Opinie o Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom w Krosno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom w Krosno

Emeryt

Anna w tej firmie kiedyś pracowało kilka kobiet między innymi jako sprzedawca i ksiegowa

Redix
@Emeryt

Tak to prawda pracowała kobieta na sprzedaży była bardzo dobrze zorientowana w branży jak nie jeden chłop że tak powiem ,doradziła mi pamiętam do dnia dzisiejszego odnośnie komina,wentylacji , odprowadzeń cieplego powietrza ,oraz różnic w piecach kominkowych

SANOK KLIENT

POTWIERDZAM JAK TEMAT KOMINKA TO TYLKO W STYL ART KOM SĄ PO PROSTU NAJLEPSI TERMIN I JAKOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE A PRZEDE WSZYSTKIM SŁOWNOŚĆ I CENA POLECAM WSZYSTKIM

Piotrekx2x Nowy wpis

Termin, jakość, konsultacja, kreatywność, miła współpraca Polecam

Emeryt

Redix Nowy wpis
@Emeryt

SANOK KLIENT Nowy wpis

KLIENT FRYSZTAK Nowy wpis

POLECAM KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM WYKONANIE WZOROWE WSZYSTKO NA CZAS ZGODNIE Z UZGODNIENIAMI JAK NAJBARDZIEJ POLECAM

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO

Klienci sobie chwalą między innymi za to że kompetentni fachowcy tu pracują - a na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć? Wynagrodzenie jakieś atrakcyjne względem konkurencji?

@Karolina

Od kiedy kobieta pisze ,jak tam kobiet nigdy nie było

Obecny prac
@Anna

To prawda kobiety też pracowały kiedyś i radziły sobie bardzo dobrze w tej chwili firma nie jest już tak duża jak była ale warunki są uczciwe i dobre pozdrawiam wszystkich życząc zdrowia i spokoju

Jasło

Polecam w każdym calu kominek mistrzostwo świata piękna robota świetny fachowiec

Mariola

potwierdzam jak kominki piece tylko u nich miłe i fachowe doradztwo super ceny i uczciwość i słowność polecam na ???? procent

AREK KROSNO

POLECAM DUŻY WYBÓR KOMINKÓW I NAJLEPSI FACHOWCY W TEJ BRANŻY WIEDZA KOMPETENCJA TERMIN I CENA TO MNIE PRZEKONAŁO DO ZAKUPU U NICH KOMINKA POZDRAWIAM

@Staszek zadałeś bardzo trafne pytanie, także jestem tego ciekawa. Czy ktoś może się do tego odnieść i napisać jak wygląda praca w Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom w czasie pandemii? Wpłynęła ona w jakiś sposób na firmę lub pracowników?

klient

potwierdzam u mnie też na 5 z plusem przede wszystkim słowność terminowość i dokładność polecam na 100 procent

Staszek

Czy w sytuacji kiedy pandemia nie odpuszcza firma normalnie pracuje? Myślę złożyć cv dlatego pytam.

KLIENT

OK 20 LAT TEMU FIRMA STYL ART KOM ROBIŁA KOMINEK MOIM RODZICOM A W ZESZŁYM ROKU U MNIE NIE ZNAM LEPSZYCH FACHOWCÓW OD NICH. BARDZO POMOCNI DORADZILI SUPER KOMINEK I W DOBREJ CENIE MAJĄ BARDZO DOBRE OPINIE WYSTARCZY ODWIEDZIĆ POROZMAWIAĆ A SIE PRZEKONACIE DLA MNIE MOICH ZNAJOMYCH I RODZICÓW TO WCIĄŻ NR 1 POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Cena zmienna ,materiał inny jak uzgadniany ,uzyskanie gwarancji opiera się o sąd

fakt
@Adam

nie pisz bzdur tobie zapewne chodzi o ich konkurencje oni tak robia z klientami a firma styl art kom to wzor firmy idz i sprawdz a sie przekonasz sprawdz fakty nie mity

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom - Krosno

• Jak się pracuje w Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom?

Zobacz opinie na temat firmy Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom?

Jacek Podgórski P.P.H.U. Styl-Art.-Kom
  • Czajkowskiego 26