Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech

Ktoś już wcześniej nawiązał do tego ze benefity występują i faktycznie są wpisane w ofertę chociażby dla spawacza. Spoglądając na nie zastanawiam się ile tej wyprawki dla dziecka można otrzymać? Piszą też o opcji na uzyskanie uprawnień, jakich konkretniej?

Wera

Co może oznaczać mała rotacja konstruktorów? Pytam, bo akurat była ze dwa tyg temu oferta dla automatyka i właśnie zastanawia mnie powód przyjęć. ktoś go zna i przytoczy? Jaki jest potencjał na awans i jak rozbudowana jest aktualna struktura?

Ja Nowy wpis
@Wera

Poszukiwanie pracowników nie zawsze oznacza rotację w danych działach, a może wynikać z rozrastania się struktury.

Czyli ja kto jest z tym automatykiem? Bo tez widzę ofertę na dwa wakaty i ma wpisana datę sprzed dwóch miesięcy zastanawia mnie czy to ta sama oferta jest? wiadomo? I jak wdrożenie na stanowisko teraz wygląda? opowiecie o przyjmowaniu osób całkiem nowych?

ASKLA Nowy wpis

Prowadzony był nabór ciągły na 2 wakaty. Wdrożenie pracownika zależy od jego doświadczenia, tzn. zależy czy to jest pracownik z doświadczeniem na takim stanowisku czy jest to osoba bez doświadczenia i w zależności od tego dostosowany jest proces wdrożenia nowego pracownika.

Hanna

niby ktoś pisał, że bez sensu są stawiane pytania o benefity a zauważyłam w ogłoszeniach, że jak szukali rok temu kontraktura było tylko ubezpieczenie a w następnym dorzucili już paczki, wyprawkę dla dziecka, parking, napoje itp., zawsze jakaś zachęta? A można się dowiedzieć z czego wynikała ta rotacja i obecnie na jakie zarobki może tu się nastawiać właśnie konstruktor?

@Hanna

Firma sie rozwija dlatego poszukują pracowników, mała jest rotacja konstruktorów. Benefity? To normalne, że są benefity. Askla to jedna z lepszych firm jakie znam, a do narzekania i oczerniania zawsze się ktoś znajdzie. Ja polecam!

Jaka atmosfera jest między działami w Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech?

Bardzo dobra, według mnie każdy może liczyć na wsparcie z innych działów.

Maja

A jak się integrujecie między działami? Robią wam jakieś imprezy albo wyjazdy?

GOBI
@Maja

Pytasz bo masz zamiar się przyjąć do pracy i pracować, czy korzystać tylko z benefitów? Bez sensu te pytania.

Firma Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy firma Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Oczywiście, finansuje w całości.

Ggg

Oczywiście, że finansuje oraz oczywistym jest, że wiąże się to z zobowiązaniami ze strony takiego pracownika. Tak jak wszędzie na całym świecie.

Renata
@Ggg

dostaje sie jakas lojalkę do podpisania za te szkolenia ?

Zielony

Wszystko pięknie tylko dlaczego pojawiają się ofert pracy? Co tydzień jedne i te same ofert!

@Zielony

Pracuje w askli i jedyne co moge powiedziec to że są ogłoszenia bo jest roboty duzo a ludzi ciagle malo. Robota tu jest calkiem ok

ASS-kla

Bardzo dobra firma ;)

Aleksandra
@ASS-kla

No i takie opinie rozumiem, dowiedziałam się konkretu, że warto :D A tak na poważniej, to jakie są plusy konkretnie, co oni oferują tam?

Robi
@ASS-kla

Też tak uważam. Pracę w askli wspominam bardzo dobrze, gdyby nie konieczność przeprowadzki 300 km od askli to pewnie bym nadal tam pracował. Super atmosfera, przyjaźni przełożeni, a pracę wiadomo swoją trza zrobić, jak wszędzie. W obecnej pracy już nie ma tak kolorowo jak w askli, wyścig szczurów i tyle. Wiadomo profil firmy jest bardzo trudny i nie każdy umie i ma takie umiejętności, żeby dać sobie radę. Dzięki pracy w askli nabyłem umiejętności dzięki którym przewyższam obcenych moich wspołpracowników

Wyrażam szczerą nadzieję, że żaden pracownik administracyjny z ASKLI nie używa zwrotu "okres czasu" bo to by była fatalna wizytówka dla firmy ASKLA...

Odpowiedź
@666

Skąd pomysł, że autorami tych wpisów są pracownicy administracyjni Askli?

Wiktoria
@666

Hej @666, a jesteś zatrudniony w ASKLA? Powiedz w jaki sposób i jak często bada się efektywność pracy zespołu- co za tym idzie, czy firma często nagradza najlepszych pracowników premiami, lub podwyżkami?

@Wiktoria

Askla to wspaniała firma. Produkty najwyższej jakości i w terminie. Właściciele firmy to wspaniali ludzie o szerokich horyzontach. Polecam każdemu produkty firmy. ;)

Wiktoria

W zakładce "Kariera" na stronie internetowej Serwisrobotech widnieje informacja o możliwości zgłaszania się na praktyki, po których istnieje możliwość otrzymania propozycji zatrudnienia: https://askla.pl/kariera/. Czy ktoś z Was został w ten sposób zaproszony do współpracy z firmą?

Nadal czekamy na aktualne informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech w miejscowości Dobrodzień nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Yo!

Wątek działa tak jak działa bo jest moderowany przez firmę Askla. Jak to ma działać należycie skoro każdy wpis, który się nie spodoba Zainteresowanym (mimo, że jest zgodny z regulaminem) jest usuwany? Przeczytajcie wątek. Ewidentnie brakuje w nim wpisów ponieważ ktoś odwołuje się do treści, której nie ma.

Wiecie czy Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ogarnięty

Firma udostępnia wszystko co jest potrzebne do pracy. Fajnie wyjaśnił to Kierownik we wpisie poniżej.

Do Kierownik
@Ogarnięty

Czy mógłbym prosić o wyjaśnienie?

Umowa czy zlecenia

Dzień dobry, Czy firma obecnie planuje jakieś przyjęcia czy są redukcje? Jak wygląda stabilność zatrudnienia na dłuższy czas? Wiadomo pandemia i te sprawy, większość teraz zwalnia i to bez odpraw, bez okresu wypowiedzenia. Jak to jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech - Ciasna

• Jak się pracuje w Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech?

Zobacz opinie na temat firmy Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech?

Józef Klabis Askla Automatyka Serwisrobotech