Opinie o Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz o rekrutacji.

Branże: Tynkarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz w Gorzów Wielkopolski

Frania Nowy wpis

Witam. chłopak szuka pracy jako hydraulik. Ma już roczne doświadczenie i tak Gorzów wstępnie przeglądam. Widziałam jakieś nowe komentarze ale są od klientek. Czy znajdzie się tu może jakiś pracownik i da znać czy warto by chłopak w sprawie pracy się kontaktował?

Anna Nowy wpis

Godny polecenia fachowiec. Komunikatywny, współpracujący z klientem. Wszystko wytłumaczone i wyłożone na stół, żadnych spięć. Robota wykonana szybko, sprawnie, dokładnie i STARANNIE, o co na rynku wcale nie jest tak łatwo. W razie pytań - wątpliwości są rozwiązywane na bieżąco. Czas oczekiwania na wykonanie - dosyć krótki, z czym ostatnio też jest problem. Strefa relaksu w szkole podstawowej nr 1 w Kostrzynie nad Odrą (zdjęcia można obejrzeć na profilu fb szkoły), która była dosyć dużym projektem została wykonana wzorowo. Polecam Pana.

Elcciaa Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Pawłem. Nigdy nie odmawia pomocy. Wszystkie wykonane przez Niego prace wykonane były z należytą starannością. Pan Paweł zawsze służy dobrą radą, podpowie. Z ręką na sercu polecam wszystkim znajomym jako o kompetentnego fachowca.

Asia Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy jaką wykonał w moich oby łazienkach. Potwierdzam wysoką jakość remontu. Elektryka, hydraulika, prace remontowo-budowlane Do tego komunikatywność, pomysłowość i rzetelność w rozliczeniach. Pracę wykonał sprawnie i szybko. polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Cześć, co uważacie na temat tych opinii klientów? Teraz właśnie pracy na remoncie szukam i mi Pana firma pojawiła się w tych okolicznych z Gorzowa, myślałem czy by o robotę nie zagadać, ale nie wiem czy będzie w ogóle dostępna. Jest tu ktoś kto już robił i ma zdanie? Liczę na umowę o pracę

andzik

Witam ! Naprawdę odradzam,. Zgadzam się z opinią osób, które miały problemy komunikacyjne z Panem, bardzo zarozumiały wręcz obrażony na uwagi , że coś jest nie tak. Do tego cena umówiona nigdy nie jest ceną ostateczną, zawsze coś doliczy , nawet powieszenie lustra itp. Nie wspomnę o rachunkach za zakupiony materiał , który znika w ilościach kosmicznych.

Waldi

Pan baaaardzo pewny siebie. Zna się na wszystkim najlepiej, niekoniecznie bierze pod uwagę zdanie klienta. Jeśli zrobi coś nie tak jak klient sobie życzył, to winę zwala na wszystko, włącznie z tym że zakupiony towar jest wadliwy lub inaczej się nie dało, bądź też coś jest krzywe. Zniszczył mi wiele rzeczy, do czego się nie przyznawał. Ale mam zdjęcia. Poprawienia źle zrobionych rzeczy, trzeba było na nim wymuszać. Terminy ukończenia prac oczywiście tylko teoretyczne, mimo wielokrotnych zapewnień, że wszystko będzie na czas. Facet niegodny polecenia. Nikomu nie życzę remontu z nim. Stracone pieniądze i nerwy. A Pan pewnie nadal z siebie dumny i zadowolony????

Iza
@Waldi

Z Twojego opisu i innych też to by wynikało, że ten pan całkiem sam wykonuje te usługi? Serio nie jest to jakaś większa brygada? Pytam, bo chodzi o pracę dla budowlańca.

PAWEŁ KOPYŚ
@Waldi

Proszę napisać swoje imię i nazwisko bo nie pamiętam żebym miał taką sytuację. I Proszę nie pisać bzdur.

MONIKA Z KRAKOWA

Pan Paweł wykonywał u mnie generalny remont kawalerki. Prace w większości są poprawne. Pan Paweł trwale uszkodził położony przez siebie kamień flamastrem znacząc numery na poszczególnych kamieniach. Flamaster jest nie do usunięcia. To przed czy chcę przestrzec potencjalnych klientów to to, że Pan Paweł pobiera ogromne zaliczki na poczet przyszłej pracy. U mnie wycenił wykonanie kuchni i innych elementów meblowych na 12,500 z czego pobrał zaliczkę w wysokości 7 tys,. Po umówionym terminie wykonania oświadczył, że nie uda się tej pracy wykonać ani w umówionym terminie, ani też później i chciał odesłać mi same fronty kuchenne. Sytuację rozwiązał w sposób taki, że odesłał zaliczkę po trzech miesiącach mojego oczekiwania na wykonanie zlecenia. Dodatkowo został wezwany przeze mnie o zwrot kwoty, którą już pobrał za położenie płytek w kuchni twierdząc, że wykona pracę przy montażu kuchni. Praca została rozliczona i nie wykonana natomiast do dnia dzisiejszego pieniędzy nie zwrócił.

Joanna

Byłam klientem firmy PAWLIK. Wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim trwało od sierpnia do grudnia 2020 r.. Wady wykonania których odmówił poprawy grożąc uszkodzeniem "wszystkiego": ściany prawdopodobnie niezagruntowane bo odchodzi farba i gładź płatami ze ścian, gładź nierówno położona; malowanie zamiast gładko jak ustalone, w strukturę marmurku na dodatek pełno tzw. kropek/wypustek farby; uszkodzenia gresu na całej podłodze zarówno wzdłuż krawędzi jak i dziury w na powierzchni w liczbie ponad 30 sztuk gresu; uszkodzenia/dziury/uszczerbki gresu w łazience na gebericie i podłodze; pęknięty kres położony przy kominie z instalacjami; gres położony przy otworze drzwiowym w oddaleniu od muru 4cm co skutkuje niezakryciem ościeżnicy podłogi bez gresu; fugi dwukolorowe w wyniku prawdopodobnie tzw. spalenia przeważa kolor jaśniejszy niż być powinien; ubytki fug w wielu, wielu miejscach, w 50 miejscach już wymienione na prawidłowe więc ciemniejsze...; nieobrobienie drzwi wejściowych i niewłaściwe obrobienie nadproży okien; otwory drzwiowe za wysokie i poszarpane zamiast proste w wyniku czego nad drzwiami poszarpana przestrzeń muru na wysokości jakieś 5cm; zamontowanie baterii umywalkowej nieruchomo mimo dostarczenia kompletnej baterii w pudełku i z instrukcją; osadzenie bidetty w obudowie geberitu w taki sposób że wychodzi z obudowy zamontowany/niezamontowany element; osadzenie gresu na gebericie w taki sposób że prawdopodobnie podczas siadania następuje ugięcie i gres z geberitu pęka na styku z gresem podłogi w wyniku czego następują odłupania gresu; na ten odłupany i wyszczerbiony gres, nie tylko w łazience ale i w całym mieszkaniu położono fugi i silikon więc widać to było w momencie wykonywania tych czynności; cieknący z niewłaściwie zaopatrzonej rurki kaloryfer łazienkowy z lewej strony; kładzenie silikonu na niewyczyszczone od kleju powierzchnie; problem z cięciem gresu na wymiar bo w wielu miejscach jest kilka mm za mało i nierówno położony choć największy błąd cięcia wyniknął na podłodze pod ościeżnicą; ponadto wiele innych błędów. Pan Kopyś wmawiał mi że mi pierwszej w jego życiu nie podoba się malowanie i to co zrobił....na koniec naszego spotkania po pokazaniu mu uszkodzonego gresu (przecież widział te uszkodzenia przy swojej pracy gdy kładł i obrabiał) zagroził ze zaraz mi tu wszystko uszkodzi i niczego nie ma zamiaru poprawić i wyszedł. Na potwierdzenie mam zdjęcia wykonanej wadliwej pracy u mnie w mieszkaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Paweł Kopyś Pawlik Remonty Wykończenia Wnętrz
  • Gen. Władysława Sikorskiego 119 lok. 10