Opinie o Dom-Bud Maciej Jakubczyk w Sopot

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dom-Bud Maciej Jakubczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dom-Bud Maciej Jakubczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom-Bud Maciej Jakubczyk w Sopot

Marysia Nowy wpis

Operator koparko-ładowarki jest poszukiwany teraz „od zaraz” z opcja umowy na cały rok. Po jej wygaśnięciu jaka inna umowa może obowiązywać? Już na stale?

Zadowolony klijent Nowy wpis

Chciałbym napisać że miałem montowane drzwi wejściowe i pokojowe przez firmę dom dud Jakubczyk Maciej polecam wszystkim fachowcy!!!!!

Katy Nowy wpis

A taki płytkarz / wykończeniowiec na jakie zarobki wychodzi? i przede wszystkim do jakich miejscowości przeważnie są jakieś zlecenia? nie ma tego wprost określnego w opisie a to kluczowe dla mnie informacje.

Anna Nowy wpis

Cześć wszystkim wczoraj miałam montowane drzwi wejściowe drewniane firmy admar polecam wszystkim firmę dom bud Jakubczyk Maciej solidna robota czysto i mega sprawnie drzwi ok

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Dom-Bud Maciej Jakubczyk na stanowisko Spawacz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Az

WITAM serdecznie polecam wszystkim firmę dom bud Jakubczyk Maciej montowane miałem 6 sztuk drzwi jestem bardzo zadowolony dokładnie zrobiono i fachowo

Czy stawka 8 000 zł dla montera nie będzie problematyczna? Jak są powystawiane oferty od Pracodawcy to widać taki górny próg widełek płacowych, dlatego idzie się zastanowić. Przede wszystkim to praca na samej podstawie czy może premie też wpadają?

Cześć wczoraj miałem montowane drzwi i okna przez firmę dom bud Jakubczyk Maciej polecam serdecznie fachową robota pan monter Marcin zna się na sprawie czysto mega sprawnie polecam gorąco

Dzień dobry, jest tu może ktoś kto pracował jako operator i miałby opinie? wypatrzyłem takie ogłoszenie tu w zakładce i w zasadzie to się nim zainteresowałem, bo piszą ze to robota bez żadnych delegacji. A wiadomo jak płatna?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Dom-Bud Maciej Jakubczyk na stanowisku Spawacz? 3 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

NIE POLECAM !!!

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia ! NIE POLECAM !!!! Właściciel ma ukraińców i nie dość że wysyła jednego do pracy i trzeba mu pomagać wnosić drzwi na górę to jeszcze chłop nie ogarnia roboty, ściany pobrudzone, gruz zostawiony, drzwi idealnie nie zamontowane bo nawet po regulacji wieje przez uszczelkę, wykończenie drzwi dookoła musiałem po nim poprawiać. Trzymajcie się z daleka od nich

Ooo

Ta oferta z zakładki dla montera rusztowań została wystawiona ze względu na rozwój czy może to jakaś rotacja? może bym się zwerbował jeśli ludzie ok i kasa dobra. więc ile średnio w miesiąc wychodzi?

Mila

Dzień dobry. czy można gdzieś odszukać ofertę na montaż? Teraz niedawno widziałam, że pojawił się komentarz oceniający fachowców, wiec właściciel sam nie obsługuje? Na jakiej umowie można nawiązać współpracę? Zlecenie czy o prace?

Cześć wszystkim wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej polecam wszystkim fachowcy

Tadek

Wczoraj miałem montowane drzwi przez firmę dom bud jakubczyk Maciej polecam wszystkim firmę fachowa robota dokładnie o rzetelnie

@Tadek

Z powodu zapytania jednej Pani sprzed miesiąca sam teraz nabrałem wątpliwości. Nie, że się chwalę ale na montażu to się akurat znam. Pan napisał, że „firma” przyjechała, ale czy chodziło o samego Właściciela czy tez jakaś ekipa pracuje? Ciekaw jestem czy nie można dołączyć o ile kasa dobra. Cenowo jak to wygląda?

Iwona

Z tego, co tutaj klientela pisze, to właściciela sam jeździ na montaże. To jakaś nie za duża firma w takim razie? Nie szuka do pracy monterów, to może faktycznie pracuje jednoosobowo. Kto wie i napisze?

Wiktor

Polecam firmę, wymieniałem drzwi w całym mieszkaniu, ku mojemu zdziwieniu zamontowane bardzo szybko w porównaniu z terminami w innych firmach w dodatku wszystko zrobione starannie i profesjonalnie w dodatku świetny kontakt z właścicielem.

Witam dziś miałam montowane 4 pary drzwi pokojowych jestem bardzo zadowolona fachową robota widać że znają się na robocie polecam wszystkim firmę dom bud jakubczyk Maciej

Wojtek

Uwaga na firmę - zle zamontowane drzwi. Firma zamontowała drzwi zewnętrzne z firmy Delta. Niestety ponzalozeniu drzwi zle się domykaly i bardzo ciężko otwierały (powodują ogromny hałas i wymagają bardzo dużej siły zarówno zamykanie jak otwierania) Zgłaszałem reklamacje jednak właściciel powiedział żebym ‚sam sobie wyregulowal’ i ze może podesłać mi zdjęcia co trzeba zrobić. Poinformował ze nie przyjedzie bo nie ma nigdzie w okolicy montażu a jest za daleko. Interweniowałem u producenta firma Delta i dopiero po tym właściciel się skontaktował żeby przyjechac. Niestety sprawa nie została rozwiązana gdyż właściciel stwierdził ze nie oni montowali elektrozaczep w drzwiach (elektrozaczep był montowany razem z drzwiami przez firmę Dom-bud) i ze drzwi były zdejmowane(!). Niestety Panowie nie poprawili swojej pracy, drzwi nadal się nie domykają. Interweniuje u producenta ale właściciel firmy niestety się nie poczuwa. ODRADZAM

Klara

Forum przeznaczone jest do swoich opinii o firmie jako podmiot będący pracodawcą i ja to rozumiem mimo iż będę wypowiadać się z pozycji klienta. Otóż uważam że to koszmarny pracodawca. Na montaż kilku par drzwi przyjechał pracownik pochodzenia wschodniego sam (nawiasem mówiąc bardzo w porządku koleś). Cztery pary drzwi musiał wnieść sam plus tonę ciężkiego sprzętu na III piętro bez windy, właściciel był wcześniej na podpisaniu umowy więc miał świadomość. Dodatkowo pracownik wyposażony został w archaiczny sprzęt z poprzedniego ćwierćwiecza, zużyty. W przypadku problemów związanych ze strukturą ścian nie pofatygował się do wyjaśnienia sytuacji osobiście tylko przekazywał informację przez pracownika przy tym chyba było to w czasie innych ważnych dla szefa czynności gdyż uporczywie udawał że są problemy na łączach mimo iż było go doskonale słychać bez funkcji głośnomówiącej na odległość. Pozostawił pracownika samego w tej niezręcznej sytuacji wynikającej z braku profesjonalizmu, przygotowania w materiały oraz braku chęci wywiązania się z ustaleń leżących po stronie właściciela-pracodawcy jako zleceniobiorcy. Po stwierdzeniu przez nas zleceniodawców braków wynikających z umowy nie pofatygował się aby ocenić stan faktyczny chociażby aby wyjść z twarzą lub mieć argumenty na swoją obronę. Na koniec kompletnie nie obchodziło go ile czasu spędzi u nas pracownik do momentu polubownego rozwiązania sporu-przypomne że wywołanego jak wyżej brakiem profesjonalne podejścia szefa...pomimo iż pracownik prosił o możliwość wyjścia po zakończeniu swoich obowiązków ponieważ był zwyczajnie zmęczony i głodny. Pracował nieprzerwanie od 9 do 18 mimo iż ocenił na wstępie że skończy około 20, i chwała mu za to. To mój punkt widzenia jeśli chodzi o postrzeganie tej firmy jako potencjalny pracodawca. Na koniec jeśli chodzi o rzetelność i profesjonalne podejście właściciela jako zleceniobiorcy OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Sylwia Sz.

Jestem bardzo zadowolona z drzwi zewnętrznych . Montaz 10.07.23 Pan punktualny znający się na swoim fachu. Naprawdę nie ma sie do czego doczepić. Końcowa obróbka pod linijkę. Serdecznie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Dom-Bud Maciej Jakubczyk - Sopot

• Jak się pracuje w Dom-Bud Maciej Jakubczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dom-Bud Maciej Jakubczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom-Bud Maciej Jakubczyk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dom-Bud Maciej Jakubczyk
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Świemirowska 17 lok. 15
    81-877 Sopot