Przedsiębiorstwo Handlowe REZBIR

Jarocin

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe REZBIR

Więcej robią szumu na rynku niż dobrej chemii (o ile cokolwiek sami robią) Wąski i słaby asortyment, z którego nie da się wyżyć!

Taty synek

UWAGA UWAGA! Firma zatrudnia najchętniej ludzi z konkurencji podrzegając wcześniej do kradzieży danych i baz danych klientów z obecnej firmy. Tak zatrudnił i pozyskał receptury na chemie. I w końcu i jego okradli. Wyrzucił z pracy złodziei z hukiem i wysłał do firmy konkurencyjnej po kolejne receptury oraz klientów po czym przyjmuje ich z powrotem. Ludziom z branży proponuje omijać gościa z daleka chyba że macie ochotę szerzyć niezdrowe ideologie szefa i żyć tylko ich problemami. OMIJAĆ!!

Chemikal brother

Szef wspiera POLSKĘ jak najbardziej. Kupuje u niemców towar następnie rozrabia (jeżeli ktoś jest z branży proponuję powąchać DRY TEK ze Stockmaiera oraz MAXI WAX NANO, tak samo z maliną aka foam baloon) i każe handlowcom wciskać ten kit ludziom.

Janek

Ja uwarzam, że piany aktywne mają dobrej jakości porównując z pianami wielkicj firm zagranicznych które sprzedają chłam. Trzeba wspierać Polskę i sprzedawać i kupować polską chemie. Oczywiście nie oszukiwać i nie kąbinować z rozcieńczaniem czegokolwiek. Myśle że Szefowi nie zależy na tym żeby pogrzebać swój biznes tylko na tym żeby go rozwijać. Poierajmy polskich producentów bo inaczej rusek lub niemiec będzie naszym szefem.

Darek

Podtrzymuję opinię kolegi Grzegorza. Firma słaba na maxa, potrafią tylko rozcieńczać produkty i kazać handlowcom wciskać ten chłam ludziom. Szef zawsze klepie po plecach i dużo obiecuje a wychodzi jak zawsze.... Żenada

robert

to jest bardzo bardzo kiepski temat

antek

zgadzam się że średnio z tą firmą , kasa min auto najlepiej własne, i żeby chociaż ktoś chciał kupować

grzesiek

jak dla mnie to słabo, proponuje omijać jeżeli szukasz poważnej pracy, ale jak szukasz handlu z bagażnika słabej ale w miarę taniej chemii to może być ok

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe REZBIR - Jarocin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe REZBIR