Opinie o Retro House Duchnowski Hubert w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Retro House Duchnowski Hubert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Retro House Duchnowski Hubert o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Retro House Duchnowski Hubert w Warszawa

Sławomir Nowy wpis

Czemu ktoś napisał ze nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji żeby dostać się tu do pracy?Bo wyczuwam sarkazm. A tak na marginesie to przyuczają na początku nowe osoby? Jakieś przeszkolenie się odbywa?

Prac1 Nowy wpis
@Sławomir

Przeszkolenie przez drugiego pracownika.

Hej jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć prace w tej firmie?

@Marek

Absolutnie żadne

Stefan Nowy wpis
@Marcin

Nie trzeba też się znać na tym czym ta firma niby się zajmuje co widać po ich realizacjach

Kamil

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów firmy ponieważ to forum pracownicze!

Klient Nowy wpis
@Kamil

A po co pracować w firmie, która nie robi swojej pracy i okrada klientów?

rozczarowana

Przy podpisaniu umowy musieliśmy zapłacić 10% zaliczki na zaklepanie terminu.Prace rozpoczęły się i kontakt z Panem Hubertem się urwał. Telefonów zupełnie nie odbierał, na maile odpisywał raz na parę dni albo wcale gdy temat był niewygodny. Okazało się że remontu nie wykonują pracownicy p. Huberta tylko jakiegoś podwykonawcy. Gdy doszło do rozliczenia pewnego etapu prac okazało się że Pan Hubert nie rozliczy zaliczki którą od nas otrzymał na utrzymanie terminu rozpoczęcia prac) tylko żąda nowych pieniędzy a największą niespodzianką był fakt że Pan Hubert mimo kosztorysu będącego załącznikiem do umowy ustalił sobie nowe ceny za wykonane prace i na dodatek do wyceny doszła jeszcze masa rzeczy nie ujętych w wycenie Pana Huberta ( nie wiedząc czemu) i cena wzrosła o 50%. Wyceniał prace z projektu jak i po obmiarach na miejscu inwestycji a i tak nie wycenił np. ułożenia gresu w salonie czego się nie spodziewaliśmy ponieważ to była podstawa wykonania prac. Fuszerka, nierzetelność, kpina z klienta...Sprawa trafi do Sadu. Nikomu nie polecam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Retro House Duchnowski Hubert? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kinga

Bardzo zła firma, absolutnie nie polecam, bardzo słaby kontakt, dramat! Kierownik pan Daniel nie odbiera telefonu, jedynie pisze SMS. Ekipa w moim mieszkaniu zamiast remontu narobiła ogromnych szkód. Poniszczone materiały, zmarnowany czas, zmarnowane pieniądze, nie rozliczone zaliczki to co mi zostawili :/ absolutnie nie polecam. Niestety nie sądzę aby nasza sprawa rozwiązała się polubownie.

EmaX

Nawalili na całej linii, obsówa 1,5 mca i jeszcze nie skończone. Nierzetni, niedokładni i 100% poza czasem. Zdecydowanie odradzam.

Klienta firmy Retrohouse

Wykończenie domu jaki robiła dla nas ta firma przeciągnął się o 6 miesięcy i nadal nie możemy go skończyć. Panowie nie obierają telefonów. Kontakt z nimi jest żaden w szczególności jak pojawiają się problemy. Pobrali od nas niemałe zaliczki, na które nie mają żadnych faktur do rozliczeń. Dodatkowo narobili bardzo dużo szkód przy czym ich ubezpieczenie wiele z nich w ogóle nie pokryło. Daliśmy im czas do jutra na dokończenie wykończenia, w innym wypadku idziemy na drogę sądowa. Nie polecam nikomu firmy Retro House.

@Klienta firmy Retrohouse

W moim mieszkaniu remont przebiegł bez problemu, jednak od kwietnia nie mogę doprosić się usunięcia usterek pomimo pisemnej gwarancji zawartej w umowie. Zwyczajnie przestano odpisywać na sms ... Wstyd i żałość....

Elżbieta

Remont mieszkania w trybie last minute zorganizowany sprawnie i bez większych problemów. Firma wyręczyła mnie w zakupach, co było sporym udogodnieniem. Remont nie był prosty, bo wyposażenie (w tym meble) zostały, ale obyło się bez większych uszkodzeń. Wykonawca pracuje na umowie, daje 3-letnią gwarancję, z której mam nadzieję nie korzystać, ale to na pewno trzeba zapisać na plus. Ekipa wykonawcy pracuje sprawnie i szybko, wszytko odbyło się terminowo. Kontakt z Wykonawcą też oceniam pozytywnie.

@Elżbieta

Dokładnie miłam tak samo! :) Rzetelnie, profesjonalnie.... Zapłaciłam i byłam zadowolona.... po pół roku odkleiła się listwa łącząca panele z gresem i mimo pisemnej gwarancji nie mogę doprosić się usunięcia usterki.... oby Pani nie miała takich przygód, bo sama wystawiłam świetną ocenę :(

Milena Kruszewska

jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Panowie wykonali dla mnie adaptację piwnicy na biuro, począwszy od pogłębienia, izolacji, poprzez osadzenie drzwi, wymianę okna, prostowanie ścian, założenie nowej istalacji elektrycznej, szpachlowanie, malowanie, zakładanie płytek. Potrafią w fachowy sposób opowiedzieć o materiałach, które radzą użyć do danej pracy. Praca wykonana dokładnie, czysto. Miła współpraca. POLECAM!

Milena Kruszewska
@Milena Kruszewska

w porównaniu do innych firm pracownicy grzeczni , uprzejmi i znający się na robocie, fachowe doradztwo i pomoc w czasie remontu, jak i w trakcie tak i po zakończonych pracach wysprzątali mieszkanie . Nie zaczynają prac od zaliczki po mimo ze proponowałem nie wzięli rozliczenie stopniowe wraz z postępem prac , wystawiają fakturę VAT i udzielili gwarancje na wykonane usługi, poślizg w terminie wykonania remontu wynosił 2 dni i nie był zależny od firmy po prostu gładzie nie schły po mimo tego właściciel przeprosił za opóźnienie czego nie oczekiwałem i się nie spodziewałem ? Ja złego słowa o tej firmie i prac wykonanych przez nich złego słowa nie powiem. Firme polecił mi znajomy u którego też wykonali fachowo prace remontowe , cieszę się ze trafiła mi się taka firma bo na rynku firm jest sporo ale fachowców mało POLECAM

@Milena Kruszewska

Katarzyna Terlecka

Jesteśmy z mężem mega zadowoleni! :) Remont generalny mieszkania poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła jakieś fajne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać, że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady.

@Katarzyna Terlecka

Dokładnie miłam tak samo! :) Rzetelnie, profesjonalnie.... Zapłaciłam i byłam zadowolona.... po pół roku odkleiła się listwa łącząca panele z gresem i mimo pisemnej gwarancji nie mogę doprosić się usunięcia usterki.... oby Pani nie miała takich przygód, gdyż usunięcie usterki graniczy z cudem.... a sama wystawiłam świetną ocenę :( dzisiaj zostałam z problemem i głuchym telefonem

Łukasz

Również nie polecam firmy Retro House (dokładnie p. (usunięte przez administratora)). Przeprowadzaliśmy prace wykończeniowe domu jednorodzinnego pod Warszawą. Firma profesjonalnie podeszła TYLKO do przygotowania i na tym się skończyło! Opóźnienie wyniosło 3 miesiące po czym zdecydowałem się usunąć firmę z mojego domu. Po zatrudnieniu nowej ekipy wyszły na jaw SZKODY UKRYTE, NOTORYCZNY BRAK KONTAKTU, BRAK ROZLICZENIA KOŃCOWEGO, pobrano zaliczki z których się nie rozliczono. Idziemy do sądu - NIE POLECAM ponieważ będziecie mieli z tego tylko kłopoty.

@Łukasz

Panie Łukaszu, Czy istnieje możliwość kontaktu z Panem? Mam kilka pytań odnośnie Pana problemów z firmą Retro House.

@Łukasz

Nie miałam aż tak traumatycznych doświadczeń, ale pomimo udzielonej gwarancji, nie mogę doprosić się usunięcia usterki.... Po moich uporczywych smsach i fonach, przestano ich odpierania ..... A udzieliłam pozytywnej opinii!!! żałość!

Panowie spisali się na medal. Prace remontowe zaczęły się od usunięcia tapet, starej podłogi, zbicia glazury i terakoty, wyburzenia fragmentów ścian, demontażu futryn itp itd. - wszystko zburzyli :) aby następnie rzetelnie, fachowo, sprawnie, pięknie wykończyć mieszkanie na nowo. Ekipa przemiła, uśmiechnięta, profesjonalna. Prace rozplanowane i wykonane dokładnie. Z pełnym przekonaniem polecam i będę polecać przeprowadzenie remontu i współpracę - pozdrawiam wszystkich :)

@Monika

Olek

Bardzo dobry pracodawca ale jak każdy wie dla tych którzy nie udają , że pracują!

Ryszard

Remont bez zastrzeżeń, tak powinien wyglądać profesjonalny remont bez stresu. Polecam

Monika i Mariusz

Z naszej strony pozostaje Panowie raz jeszcze podziękować za wykonaną usługę (remont mieszkania).Firma rzetelna, uczciwa, z pomysłem na wszystko, dokładna, terminowa. Polecamy wszystkim którzy planują remonty. Lepiej nie mogliśmy trafić. Raz jeszcze dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Andrzej Ciok

Wykonczenia mieszkania bardzo sprawne i rzetelne. Polecam Ps. U Nas wszystkie paragony rozliczone bez problemu. Panowie pomocni i podpowiadali nowe zastosowania.

Radosław Oldak

Ekipa sprawna i fachowa :) Już po pierwszej rozmowie wiedziałam, że remont mojego mieszkania jest w dobrych rękach. Każdy etap remontu był ze mną szczegółowo konsultowany i omawiany. Dzięki nim moje mieszkanie w bloku z wielkiej płyty stało się eleganckie, funkcjonalne i po prostu śliczne. Już nie mam problemu z zapraszaniem znajomych czy organizacji przyjęć rodzinnych. Całe mieszkanie: trzy pokoje, łazienka plus kuchnia zostały w całości przemienione i zmodernizowane prawie od podstaw :) Każdemu polecam firmę

Dorota

Najlepszy wykonawca z możliwych!! Przywrócił mi wiarę w ludzi gdy ktos inny zawiódł. Remont na piatke! Świetny kontakt i dbałość o szczegóły :) logistyka BRAWO! Kazdemu polecam!

Daniel

Kompleksowa realizacjia łazienki wykonana wzorowo. Polecam każdemu współpracę z Retrohouse. Pełen profesjonalizm!!!

D.D.W

Uzupełnienie - po 2 miesiącach reklamacja została załatwiona pozytywnie i usterki usunięte na koszt firmy. Może to zapowiedź zmian w firmie na lepsze.

Zostaw merytoryczną opinię o Retro House Duchnowski Hubert - Warszawa

Retro House Duchnowski Hubert
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wiosenna 2 lok. 26
    03-749 Warszawa