Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek w Jarocin

Andrzej Nowy wpis

Zakupiłem przez Alegro żarówki H7 OSRAM COOL BLUE co prawda doszły tyle że obie niedziałające. Do tego w opakowaniu OSRAM jedna to Philips. Mam wrażenie ,że to firma lipa.

Czy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek możliwa jest praca na podstawie B2B?

Bożena

Zwróciłam do tej firmy PHUWawa Anna Mycek wózek inwalidzki, zamawiałam przez internetowy sklep. Fakturę wystawiła firma Anny Mycek. Przyjęcie Zwrotu wózka kurierowi DHL potwierdziła Anna Mycek, do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zwrotu 459 zł. Zwrot został przyjęty 21.07.2022. Telefon podany nie odpowiada, zero kontaktu z tą firmą Anny Mycek. Bożena

Maria
@Bożena

napisałaś moze maila w tej sprawie skoro nie odbieraja telefonnów?

Bożena Nowy wpis
@Maria

Nie ma możliwości napisania E-maila, ponieważ adres jest nieudostępnianie, telefon cały czas jakby zajęty albo nieaktywny, zwróciłam wózek zgodnie z faktura i adresem podanym na fakturze, pani Anna mycek potwierdziła czytelnym podpisem odbiór przesyłki od kuriera dhl . Jeżeli nie pod ten adres był wysłany wózek to nie powinna kwitować odbioru i skontaktować się ze mną. Niestety nie było kontaktu telefonicznego ani mailowego. Moja dane do kontaktu są podane. Niestety jestem w tej chwili stratna na 459 zł . Sprawę będę kierowała do krajowego biura do spraw konsumentów .by

Bozena Nowy wpis

Jak mogłam napisać maila, skoro w kontaktach nie ma podanego adresu maila. Pozostaje mi jedynie napisać pismo. Ale skoro Właściciel potwierdza odbiór przesyłki tj. Wózka a przesyłka tak nie powinna trafić pod adres jaki jest podany na fakturze, to należy w tej sprawie do mnie dać znać. Zakup był 8 lipca zwrot 15 lipca z dostawa 21 lipca i potwierdzeniem odbioru do czegoś te firmę i osobę kwitujaca odbiór zobowiązuje.bt

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek - Jarocin

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wawa Anna Mycek
  • Os. Osiedle Tadeusza Kościuszki 6 lok. 3