Opinie o Rafał Kuć Smak w Nowa Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rafał Kuć Smak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rafał Kuć Smak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Kuć Smak w Nowa Wieś

Vitamin Nowy wpis

Stanowczo nie polecam. Motocykl od tego handlarza miał być jak nowy, stan salonowy, a jak się przejechałem na jeździe próbnej ninja 1000sx i puściłem kierownicę przy 50km/h to tak zaczęło w lewo ściągać, że myślałem że do rowu wjadę. Przy krawędzi prawego pasa puściłem, a po 2 sekundach już byłem na przeciwnym pasie... Jak mu nie wstyd sprzedawać takich rozbitych niemieckich szrotów. Przecież tym można sobie zrobić krzywdę jak to nawet prosto 5m nie przejedzie tylko trzeba kontrować kierownicę rękami

Szybki Nowy wpis
@Vitamin

Widzę że prawie identycznie jak u mnie... Pojechałem z żoną oglądnąć MT07 stan niby ideał. Na miejscu zastałem rozbity szrot nieumiejętnie naprawiony. Dobrze że żona mnie powstrzymała bo już mu chciałem dać w nos

Waldek Nowy wpis

sprzedający określa w opisie, że motocykl posiada oryginalny lakier i jest jak nowy z salonu, a okazuje się, że był cały malowany i połowa owiewek jest naprawiana. Wprowadził mnie w błąd i nie chce oddać pieniędzy za raport VIN. ponadto wysyła nr VIN nie z tego motocykla znów wprowadzając w błąd. Sprawę kieruję dalej do UOKIK. GORĄCO NIE POLECAM jego sprowadzonych rozbitków... Typowy polski handlarz

Co sądzisz o firmie Rafał Kuć Smak w mieście Nowa Wieś jako pracodawcy? Czy twoim zdaniem warto się tutaj starać o zatrudnienie ? Dodaj komentarz komentarz, zmieniaj rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Kuć Smak - Nowa Wieś

• Jak się pracuje w Rafał Kuć Smak?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Kuć Smak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Kuć Smak?

Rafał Kuć Smak
  • 126