Kołodziejczyk Dorota i Ireneusz Stomatolog

Rzeszów

Opinie o Kołodziejczyk Dorota i Ireneusz Stomatolog

dragon

nie polecam nawet do wymiany rozszczelnionego kompozytu, nadmiernie opiłowuje zdrowe tkanki zęba przez co obniża jego powierzchnię a skutkiem tego est ból w stawi skroniowo-żuchwowym. No cóż jego boleć nie będzie ząb w ogóle nie patrzy co robi podczas borowania ,boruje w ciemno potem jakiś badziew nkleji

flawia

asystentka kryje jego błędy medyczne . Wspólnie odpowiada za te przestępstwa, które popełnia nagminnie podczas tego co robi z zębami koszmar... bele szybko i żeby tylko kasę zwinąć. Zwija pieniądze z lady za której łeb mu tylko wystaje jak szczur nawet za popełnione błędy medyczne , o których nie informuje co narobił pacjnetowi

zibi

nie wiem jak praca , bo nie zatrudniają. Ale jakość leczenia a raczej kaleczenia . Uszkodził nerw w zębie bo tak orał , byle szybko nie patrzył co robi w cale. Niestety ząb do leczenia kanałowego , szkoda bo była mała dziurka strasznie rozwiercił.

Zostaw opinię o Kołodziejczyk Dorota i Ireneusz Stomatolog - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołodziejczyk Dorota i Ireneusz Stomatolog