Opinie o Caro Krystyna Mazur w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Caro Krystyna Mazur. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Caro Krystyna Mazur o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Caro Krystyna Mazur w Biała Podlaska

Anna Nowy wpis

To prawda, że właściciel fachowcom nie płaci? Bo tak ktoś wspomniał w jednej z opinii. W dodatku podobno codziennie pojawiał się inny człowiek do wykonania pracy. To ilu fachowców tutaj jest zatrudnianych i czy naprawdę są takie problemy z dokończeniem roboty jak tu wszyscy piszą?

nick Nowy wpis
@Anna

Nikt tu nie jest zatrudniony bo wszyscy robią na czarno czyli nie legalnie

Stefan Nowy wpis

Zostałem oszukany przez tego pracodawce robili mi meble wszystko podrapane na odpierdol wykonane, Mieszkanie świeżo po remoncie zostało zdemolowane przez tych fachowców codziennie był inny fachowiec nie znający się kompletnie na robocie narzekali na to że właściciel nic im nie płaci robili za darmo. Minoł rok a robota jeszcze nie skończona bo typ telefonów nie odbiera tylko zaliczki bierze. Nie kupujcie tam mebli bo się ich nie doczekacie szkoda waszych nerwów na obżeranie się z tym właścicielem

Rambo Nowy wpis

W tej firmie meble caro pracuje się za darmo właściciel wciska kit że nie ma pieniędzy sam jest w tarapatach bo ma kredyty których nie spłaca ludzi zatrudnia nie legalnie żaden pracownik nie ma umowy a jego warsztat to zwykły chlew już oszukał sporo ludzi a sąd nic z tym nie robi

Adik1986

Nie rozumiem jak prawo w naszym kraju pozwala nadal prowadzić działalność gospodarczą firmie przeciw której toczą się postępowania sądowne związane z wyłudzeniami i oszustwami. W czerwcu tego roku zmiana nazwy i wydane pełnomocnictwo dla Pana Stanisława Mazura który do tej pory podpisywał umowy i naciągał ludzi.

Dorota M.
@Adik1986

Niestety Pan Stanisław Mazur, również mnie (usunięte przez administratora) We wrześniu 2021 roku pobrał zaliczkę na wykonanie mebli, które miały być wykonane do dnia 30.11.2021 r. niestety do dnia dzisiejszego mebli nie ma. Za każdym razem przesuwa termin. Ciekawa jestem ile tak (usunięte przez administratora) osób

Iwona
@Dorota M.

Witam. Ten Pan również mi wisi kasę. Trochę nas jednak jest

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Caro Krystyna Mazur? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biała Podlaska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
RAd

Żenada, przeciąganie terminu realizacji partactwo, od 3 miesięcy czekam na pułki, raczej sie już nie doczekam..

Ile jest zmian w Caro Krystyna Mazur?

Adik1986

FIrma CDN Meble została 19.11.2019 wykreślona z rejestru CEIGD na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 1 ustawy o CEIDG i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy - zgłoszenie do CEIDG informacji o prawomocnym orzeczeniu zakazu prowadzenia działalności gospodarczej, z wyłączeniem orzeczenia zakazu prowadzenia określonej działalności gospodarczej Mimo zawieszonej działalności podpisują nadal umowy z klientami :( Więcej na: (usunięte przez administratora)

Beata
@Adik1986

Jak widzisz, admin wyciął to i owo. Jak to jest możliwe, co piszesz? Nigdy nie słyszałam o czymś takim, jak zakaz prowadzenia działalności. Za co taki zakaz?

Liz

Nie polecam! Po prawie roku od rozpoczęcia współpracy nadal nie dokończono zlecenia. Właściciel nie odbiera telefonów

@Liz

A czy w ogóle pojawili się u Państwa na montażu mebli? Bo zaczynam mieć obawy co do realizacji mojego zamówienia.

@Liz

U mnie podobna sytuacja. Mogę prosić o podanie aktualnego nr tel do tej firmy ? Nie mogę się z nimi skontaktować. gizynska.marta@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Caro Krystyna Mazur - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Caro Krystyna Mazur?

Zobacz opinie na temat firmy Caro Krystyna Mazur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Caro Krystyna Mazur?

Caro Krystyna Mazur
  • Janowska 13A