Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.

Morgi

Opinie o Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.

Joanna

@arek to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy. Czy powiesz czemu dokładnie polecasz pracę w firmie Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.? Co takiego Ci się podoba w pracy w tej firmie? Dobrze, jeśli jeszcze wspomnisz na jakim stanowisku jesteś.

arek

jest super warto pracowac tam,polecam,

as

tacy ludzie jak ty,co sie plotami zajmuja.

Arti

Witam Widziałem ofertę na "kierownika UR" warto aplikować na to stanowisko - jak wygląda praca w tym dziale, jak mechanicy, elektrycy, automatycy - zgrana PACZKA Dlaczego szukają...sam się zwolnił czy go zwolnili - jakie wieści po zakładzie chodzą w tej sprawie ;-)

Marks
@Arti 24.08.2017 08:02

No właśnie skoro to taka fajna praca to dlaczego zwolnił się sam?

Alfred

Podobno szukają nowego kierownika utrzymania ruchu?

Marks
@Alfred 06.08.2017 12:13
Podobno szukają nowego kierownika utrzymania ruchu?

A co ze "starym" kierownikiem?

Byla

Powodzi się czy lipa? Ważne że 500 + jest

ant

nie polecam tam pracy,szkoda zdrowia,zdrowie psychiczne najwazniejsze,

Nie polecam.. Stawka taka że płakać się chce... Robisz w zimnym i mokrym... Ubierasz na siebie cała garderobę że oczy tylko Ci widać... Majsterki tylko potrafią drzec mordę i mieć Cię za nikogo, a jak jest ich błąd to w życiu się nie przyznają... Najlepiej masz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak najszybciej przez 5dni w tyg albo i więcej i to na akord którego i tak nie jesteś w stanie wyrobić, albo co niektórzy, którzy pokazują że się da bo tak lubią szybką pracę tylko jak kiedyś zaniemoga to zaczna inaczej śpiewac... Chory zakład

Joanna

@ant to rzeczywiście bardzo duża liczba. Czy przychodzą na ich miejsce nowi pracownicy?

Joanna

@ant Czyli w firmie jest obecnie duża rotacja? Mógłbyś powiedzieć jak wiele osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

@Joanna 29.06.2017 09:54

ze 100 nawet wiecej

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Peklowacz. @@pracownik 1001@ Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do firmy? W ofercie pracy firma oferuje możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym. Co to oznacza?

@Joanna 18.05.2017 14:11

ludzie uciekaja z tamtad

XXX

Co to za cebulak dostał firmowe auto i notorycznie parkuje na drodze w Kamionce? Prawko za cebule dostał, ale na posesji to zaparkować juz nie umie

Eks

Ja myślałem ze jak to zakłady mięsne to bedą poszukiwali kogoś raczej na produkcje a z tego co sie dowiedziałem to głownie wcześniej poszukiwali kogoś do biura głownie na stanowiska marketingowe, wiec stawiają widzę na reklamę i rozwój firmy oceniając właśnie w ten sposób

milo

to idz czekaja na takich jak ty,z otwartymi ramionami.

1200 netto

milo
@arek 07.10.2016 20:34
1200 netto

biero wszystkich jak leci,bez różnicy,he

@pracownik 1001@

Hehehe jaki fachowiec. Na peklownie nie trzeba być fachowcem z reszta jak na obojętnie jakie stanowisko tutaj. Przyjmują wszystkich jak leci a potem liczą straty. Licza sie tylko chęci do pracy no i trzeba umieć rozróżniać np. schab od łopatki. A wypełnianie papierow to na każdym dziale tu wymagają i tego każdy jest w stanie sie nauczyc.

ja

Czekam aż ktoś ich nagra. Wtedy będzie afera jak zajmą się tym media. Żeby majsterek darł się na pracownika? Może miał trudne dzieciństwo, albo w domu jest poniżany?

ktos#
@ja 16.09.2016 19:10

Wiele osób zwalnia sie właśnie z tego powodu. Zero szacunku dla drugiego człowieka. Brygadzisci wręcz wyżywaja sie na swoich pracownikach. Jakby nie mogli normalnie w kulturalny sposób czegoś przekazać, tylko ciągle sfrustrowani chodzą. A w domu anioleczki, kochani mężowie i przykladni ojcowie. Ale czego sie dziwić majstrom po zawodówce. Dziwne ze wszyscy sie na to godzą.

dno

joo

ale pracy tam nie polecam,chyba ze lubisz robic za dwóch i masz nerwy ze stali.

...

jak ludzie odchodzą,to przyjmują.chyba to normalne.

obciągara

sobot niedziela do pracy,he he,a pracy jak by kot nasrał!

kaka
@obciągara 31.03.2016 17:39
sobot niedziela do pracy,he he,a pracy jak by kot nasrał!

Pracy jakby kot nasrał?A ludzi przyjmują?Dziwne!!!

monia

jaki bezsens robic po 9 godzin,jak pracy nie ma,kto tam rządzi dzieci ???

?

Czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie Senior Key Account Manager?

kej
@? 23.02.2016 18:19
Czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie Senior Key Account Manager?

?
@kej 24.02.2016 10:21

oczywiście brutto :)

kolo

kontroli jakości w Nove,pic na wode zero pojecia o wykonywanym zwodzie!

pusta

przypuszczam, że potrzebują kogoś kto się zna, a nie jak do kontroli jakości.

osły

Większość jedzie do gzeli samochodem a wraca do nove na rowerze.

felx

polecam prace GZELLA OSIE pracuje od roku i nie załuje,zarobki adekwatne do pracy,polecam warto!

osioł

12 godzin dziennie i jest super?

marek

kto madry to ucieka z tego syfu!

ja

a na produkcji jest w porządku?

ja

Czy Twoja wypłata jest adekwatna do wykonywanej pracy?

@ja 11.02.2016 09:05
Czy Twoja wypłata jest adekwatna do wykonywanej pracy?

tak tu mozna zarobic,dom jeszcze wybudowac,jeszcze w kieszeni zostanie grubo

ja

tak jest zimna krew i stalowe nerwy to podstawa

jajek

Pracowałem w kilku dużych firmach, jako pracownik fizyczny ale też należałem do kadry zarządzającej niższego szczebla. Mam porównanie i przyznam że Nove to kompletny brak organizacji, poszanowania pracownika i kultura na niskim poziomie kadry zarządzającej niższego szczebla. Kto ma inne możliwości, to polecam jak najszybciej zmienić pracę, bo tam trzeba mieć stalowe nerwy i zimną krew.

...

praca za granica to jest to,teraz wiem ze zyje na poziomnie,

...

snajper jajka na wielkanoc rozdajesz jeszcze?

kolo

to idz zap..rdalaj soboty niedziele!w normalnej pracy to sie odpoczywa w te dni.

PRACOWNIK

tej była czemu jesteś BYŁA.BYŁAś za dobra?Czy za szybka?

ja

kolego nie polecam tam pracy,kazdy z tamtad ucieka za granice.marna kasa,tyrasz soboty i niedziele!

marek

upadły,juz 3 miesiace temu

wiesiek

szczególnie z rozbioru,papudraki.

agamemnon

tak tam są wynagradzani pracownicy którzy nie opuszczają za często miejsce pracy...

agamemnon

Mnie irytuje jedno czemu palacze w tej firmie mają lepiej niż Ci którzy nie palą?.Zakłady Mięsne to nie wojsko(służba zasadniczna?) i też nie żyjemy już PRL-u.Mamy już 26 lat demokracji.W Bydgoszczy w znanej niektórym firmie BAS SYSTEM pracownicy nie palący byli wynagradzani oczywiście nie pieniędzmi ale biletami dla całej rodziny do kina albo na basen a kobiety dostawały do SPA.Bo pracownik który 10 razy pójdzie zapalić liczmy przykładowo wyjdzie na 5 minut to go nie ma na stanowisku pracy 50 minut to on miał oprócz 35 minutowej przerwy miał dodatkowej 50 minutowej przerwy razem wychodzi na to że w ciągu dnia ma on 75 minut przerwy!!!

...

to idz i jedz te obiadki wodne,zainteresowany chyba zarciem

była pracownica

jak nic nie robisz to potem masz wielkie ale.wypłatę to każdy chce dostać ,tyko że staniem pod maszyną i gadaniem pieniędzy nie zarobisz.zamiast kogoś szkalować za to że chce ci pomóc zarobić,weście się lepiej za prace a nie za wypisywanie głupot na forach publicznych.szkalowanie drugiej osoby na taki forum jest prawnie karalne i grozi za to kryminał.pozdrawiam

......

Jak tam Wioletka z plasterków uspokoiła się może ktoś się zainteresuje jej zachowaniem przy maszynie czy dalej będzie znęcać się na swoich koleżankach z maszyny ...

ktoś

Co do tych /obiadków/straszna żenada-nagminnie pod koniec dnia to co jest serwowane jest zimne a ciasteczka/resztki/possypywane/na jeden talerz nie mówiąc o czystości obrusów.Robione wszystko na ODPIEPSZ.

ja

Tak ten obiad... Szlachta przepijała fundusz socjalny w Hanzie, a pracownicy dostali twardy schabowy w kantynie. Nawet nikt z władz nie pofatygował się zejść i życzenia złożyć. Karierowicze zasrani nadszedł Wasz kres.

byly

najbardziej mi zal ze nie bedzie mnie na wigilijnym obiedzie tego roku i nie uslysze zyczen od mojego ulubionego majstra ;(

p2

Nic nie zamkną firma dalej produkuje istnieję na rynku zamknąć to mogą co niektórzy pyszczki

p1

nic zamkną to.juz nie długo.

...

jak w temacie,co tu słychac?

arek

to co? w grudniu upadłość?

Zostaw opinię o Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o. - Morgi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.