Greens Wojciech Gwiazda
counter
Oszukany przez Wojciecha Gwiad Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) Pobiera zaliczki na klimatyzacje i slad zanika po nim. Sprawe na w prokuraturze za wyludzenia oraz wezwania na Policje. Kazdy kto chce z nim podpisac umowe odradzam bo Wam nic nie zrobi bo mi najpierw mus oddac pieniadze. Nie ma od kogo kupowac klim bo wisi w hirtowniach kase. Poza tym zaraz bedzie mial zabezpieczony samochod przez komornika wjec nie wiem czy przyjedzie na ewentulane spotkanie W nastepnym tygodniu wypisze liste hurtowni w raz z telefonami abyscie sie Panstwo przekonali dzwoniac ile ten Pan zalega im pieniedzy.

Tak3Nie

Inforamcje_W_Gwiazda Nowy wpis
@Oszukany przez Wojciecha Gwiad

Dzień dobry, poproszę o informacje o Wojciechu Gwiazda z tego tematu na adres: informacje.gwiazda@gmail.com. Piszę w imieniu firmy oszukanej na kilkanaście tysięcy złotych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 241 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Greens Wojciech Gwiazda?

kowalski Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora) minęło 3 miesiące od terminu montażu. brak montażu, brak kontaktu.

Tak1Nie
Oszukany

Uwaga oszust. Bierze pieniadze i znika nie montujac klimatyzacji. Jest winien pieniadze w hurtowniach od ktorych kupuje urzadzenia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oszust

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy zatrudnienie się w firmie Greens Wojciech Gwiazda w miejscowości Warszawa wpłynęło znacząco na twoją karierę zawodową? Napisz opinię jak oceniasz swoją pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Greens Wojciech Gwiazda - Warszawa

Chcę opublikować: