Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.
counter
4 363 682 5 1
X

Zakład nieumiejętnie zarządzany. Dyrektorzy bez wykształcenia. Z tego co słychać jak tak dalej będzie - plajta.

X

Do x
@X

(usunięte przez administratora)nie dość ,że słabo wyedukowani to jeszcze zero kultury.

Rafał
@Do x

Doświadczyłeś sytuacji, że osoby zarządzające firmą Nove. Zakłady Mięsne zwróciły się do Ciebie w mało kulturalny sposób? Rozszerz, proszę informację w tym zakresie.

XYZ Nowy wpis
Klient
@X

Podzielam zdanie x. Dziwne, że jeszcze zakład funkcjonuje...., kiepskie zarządzanie.

Aneta Nowy wpis
@XYZ

Ale jak dokładnie wygląda to 'kiepskie' zarządzanie w Nove? Co jest nie tak w związku z tym?

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Klient

Czy jest w stanie ktoś odp jak nazywa się firma która sprząta linie w tym zakładzie?

Darek Nowy wpis

Czy wy wszyscy pracujecie na takich samych umowach ?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 112 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Spawacz tig
Użytkownicy czekają na odpowiedź 415 dni.

Witam, Zastanawiam się nad aplikowaniem do Nove. Ktoś przybliży realia pracy na produkcji jako spawacz TIG? Co jest do roboty, jak godziny, stawki ? Dziękuję i pozdrawiam topidrutów !

Użytkownicy czekają na odpowiedź 455 dni.

Jak jest z awansem w Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.?

Weronika

Czy kierowca musi mieć duże doświadczenie ? Czy może być to świeżak?

CzlowieQ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 486 dni.

Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko kierowcy, wiem, że obecnie poszukują. Czy mógłby ktoś napisać jakie tam są warunki pracy?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.?

Bolo

Mam wrażenie, że ktoś chce bardzo zdyskredytować firmę. Firma ma dobre opinie w internecie a tu taki hejt!

igor

Ludzie robią za 1600 z akordem bo mają stawki po 10/h. Nie widzą teze że bez akordy i tak muszą mieć dopłacone do najniższej

Życzenia

" tylko nie przychodzcie do mnie po podwyżki " -

Cezary

Firma jest bardzo dobrym pracodawcą a to dzięki kadrze kierowniczej!!!

byłem tam
@Cezary

Ktoś se jaja robi? Przełożeni drą ryja jak niemieckie SS.

@byłem tam

Wyrażasz się na forum publicznym, więc dbaj proszę o kulturę swoich wypowiedzi. Pracujesz w Nove. Zakłady Mięsne.? Jeśli tak, to opisz nam jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę? Na jaką umowę można liczyć na początek współpracy?

Joanna

@świnia, pracujesz w Nove. Zakłady Mięsne.? Twoja opinia jest dość ogólna, więc może mógłbyś ją rozwinąć? Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Czy po za podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie finansowe lub pozapłacowe? Jaka jest atmosfera pracy w Nove?

Andrzej

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

świnia

Coraz gorszy (usunięte przez administratora) Nic nie wiadomo. Planiści z (usunięte przez administratora)

Czy ktoś wie, jak aktualnie przedstawia się sytuacja Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób zamieszkałych Morgi i okolice oraz poszukujących zatrudnienia.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jarek

Słyszałem, że Nove. ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Co sądzicie o tej ofercie pracy??

Pawe
@Jarek

kadra prowadzaca to banda gburow

Joanna

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM POD NR TEL 00352691993504 / 0048518461769 -PIOTR LUB KONTAKT Z BIUREM 0035226512689 -MAGDA

Zostaw merytoryczną opinię o Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o. - Morgi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.