracodawca. Pełne składki ZUS, wypłata na czas, i stawki bardzo dobre. Ci którzy przyszli i odeszli to wiadomo robić się nie chce, bo najlepiej żeby ręce i nogi miały spokój a pieniądze brać za darmo. A co do urlopu nigdy nie miałem problemów żeby go dostać.

Gal Anonim

Witam w ofercie piszą że pełny ZUS. Jak to jest tam na prawdę z tym zusem? Tak jak w calej okolicy czyli ZUS od najniższej?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Vertus Paweł Michalak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Rkp

Jak wygląda twm oraca na magazynie i jakie są stawki na wejście. Czy warto tsm próbować z podjęciem pracy?

Nnn

Witam Jak traktowani są kierowcy??

Szczerze.. Nie polecam tego zakładu. Pracodawcy chyba trochę palma odbiła. Uważa się za bóg wie kogo. Myśli że płaci najlepiej na okolice. A prawda jest taka że ubezpiecza od najniższej reszta pod stołem. Co do urlopu zawsze są problemy bo niby tyle roboty ale jak do wypłaty to przeciwnie roboty nie mam, nie ma z czego wypłacić dogadane stawki. Rotacja ludzi jest ogromna. Przychodzą i po miesiącu, dwuch, trzech odchodzą. Odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Vertus Paweł Michalak - Krążkowy

• Jak się pracuje w Vertus Paweł Michalak?

Zobacz opinie na temat firmy Vertus Paweł Michalak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vertus Paweł Michalak?

Vertus Paweł Michalak
  • 51i