Opinie o Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski w Smętowo Graniczne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski o rekrutacji.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski w Smętowo Graniczne

Wiecie coś nowego o tym co się dzieje w firmie Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski w miejscowości Smętowo Graniczne? Czekamy na info od Was. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich? Dodajcie opinię!

Łasuch Nowy wpis

Coś się dzieje niedobrego,zawsze pyszne ciasta,zajadalismy się nimi,A teraz ,,,,,,,,,nie chce się wierzyć że to pan.(usunięte przez administratora)piecze,podobno ma pomoc i pomaga w pieczeniu,masakra to czuć w smaku ciast.No i pracownik który opowiada że szew nie umie piec ściąganie naszego (usunięte przez administratora)

Qka Nowy wpis

Torty, ciasta i desery zrobione przez pana Michała są wyśmienite. Nie ma w nich chemii i nie są sztucznie napompowane. Cieszę się, że są jeszcze ludzie którzy nie oszukują innych. Moim zdaniem ceny są za niskie. Pan Michał ma profesjonalne podejście i wie co robi. Polecam zobaczyć jakie niezwykłe torty tworzy. Dla niego chyba nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia. Firma się rozwija coraz bardziej. Ciasta z tej cukierni po prostu uwielbiam. Serdecznie polecam zamawiać u pana Wiśniewskiego. Nie można na niego narzekać. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski - Smętowo Graniczne

Pracownia Ciast i Tortów Wisienka Michał Wiśniewski