Arti

Witam Widziałem ofertę na "kierownika UR" warto aplikować na to stanowisko - jak wygląda praca w tym dziale, jak mechanicy, elektrycy, automatycy - zgrana PACZKA Dlaczego szukają...sam się zwolnił czy go zwolnili - jakie wieści po zakładzie chodzą w tej sprawie ;-)

Marks
@Arti

No właśnie skoro to taka fajna praca to dlaczego zwolnił się sam?

Alfred

Podobno szukają nowego kierownika utrzymania ruchu?

Marks
@Alfred

A co ze "starym" kierownikiem?

Byla

Powodzi się czy lipa? Ważne że 500 + jest

ant

nie polecam tam pracy,szkoda zdrowia,zdrowie psychiczne najwazniejsze,

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nie polecam.. Stawka taka że płakać się chce... Robisz w zimnym i mokrym... Ubierasz na siebie cała garderobę że oczy tylko Ci widać... Majsterki tylko potrafią drzec mordę i mieć Cię za nikogo, a jak jest ich błąd to w życiu się nie przyznają... Najlepiej masz (usunięte przez administratora) jak najszybciej przez 5dni w tyg albo i więcej i to na akord którego i tak nie jesteś w stanie wyrobić, albo co niektórzy, którzy pokazują że się da bo tak lubią szybką pracę tylko jak kiedyś zaniemoga to zaczna inaczej śpiewac... Chory zakład

Joanna

@ant to rzeczywiście bardzo duża liczba. Czy przychodzą na ich miejsce nowi pracownicy?

Joanna

@ant Czyli w firmie jest obecnie duża rotacja? Mógłbyś powiedzieć jak wiele osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy?

@Joanna

ze 100 nawet wiecej

Joanna

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Peklowacz. @@pracownik 1001@ Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące do firmy? W ofercie pracy firma oferuje możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym. Co to oznacza?

@Joanna

ludzie uciekaja z tamtad

XXX

Co to za cebulak dostał firmowe auto i notorycznie parkuje na drodze w Kamionce? Prawko za cebule dostał, ale na posesji to zaparkować juz nie umie

Eks

Ja myślałem ze jak to zakłady mięsne to bedą poszukiwali kogoś raczej na produkcje a z tego co sie dowiedziałem to głownie wcześniej poszukiwali kogoś do biura głownie na stanowiska marketingowe, wiec stawiają widzę na reklamę i rozwój firmy oceniając właśnie w ten sposób

milo

to idz czekaja na takich jak ty,z otwartymi ramionami.

arek

1200 netto

milo
@arek

biero wszystkich jak leci,bez różnicy,he

@pracownik 1001@

Hehehe jaki fachowiec. Na peklownie nie trzeba być fachowcem z reszta jak na obojętnie jakie stanowisko tutaj. Przyjmują wszystkich jak leci a potem liczą straty. Licza sie tylko chęci do pracy no i trzeba umieć rozróżniać np. schab od łopatki. A wypełnianie papierow to na każdym dziale tu wymagają i tego każdy jest w stanie sie nauczyc.

ja

Czekam aż ktoś ich nagra. Wtedy będzie afera jak zajmą się tym media. Żeby majsterek darł się na pracownika? Może miał trudne dzieciństwo, albo w domu jest poniżany?

ktos#
@ja

Wiele osób zwalnia sie właśnie z tego powodu. Zero szacunku dla drugiego człowieka. Brygadzisci wręcz wyżywaja sie na swoich pracownikach. Jakby nie mogli normalnie w kulturalny sposób czegoś przekazać, tylko ciągle sfrustrowani chodzą. A w domu anioleczki, kochani mężowie i przykladni ojcowie. Ale czego sie dziwić majstrom po zawodówce. Dziwne ze wszyscy sie na to godzą.

...

dno

joo

ale pracy tam nie polecam,chyba ze lubisz robic za dwóch i masz nerwy ze stali.

...

jak ludzie odchodzą,to przyjmują.chyba to normalne.

obciągara

sobot niedziela do pracy,he he,a pracy jak by kot nasrał!

kaka
@obciągara

Pracy jakby kot nasrał?A ludzi przyjmują?Dziwne!!!

monia

jaki bezsens robic po 9 godzin,jak pracy nie ma,kto tam rządzi dzieci ???

?

Czy ktoś wie jakie jest wynagrodzenie Senior Key Account Manager?

kej
@?

?
@kej

oczywiście brutto :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o. - Morgi

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nove. Zakłady Mięsne. Sp. z o.o.