Opinie o Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej w Gryfice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dom i ogród - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej w Gryfice

Radek Nowy wpis

Bardzo chciałbym pochwalić Pana Tapicera. Wykonał mi łóżko od podstaw dla syna. Mały jest naprawdę zachwycony swoim nowym łóżkiem, tym bardziej, że Pan Marek potrafi wykonać mebel również pod wymiar dla dziecka. Kształt również zachwyca. Widać, że jest Tapicerem z powołania. Naprawdę godny tych wszystkich pozytywnych opinii.

Wanda

Pan Marek dba o zadowlenie klientów sam w tej firmie czy ma jakichs innych pracownikow ?

@Wanda

Pan Marek sam wykonuje meble klientom.

Izabela
@Aga

A co możesz o tych meblach od siebie napisać? Polecasz coś?

Aga Nowy wpis
@Izabela

Wiem, że Pan Marek wykonuje zarówno renowację mebli jak i tworzy nowe meble od podstaw. Mnie Pan Marek uszył nowe poduchy do mebli ogrodowych i są naprawdę solidne i ładne. Mogę szczerze polecić tego tapicera. Ja również dostałam namiary na tego Pana od mojej znajomej, która wcześniej zamówiła u tego Pana dwa tapczany jednoosobowe dla swoich córek. Pan Marek zrobił te tapczany od podstaw i są naprawdę solidne i wygodne. Widziałam te tapczany więc zdecydowałam się na renowację moich poduch u tego fachowca. Mogę szczerze go polecić i na pewno sama wrócę do tego zakładu tapicerskiego z innym meblem. Pozdrawiam serdecznie.

Dorota Nowy wpis
@Aga

Wiesz może, skąd są materiały, których używa? Chodzi mi nie tylko o pochodzenie, ale też jakość..

Aga Nowy wpis
@Dorota

Proszę pytać Pana tapicera. Ma próbki materiałów z certyfikatami. Pozdrawiam

Tomasz

Rzetelny i solidny tapicer. Polecam bardzo.

@Tomasz

Zgadzam się z opinią poprzednika. Solidny i dbający o szczegóły fachowiec. Polecam

Ala
@Adam

Solidny i rzetelny fachowiec.

Iza
@Tomasz

Zgadzam się z opinią. Polecam bardzo tego tapicera.

Kamila
@Iza

Aż dziwne że na raz w ciągu jednego dnia i kilku minut klienci postanowili napisać opinie (i to tak do siebie podobne).. No ale dobra, powiedzmy że wierzę w takie przypadki. Powiedzcie jeszcze jak cenowo - atrakcyjniej niż u konkurencji czy może za tą chwaloną przez was jakość warto dopłacić więcej?

Basia
@Kamila

Ten tapicer wykonywał dla mnie renowację fotela. Mogę szczerze go polecić, ponieważ rzeczywiście usługa została wykonana na najwyższym poziomie. Materiały bardzo dobrej jakości mam na myśli gąbki, sprężyny itp. Duża ilość materiałów pokryciowych również bardzo dobrej jakości poza tym Pan Marek odwzorowuje pierwotny wzór mebla. Stara się aby klient był zadowolony z wykonanej usługi a mebel służył latami. Polecam serdecznie tego tapicera.

Ewelina
@Basia

Brzmi serio przekonująco. A wiadomo skąd on potrafi takie rzeczy? Jakąś szkołę ukończył w tym kierunku?

@Ewelina

Pan Marek ukończył szkołę zawodową z świadectwem czeladniczym w zawodzie tapicera oraz posiada dyplom Mistrza również w tym zawodzie. Klienci odwiedzający warsztat tapicerski tego Pana mogą obejrzeć wyżej wymienione dokumenty gdyż wiszą one obramowane na ścianie w warsztacie. Byłam u Pana Marka więc zauważyłam te dyplomy, poza tym rozmawiając z Nim dowiedziałam się, że Pan Marek posiada doświadczenie tapicera od roku 1994. Ja osobiście polecam tego Pana gdyż szył mi nowe poduchy na meble ogrodowe i jestem z nich bardzo zadowolona. Są mocniejsze od oryginalnych gdyż Pan Marek do nowych poduch użył lepszej gąbki niż te które miałam wcześniej kupując meble ogrodowe. Pozdrawiam serdecznie. Mam nadzieję że choć troszkę pomogłam w odpowiedzi na Pani pytanie. Resztę informacji to już musi Pani zapytać samego fachowca.

Ewelina
@Aga

Oczywiście, że tak, bo naprawdę sporo się dowiedziałam, dziękuję. To jeszcze tylko tak dyskretnie spytam w związku z takim jego doświadczeniem ceny nie są najniższe za daną usługę?

@Ewelina

Cena danego mebla zależy od rodzaju wykonywanej usługi. Inna jest przy renowacji mebli a inna od wykonania nowego mebla od podstaw. Zależy również od rodzaju mebla ( kanapa, fotel, krzesło). Z doświadczenia jednak wiem, że warto dać meble do renowacji, moje poduchy są teraz dużo mocniejsze od tych oryginalnych, które miałam przy zakupie mebli ogrodowych. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej - Gryfice

Marek Szałkowski Zakład Usługowy Tapicerki Meblowej
  • Niepodległości 60