Serwis, który usuwa negatywne komentarze na swojej stronie i nie potrafi naprawić samochodu. Na ich nierzetelnych naprawach straciłem kilka tysięcy złotych. Stuki w tylnym zawieszeniu spowodowane były źle zalożonymi klockami a wymienione zostało prawie całe zawieszenie, sprężyny źle dobrane do samochodu. Wymieniono wentylator na nowy a w starym wystarczyło wymienić szczotki. Dwukrotnie źle założony filtr paliwa.Skutek to wzywanie lawety i dzień wolny z pracy. Przy wymianie turbiny źle założona uszczelka co powodowało wyciek oleju. Przy wymianie rozrządu nie dokręcona śruba, która o mały wlos by doprowadziła do uszkodzenia silnika. Nie potrafili uszczelnić silnika.Jak oddałem auto do innego warsztatu to łapali się wszyscy za głowę jak można tak proste rzeczy zepsuć. Warsztat, który nie ma pojęcia o naprawach. Sam będąc w warsztacie byłem świadkiem jak przyjechał klient na poprawkę bo mało mu się samochód nie zapalił po ich naprawie