Opinie o P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak w Jarocin

iwona.przygoda@onet.pl Nowy wpis

Czy zatrudniają na pół etatu lub 3 /4 etatu

Czy w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nucknuck Nowy wpis

Nie ma dodatkowych benefitow

Irena Nowy wpis
@Nucknuck

To w jaki inny sposób pracownicy są tutaj motywowani? ;)

Nucknuck Nowy wpis
@Irena

Dobrym słowem:)

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak?

nick

tak

Ewelina
@nick

Mogę przy okazji dopytać jak rozmowa kwalifikacyjna przebiega? Czy rekrutacja składa się tylko z rozmowy czy jeszcze jakichś innych etapów? Po jakim czasie można spodziewać się feedbacku z decyzją czy zostaliśmy przyjęci?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak?

Maly

umowa o pracę na czas okreslony

Ewelina
@Maly

I taka umowa obowiązuje od pierwszych dni zatrudnienia? Nie ma na początek okresu próbnego? Po jakim czasie można liczyć na przejście z umowy na czas określony na nieokreślony?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Trele

Tak

Karol

Ma dla nich znaczenie na jakim poziomie zna się język angielski?

@Karol

Nie ma to znaczenia. Tam nikt języka obcego nie zna

Jak długo czekaliście na odzew z P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak? Oddzwaniają zawsze?

Mały

prawie nigdy nie dzwonią a papiery laduja w niszczarce

Emil

@mały To znaczy nie ma co aplikować bez znajomości? Wiesz może czy biorą studentów na staże?

@Emil

Daj sobie spokój. Szkoda czasu i nerwów

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak?

mały

być z rodziny :)

Czy w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie

Od ostatniego wpisu tu minęło już trochę czasu. Ciekawi mnie jaka atmosfera panuje w firmie Augusto? Ktoś z pracowników coś powie na ten temat?

Powaga ! Nie będę się rozpisywał swoim mieczem haha ale szanuje was (usunięte przez administratora)

Tyran pracy

Jedna wielka klika "swoich " . Wszystkie kanty zamiatane pod dywan. Nie masz pleców - nie ujedziesz. No i nasz arcy-przedstawicel - cwaniak jakich mało! Co do zarobków to nigdy nie wiesz ile zarobisz i jak wyjdziesz na koniec miesiaca. Właściciel ustala to wg własnego humoru. Nie polecam!

BOLEK
@Tyran pracy

(usunięte przez administratora) CI W (usunięte przez administratora)

Mieciu
@Tyran pracy

Zyzek jest The jest. Nie wiem kiedy się zarząd zorientuje jak psuje gość atmosferę.

Mieciu
@Tyran pracy

Zyzek jest najsłabszym ogniwem. Kiedy ktoś się zorientuje jak koles psuje atmosferę.

fofo
@Mieciu

jaki zyzek?

Jak chcesz zapiepszac 12godz w mrozie za najnizsza na merca szefa za pol miliona to idz tam do roboty. nie polecam

Mobilek

Nie za pol tylko za 890 tys . Pozdrawiam

Jajooookoo

Niestety praca to nie leżenie na kanapie . Wiec nie mów głupot bowyplata na czas szef bardzo miły . Miła atmosfera pomiędzy pracownikami . Niestety jeden przedstawiciel jest łysym idiota ale to nic . Kolejny minus to ze rodzinka pl . Każdy wciąga każdego z rodziny . A po za tym auta na poziomie bardzo dobrym !!! Wiadomo ze musisz jeździć i sam się ładować ale nie jest złe !!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak - Jarocin

• Jak się pracuje w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak?

P.H.U. Augusto Jarocin Mieczysław Mikołajczak