Greens Wojciech Gwiazda

Filtruj opinie po kryteriach:

kowalski
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

(usunięte przez administratora) minęło 3 miesiące od terminu montażu. brak montażu, brak kontaktu.

Oszukany przez Wojciecha Gwiad
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

(usunięte przez administratora) Pobiera zaliczki na klimatyzacje i slad zanika po nim. Sprawe na w prokuraturze za wyludzenia oraz wezwania na Policje. Kazdy kto chce z nim podpisac umowe odradzam bo Wam nic nie zrobi bo mi najpierw mus oddac pieniadze. Nie ma od kogo kupowac klim bo wisi w hirtowniach kase. Poza tym zaraz bedzie mial zabezpieczony samochod przez komornika wjec nie wiem czy przyjedzie na ewentulane spotkanie W nastepnym tygodniu wypisze liste hurtowni w raz z telefonami abyscie sie Panstwo przekonali dzwoniac ile ten Pan zalega im pieniedzy.

Oszukany
 Opinia

Uwaga oszust. Bierze pieniadze i znika nie montujac klimatyzacji. Jest winien pieniadze w hurtowniach od ktorych kupuje urzadzenia. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Oszust

Opinia

Czy zatrudnienie się w firmie Greens Wojciech Gwiazda w miejscowości Warszawa wpłynęło znacząco na twoją karierę zawodową? Napisz opinię jak oceniasz swoją pracę u tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Greens Wojciech Gwiazda - Warszawa