Opinie o Ostaf Dariusz Ostafiński w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ostaf Dariusz Ostafiński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ostaf Dariusz Ostafiński o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostaf Dariusz Ostafiński w Rzeszów

Karolina Nowy wpis

Jeśli ktoś lubi opowiadanie bajek że będzie się zarabiać bardzo dobrze to muszę rozczarować. - Nie dość że pracujesz za marne pieniądze nie jesteś przez szefostwo szanowany. Co lepiej jesteś poniżany i zmuszany do przyjścia bo inaczej ci grożą że zwolnią albo innymi rzeczami. Pan Dariusz i Pani Klaudia są najgorszymi pracodawcami w Rzeszowie, na początku myślałam, że to bajki do momentu aż nie poczułam tego na swojej skórze. Odradzam całkowicie jakąkolwiek współpracę w Klubie dyskotekowym, (usunięte przez administratora)

Aleksandra

Całkowicie odradzam. Pan Dariusz jest zwykłym gburem nie szanującym PRACOWNIKÓW!!!!!!!!!!@!

Dorota
@Aleksandra

I pewnie jak spytam czemu tak sądzisz i czy masz jakieś niepodważalne argumenty co do tego zarzutu to już nigdy nie odpiszesz, bo tak serio to wszystko co napisałaś to nieprawda? ;)

A Nowy wpis
@Dorota

Bo pracowałam tam :) to nie jest praca tylko (usunięte przez administratora) :) wydzieranie się i poniżanie było codziennie :)

Dorota Nowy wpis
@A

Te uśmieszki, które piszesz to raczej ironiczne są? :( Przykro jeśli faktycznie codziennie tak się dzieje, ale za co niby tak na was krzyczał? Bo raczej powód musi jakiś być, żeby tak robić? :(

Czytaj Nowy wpis
@Dorota

Jak ktos zachorowal to (usunięte przez administratora) ich interesowalo ze po 5 dniach mialas wolne. Mialas stawic sie w pracy i przyjsc i tyle bo inaczej lokal bedzie zamkniety i obarcza wszystkich. Nie bylo to na zasadzie czy bys nie mogla tylko ze masz byc bo inaczej z wyplaty zostanie ci ujete do tego mozesz zostac zwolniona.

Domino

Chamstwo, zdzierstwo, zero szacunku dla pracownika. Oczywiście można zapomnieć o wypłacie, bo zwyczajnie wolą kombinować niż normalnie, ZGODNIE Z PRAWEM, przekazać należne wynagrodzenie pracownikowi. Wyglądają na takich co wykorzystują i w zasadzie tak jest. Nie wiem czy oczekują pracy pro bono w tych beznadziejnych warunkach (szatnia pracownicza w śmietniku!) czy o co im chodzi. Tylko lizodupy mają tam szansę przetrwać. Klientów także traktują jak zło najgorsze. Ciągną kasę za bardzo słabej jakości alkohole i napoje, za chamską obsługę i dziewczyny z klubu nocnego. Zwykli (usunięte przez administratora) zgrywający wielkich panów.

Dorota
@Domino

No że (usunięte przez administratora) tylko mają tu szanse bytu słabo tak szczerze brzmi, nie wiem czy ktokolwiek chciałby się dawać tak upokarzać... Nie rozumiem o co chodzi z tą szatnią pracowniczą, w jakim sensie w śmietniku?

Była pracownica

Zwykli (usunięte przez administratora) pracowników z ich zarobionych pieniędzy. Klientów też (usunięte przez administratora) oszczędzając na składnikach napojów i tak dalej. Część miejsc siedzących zajmują dziewczyny z klubu nocnego polujące na klientów, żeby zedrzeć z nich kasę. Lepiej omijać szerokim łukiem. Jest wiele, lepszych miejsc w Rzeszowie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ostaf Dariusz Ostafiński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Nigdy w życiu

Okradanie pracowników i oszukiwanie jest w tej firmie jest na porządku dziennym. Żeby nie wypłacać uczciwie zarobionych pieniędzy posunął się do tego stopnia żeby oskarżyć o (usunięte przez administratora)i nie jest to pojedynczy przypadek.

Bastra

Nie polecam. Szefostwo za grosz kultury jedzenie co potrafią to wyzywać i poniżać.

Gienio

Jak ktoś lubi być oszukiwany, dręczony, poniżany to miejsce pracy jest dla niego :) - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Ostaf Dariusz Ostafiński - Rzeszów

• Jak się pracuje w Ostaf Dariusz Ostafiński?

Zobacz opinie na temat firmy Ostaf Dariusz Ostafiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ostaf Dariusz Ostafiński?

Ostaf Dariusz Ostafiński
  • Rynek 17