counter
5 3 12 5 1

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pure Service Marcin Pisarski? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

tak, mozna liczyc na sluzbowe auto. nie odstawia sie go codziennie do firmy czy na weekendy

Jerzy Nowy wpis
@Pracownik

Czy prócz korzystania z samochodu służbowego można też liczyć na inne benefity? Capital & Production Group oferuje prywatną opiekę medyczną? Mógłbyś wyszczególnić co wchodzi w skład pakietu socjalnego?

Zofia Nowy wpis

Przychodzę tu na forum by dowiedzieć się czegoś na temat pracy w Pure Service Marcin Pisarski. Niestety ostatni post od pracownika firmy pojawił się w 2019 roku i od tamtego momentu jest cisza. Dlaczego już się nie udzielacie? Napiszcie jak Wam się aktualnie pracuje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 140 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Pure Service Marcin Pisarski. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Halina

H .S 18 03 2019 Pracuje w Pure Servis prawie dwa lata. Z pracy jestem bardzo zadowolona. Kierownictwo jest w porządku. Zawsze pieniądze w terminie. Pani Ania koordynator zawsze miała i uprzejma dla ludzi. Nigdy nie miałam problemu z Panią Anią ani z szefostwem. Jesli wykonujesz swoje obowiązki dobrze i sumiennie,to zyskasz uznanie w oczach swoich przełożonych.????

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bogdan

Pracuje w tej firmie od roku i niemoge powiedzieć złego słowa o szefostwie tak jak i o Pani Ani kordynator . Jeśli ktoś chce pracować to będzie . A jeśli ktoś chce tylko przyjść i udawać że pracuję to zawsze znajdzie powód aby kogoś o czernic .Ja osobiście nie mam nic do zarzucenia tej firmie. Bogdan W

Grażyna

Samo kierownictwo jest w marę w porządku chodź nie poznałam ich zbytnio ale mało interesują się sprawami firmy bo od tego jest koordynatorka Anna . Ta Pani jest osobą która ne szanuje pracowników i stosuje wobec nich mobing cały czas jest nie obecna umawia się na jedno a robione jest co innego, tak samo postępuje z głównym szefostwem nie mówi całej prawdy miesza życie prywatne z pracą . Potem zwala winę na pracownika jestem osobą na pierwszej grupie inwalidzkiej z Polineuropatia moje ręce nie są już tak silne Pani koordynator wiedziała o tym a potem stwierdziła że nic ją nie interesuje i że praca jest źle wykonana no cóż musi się znaleść ktoś kto odpowie za błędy pani koordynator jak się dzwoni do do Pani Ani to nie odbiera telefonu i nie oddzwania a potem twierdzi że nie miała żadnego połączenia . I taki sam problem jest z odbiorem pensji ponieważ łaskawa pani umawia się a potem zero odzewu a jak dzwonię to jak już odbierze to umawia się na tak absurdalny termin żeby tylko utrudnić życie innej osobie . Nie jest osobą wiarygodną klasyczny przykład DAJCIE WŁADZĘ TO WAS USADZĘ ... Do puki w tej firmie pracuje pani Anna jako koordynator nie polecam tej firmy

Helena
@Grażyna

To, o czym piszesz, to dość poważna sprawa i oskarżenia. Skoro - jako pracownicy Pure Service Marcin Pisarski - macie jakieś zastrzeżenia co do zachowania danej osoby, to może warto to zgłosić w firmie? Czy były już podejmowane jakieś kroki w tej sprawie? Jak inne osoby oceniają pracodawcę, jakim jest Pure Service Marcin Pisarski? Zachęcam do dodawania merytorycznych komentarzy.

Tajemnica

Praca i kierownictwo glowne nawet ok choc czasem ich humorki i samolubstwo nie jedna osobe zenuja .im wiecej obiektow tym mniej szacunku do ludzi ale tez zalezy jak ich najdzie chodzi o pensje rowniez. Wstawiaja na stanowiska ludzi ktorzy pozniej sie nie wywiazuja i zgrywaja kierownictwo chodzi tu o brygadzistki ,kierownictwo nie patrza na uwagi ktore sa skladane przez pracownikow na ta osobe tylko puszczaja ja i ta osoba robi co chce nieszanuje ludzi stosuje na swoj sposob mobing im dluzej bedzie tym mniej ludzi bedzie pracowalo.mnie to juz na szczęście nie dotyczy hah ale gdyby nadazyla sie taka sytuacja.ze.bysmy sie zobaczyli to to tej osobie naplulbym w.twarz bo czlowiek zawsze gryzie sie w jezyk gdy kasa potrzebna a gdy tylko odchodzi szacunku nie ma bo jest sie tym zlym ktory odchodzi... dlatego polecam ta prace ale gdy bedzie tam brygadzistka p anna odpuscie sobie bo ona wszystko zmysli bo ja zal (usunięte przez administratora) sciska gdy ciebie pochwala za.dobra prace.

ZBUNTOWANA
@Tajemnica

Ja też jestem pracowniczą tej firmy i byłam przez chwilę na obiekcie obok i wiem że nadużywałeś alkoholu i były wieczne skargi z zarządu na twoją pracę . A jak chodzi o panią koordynator Annę to nie mogę narzekać co potrzebowałam do pracy to dostałam miła i kompetentna osoba i nie zgodzę się że lekceważy ludzi. Najpierw sam bądź w porządku a potem oceniaj pozdrowienia .

Wasza wiedza może ułatwić wybór użytkownikom! Nadal oczekujemy na nowe wieści, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Pure Service Marcin Pisarski w miejscowości Zielonka nie ma żadnej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Pure Service Marcin Pisarski - Zielonka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad