Opinie o Seweryn Nowosielski w Wołomin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Seweryn Nowosielski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Seweryn Nowosielski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Seweryn Nowosielski w Wołomin

Czy pracownicy w Seweryn Nowosielski dogadują się między sobą?

BylyPracownik Nowy wpis

Praca dramat. Ludzie traktowani są jak (usunięte przez administratora) a sami kombinują jak okrasc pracownika z wypłaty . Wyzysk fizyczny od świtu do nocy . Kobiety które pracują chyba dostają premie za nockę bo nikt tu nie wytrzyma jak można tak charować? Są pupile na specjalnych warunkach jak syn jednego a reszta to robole. Nie pracować tu nie polecam bo sam pracowałem

Don Huannn

Robota super. Pracodawca super. Przerwa śniadaniowa i nawet można wyjść i zapalić.. Pozdrowienia dla szefów

Twardowski
@Don Huannn

Ktoś z szefów to chyba pisał żeby nie było negatywnej opinii. Przecież tam nawet socjalnego nie ma... Żadnych z tych rzeczy nie można robić w tej firmie. Nie polecam tej pracy, (w poniedziałki od 5:30 do minimum 15:30 w robocie) przy tylu godzinach co się robi to jest to wykorzystywanie pracowników. Ogólnie to nawet nie wiesz o której pracę skończysz

Robol Nowy wpis
@Don Huannn

Juz wiadomo kto to pisal Seweryn popychadlo Robercika ????????????????

Robol

A zapomnialem napisac ze dla nich to jestesmy zlodziejami a nie pracownikami! Kto pracowal ten wie

Maria
@Robol

Doprecyzujesz ten zarzut z ich strony? To serio przykre, jeśli faktycznie tak jest. Nie wiem jak niby w takich warunkach można normalnie pracować

Robol Nowy wpis
@Maria

To sa zachlanni ludzie, ktorzy chca by (usunięte przez administratora) za marne 2.5 tys od rana do wieczora. Dziecko mi sie rozchorowalo to (usunięte przez administratora) To nie jest praca, dlatego zaraz upadnie ich smieszny biznes

Robol

Praca w tym kołchozie to dramat.. Na poczatku obiecuja gruszki na wierzbie a pozniej dymasz za grosze ponad 12h dziennie! Oni licza tylko na swoj zysk a nie liczy sie pracownik. Jednego zonusia nie pracuje bo po co, auta zmienia. Drugi nie lepszy! Sprawa zostala juz zgłoszona do inspekcji pracy bo taki wyzysk to sie w glowie nie miesci! Odradzam pracy tam!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Seweryn Nowosielski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Piszecie że trzeba mieć chęci do pracy, a czym odwdzięcza się pracodawca? Chyba powinni dać coś więcej niż minimalna? Dajcie znać jak to wygląda.

Tymek

Z pewnością wszędzie jest dobrze szczególnie tam gdzie nas nie ma. Może idealnie nie jest w firmie ale z pewnością jak będą chęci do pracy to nikt nie będzie narzekał.

@Tymek

Idealnie w tej firmie nie jest? A jakie są plusy tej firmy? Jak ktoś ma chęci do pracy, to już niech lepiej pójdzie do Lidla, bo przy tylu godzin co się tam robi to w Lidlu z 4tyś do ręki człowiek by dostał. Każdemu odradzam tam pracy, umowa na pół etatu, a robisz ponad 200h i wypłata tylko 2,5tyś. A jeszcze odliczają za spóźnienia przy rozliczeniu za miesiąc. Za te pieniądze to Ukrainiec by nie pracował, dziwne że inspekcja pracy jeszcze nie zamknęła tej firmy.

xxx

Nie polecam. (usunięte przez administratora)jakich mało. Panstwowa Inspekcja Pracy powinna się nim zainteresować !

Mirosław
@xxx

Dlaczego tak uważasz, możesz podać więcej szczegółów? Jak długo byłeś związany z tą firmą i co sprawiło, że masz tak złe zdanie na jej temat? Liczę że w kolejnym wpisie opiszesz dokładniej sytuację.

xxx
@Mirosław

Zobacz co napisał Konrad niżej, to idealne podsumowanie tego co sie tu dzieje...

@x a miedzy pracownikami także jest tak słaba atmosfera ?

x

nie polecam, właściciel wykorzystuje pracowników jak tylko może, praca już nawet nie po 10 tylko 12-13 godzin za taką samą stawkę, w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych są robione pretensje i wyrzuty, co do spóźnień i potrąceń z powyższych komentarzy potwierdzam dodać muszę że to wszystko w połączeniu z chamstwem i bluzgami w pracy tworzy lekko mówiąc bardzo niesympatyczną atmosferę nie polecam i współczuję zarówno obecnym jak i przyszłym pracownikom tej firmy

Biedro

NIE POLECAM szkoda słów firma (usunięte przez administratora)

Konrad

Pracowałem u Seweryna i szczerze nie polecam. Umowa na pół etatu, a pracujesz po 8-10h, a zarabiasz 2500zl. Brak przerw i brak pomieszczenia nawet socjalnego. Za każdą minutę spóźnienia odlicza 1zl z wypłaty, czyli jak ktoś się spóźni 10min np to 10zl w plecy.

Zostaw merytoryczną opinię o Seweryn Nowosielski - Wołomin

• Jak się pracuje w Seweryn Nowosielski?

Zobacz opinie na temat firmy Seweryn Nowosielski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Seweryn Nowosielski
  • Kazimierza Wielkiego 2 lok. 38