Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby

Opinie o Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby

Witaj na profilu żłobków BeBaby

Znajdziesz tutaj informacje o tym, jakim jesteśmy pracodawcą, jakie wartości są dla nas ważne i co możemy zaoferować naszym pracownikom.

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na profilu BeBaby.

Praca z dziećmi jest dla nas priorytetem, jednak chcemy być obecni we wszystkich miejscach, gdzie są poruszane kwestie dotyczące naszych żłobków. Dlatego uważnie zapoznajemy się z komentarzami, pozostawionymi w serwisie GoWork.pl. Wykorzystując ten środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczywisty obraz pracy w naszej firmie.

Bardzo dziękujemy za wszystkie wpisy. Każdy komentarz jest dla nas ważny więc jest poddawany analizie. Słuchamy cennych uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu zapewnienie naszym pracownikom przyjaznych warunków pracy oraz atmosfery.
Chcielibyśmy również poinformować, iż zarówno my, jak i zespół administratora Gowork na bieżąco obserwujemy Państwa wkład na profilu - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny. Nie będziemy obojętni wobec hejtu, obrażania czy kłamstwa. W razie konieczności będziemy zmuszeni do weryfikacji adresów IP osób dokonujących naruszeń regulaminu portalu. Mając na uwadze ciężką pracę i zaangażowanie całego zespołu, nie możemy przyglądać się temu obojętnie.
Chcielibyśmy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej dyskusji. Musimy zaznaczyć, że wszystkie treści, które łamią prawo i regulamin Goworku, będą usuwane przez administratora.
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji
Pozdrawiamy,
Gabriela

Żłobek na ulicy Ludwinowskiej to miejsce pełne ciepła i miłości ale również pełnego zaangażowania w rozwój maluszków. Bardzo serdecznie polecam i zapraszam.

@Gabriela

Dziękujemy Pani Gabrysiu :)

Zuzanna Surma

Pracowałam w żłobku na ul. Ludwinowskiej, byłam bardzo zadowolona. Ciepłe miejsce, zadbana przestrzeń, ciocie pełne pomysłów i entuzjazmu. Wyprowadziłam się z Krakowa, ale tęsknie za BeBaby :)

@Zuzanna Surma

Bardzo dziękujemy za dobrą opinię!

Administrator Nowy wpis

Firma Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby dodała ofertę pracy na stanowisko nauczyciel historii. Warto składać swoje CV?

Agata Nowy wpis

Ja właśnie tu na goworku znalazłam aktywne ogłoszenie dla nauczyciela edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Oferta jest ważna jeszcze miesiąc i mam w planach złożyć cv. Skoro oferta wygasa 16.04 to nawet, jeśli będę dobrym kandydatem kontakt będzie dopiero po tym terminie? W treści piszecie, że wynagrodzenie jest konkurencyjne i dodatkowo dostaje się premie. Proszę o podanie pensji brutto samej podstawy.

Lilianna Piątek Nowy wpis

Super żłobek! Polecamy z mężem ! :)

Ciekawi mnie przebiega ta rekrutacja zdalna w firmie na stanowisko Dyrektor Żłobka. Bo to jednak wysoka posada, więc jak online rekrutować pracownika. Wgl kto prowadzi ten proces, właściciel żłobka, poprzedni dyrektor? I jak jest to zdalny proces, to czy trzeba wysyłać jakieś referencje z poprzednich miejsc pracy?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Proces rekrutacji w sieci BeBaby jest wieloetapowy celem zapewnienia najlepszego dopasowania kandydata do naszej organizacji. Pierwszym etapem jest rozmowa online (zdalna), która ma na celu weryfikację oraz doprecyzowanie informacji z otrzymanej aplikacji. Kolejne spotkanie odbywa się w biurze wybranego żłobka, które pozwala na bliższe zapoznanie się z kandydatem, naszą firmą i jej wartościami. Następnie przeprowadzana jest weryfikacja umiejętności oraz predyspozycji kandydata na rekrutowane stanowisko. Proces rekrutacji prowadzony jest przez Managera Sieci oraz Właściciela firmy. Pozdrawiamy serdecznie, zespół BeBaby

Barbara Nowy wpis
@Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby

I te kolejne spotkanie jest w żłobku, w którym docelowo się będzie pracować? Ile trwają tak mniej więcej te wszystkie etapy? Długo się czeka za odpowiedzią odnośnie zatrudnienia?

Aneta Grzegorzewska

Współpracowałam i nadal współpracuję z Ewą Kruszyńską z BeBaby. Moja firma - Głowy do wynajęcia Sp. z o.o. - przygotowywała w 2023 roku diagnozę dla sieci żłobków w celu wprowadzenia standaryzacji oraz przeprowadzała szkolenia warsztatowe dla pracowników. Jestem pod ogromnym wrażeniem determinacji i zaangażowania wszystkich członków zespołu. Podejmując się tego ambitnego zadania, Ewa Kruszyńska wykazała się nie tylko niezwykłą wizją i dalekowzrocznością, ale również udowodniła, że zależy Jej na wdrażaniu najwyższych standardów jakościowych w całej sieci. Proces standaryzacji, zwłaszcza w tak wrażliwej i regulowanej dziedzinie jak opieka nad dziećmi, jest pełen wyzwań, odbywa się na wielu płaszczyznach i zawsze jest zaplanowany w czasie. Najważniejsza jest opieka nad dziećmi i wszystko, co się z nią wiąże ale i zespół pracowniczy. Ewa z ogromną starannością dobiera osoby do zespołu BeBaby. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pań, które tam spotkałam. Są to osoby niezwykle empatyczne i zaangażowane, które na pierwszym miejscu stawiają zawsze dziecko. Jestem przekonana, że dzięki wysiłkom Ewy Kruszyńskiej - BeBaby będzie kontynuować swój rozwój, zapewniając najwyższą jakość opieki i edukacji dla najmłodszych.

Ile jest zmian w Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby?

Aga

Fantastyczne miejsce. Dziecko chętnie chodziło do żłobka (przez dwa lata, teraz zaczyna przedszkole) i było otoczone najlepszą opieką. Widać zaangażowanie Pań. Dzieci dużo się uczą i świetnie bawią. Bardzo polecam. Dziękujemy.

Tata

Super żłobek, polecam z całego

Witaj na profilu żłobków BeBaby

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami na profilu BeBaby.

Zapraszamy do merytorycznej dyskusji
Pozdrawiamy,
Anna K

Nie pracowałam w BeBaby, ale posyłam tam dziecko. Panie opiekunki są rożne, jak sie trafi. Co bardzo mi się nie podoba to fakt, że Ciocie ciagle sie zmieniają . Podczas 1.5 roku przez żłobek przetoczyło się więcej niz 10 nowych Cioć i 3 dyrektorów. Nie rozumiem tego zjawiska i uważam to za alarmujące. Nie wpływa to dobrze na dzieci oraz wydaje mi że źle świadczy to o pracodawcy.

Gabriela

@Gabriela

Dziękujemy Pani Gabrysiu :)

wspaniałe miejsce, bardzo dobrze się tu czuję

@Ewa

Dziękujemy :)

Zuzanna Surma

@Zuzanna Surma

Bardzo dziękujemy za dobrą opinię!

Czy może ktoś dać opinie o żłobku na Brogach. Czy dzieci chodzą na spacery? Czy dzieci sa podzielne na grupy wiekowe ? Czy maja urozmaicone zajęcia ? Jak wyglada kwestia posiłków, czy Panie pomagają ?

Opiekunka BeBaby

Chciałabym się odnieść do słów Pani Beaty.Proszę się nie sugerować tą wypowiedzią.Żadne z argumentów podane przez Panią Beatę,nie mają odniesienia w rzeczywistości.Umowy są przedłużane z każdym kto się SPRAWDZI w swojej pracy.Pracuję na umowie o pracę,jestem bardzo zadowolona z warunków pracy,można się rozwijać,brać udział w szkoleniach dla pracowników,można się spełniać zawodowo,jest pełna dowolność w realizowaniu zajęć dla dzieci.Dzieci mają bardzo dobrą,troskliwą opiekę.Opiekunki są zaangażowane w pełni,bardzo oddane,wkładają całe serce w swoją pracę,pochylając się nad każdym dzieckiem w każdym aspekcie jego potrzeb. Polecam pracę w BeBaby i zapraszam każdego kto chce dołączyć do zespołu ;)

@Opiekunka BeBaby

To co Pani piszę to wcale nie prawda, opiekunki są zatrudniane na 3 miesiące albo na 2 tygodnie a gdy kończy się umowa to ją nie przedłużają, a na żadne szkolenia nikogo nie wysyłają.

Asia
@Beata

Przepraszam bardzo,ale co może Pani powiedzieć po przepracowaniu dwóch tygodni jedynie i to nie na stanowisku opiekuna?.Skoro Pani tak twierdzi,to proszę mi powiedzieć jakim cudem byłam na szkoleniu i jakim cudem mam umowę o pracę i pracuje długo?.Z Pani strony te wpisy to jedynie chęć zemsty za nie przedłużenie umowy,bardzo nieładnie Pani Beato.Wnioskuje po Pani wypowiedziach i zachowaniu oraz kłamliwych komentarzach iż pracodawca miał rację nie przedłużając umowy.

@Asia

Przepraszam bardzo ja piszę prawdę jak zostałam potraktowana w żłobku na ul. Ludwinowskiej i to nie są żadne kłamstwa.

Aneta
@Beata

No ale widziałam Twoją opinię, że oni wyjaśniali to małą liczbą dzieci. No to niestety na Twoją niekorzyść ale to logiczne przecież. Może jak będzie ich więcej to wtedy jeszcze raz spróbujesz? :(

Wiecie może, czy w Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby szukają chętnych na staż?

BeBaby

Tak, zapraszamy bardzo serdecznie :)

Beata

Nie polecam pracować w tym żłobku zawierają umowę zlecenie na dwa tygodnie nie przedłużając jej tłumacząc się że jest mało dzieci. Potrzebują poprostu pracowników na zastępstwo jak brakuje opiekunek ponieważ która z jednych jest chora i nie ma kto zająć się w tym czasie dziećmi.

Dyrektor BeBaby
@Beata

Pani Beato, dziękujemy za poświęcony czas na wystawienie niniejszej opinii. Zgadzamy się z nią w jednym, kluczowym aspekcie - bezpieczeństwo dzieci, które każdego dnia powierzane są pod naszą opiekę jest dla nas kluczowe i robimy wszystko, aby zapewnić je w najwyższym stopniu. Poczucie bezpieczeństwa oraz zaufanie, którym Rodzice obdarzają nas każdego dnia to także powody, dla których podejmujemy decyzję, iż współpracę z kandydatami na stanowisko opiekuna lub pomocy opiekuna w naszym żłobku rozpoczynamy od okresu próbnego. Pozwala to na zweryfikowanie, czy dana osoba posiada odpowiednie kompetencje i umiejętności, wykonuje powierzone jej obowiązki z należytą odpowiedzialności i starannością oraz czy charakteryzuje ją postawa pełna empatii, ciepła, zrozumienia i tolerancji, a więc jednym słowem - czy utożsamia się z filozofią, w oparciu o którą nasi wychowawcy pracują każdego dnia. Każdy z naszych pracowników jest dla nas niezwykle cenny. Opiekunowie tworzący społeczność BeBaby to osoby, które wyróżnia zaangażowanie, kreatywność, niezliczone pokłady empatii i czułości, którą każdego dnia dzielą się z Maluszkami, z tego powodu pragniemy, aby to właśnie takie osobowości tworzyły Zespół BeBaby. Stałość kadry jest dla nas niezwykle istotna, dlatego staramy się być w ciągłym kontakcie z byłymi pracownikami, licząc, że nasze drogi w przyszłości jeszcze się spotkają

Opiekunka BeBaby

Chciałabym się odnieść do słów Pani Beaty. Proszę się nie sugerować tą wypowiedzią.Żadne z argumentów podane przez Pania Beatę nie mają odniesienia w rzeczywistości. Umowy są przedłużane z każdym kto się SPRAWDZI w swojej pracy.Pracuje na umowie o pracę,jestem bardzo zadowolona z warunków pracy,można się rozwijać,brać udział w szkoleniach dla pracowników,można się spełniać zawodowo,jest pełna dowolność w realizowaniu zajęć dla dzieci.Dzieci mają bardzo dobrą ,troskliwą opiekę.Opiekunki są zaangażowane w pełni ,bardzo oddane,wkładają całe serce w swoją prace,pochylając się nad każdym dzieckiem w każdym aspekcie jego potrzeb. Polecam pracę w BeBaby i zapraszam każdego kto chce dołączyć do zespołu ;)

Aktualność
Nowe świadczenie dla rodziców, czyli rodzinny kapitał opiekuńczy. Dla kogo, ile i od kiedy?
Ustawa o rodzinnym kapitale opiekuńczym przewiduje dodatkowe świadczenie na drugie i kolejne dziecko w rodzinie. Od 2022 roku rodzice otrzymają 1000 złotych miesięcznego dofinansowania. Rodzice dzieci, które nie kwalifikują się do tego programu, mogą skorzystać z programu „400 plus” na objęcie dziecka opieką żłobkową.
Dwoje i więcej dzieci
W przypadku świadczenia, które przysługuje na drugie i kolejne dziecko w rodzinie od 13. do 36. miesiąca życia wnioski o rodzinny kapitał opiekuńczy można składać od 1 stycznia 2022 r.
Prawo do świadczenia będą mieć także ci rodzice, którzy już teraz mają dwoje lub więcej małych dzieci. Wówczas świadczenie będzie przysługiwało proporcjonalnie za okres od dnia wejścia w życie ustawy do czasu ukończenia przez drugie  lub kolejne dziecko 36. miesiąca życia
Co to oznacza?
Dla przykładu: na drugie dziecko w rodzinie, urodzone 15 stycznia 2022 r., rodzic będzie mógł uzyskać prawo do rodzinnego kapitału opiekuńczego w wysokości 500 zł, za okres od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2025 roku.
Świadczenie w ramach rodzinnego kapitału opiekuńczego wypłacane będzie albo w kwocie 500 zł miesięcznie przez dwa lata, albo 1000 zł miesięcznie przez rok. Wybór należy do rodziców, którzy sami zdecydują też, na co wydać pieniądze. Tu jednak uwaga – wyboru, z której opcji chcą skorzystać będą mogli wyłącznie rodzice, będący w formalnym związku małżeńskim. Związki nieformalne lub samotni rodzice będą korzystać z opcji 500 zł przez 24 miesiące.
Wsparcie będzie niezależne od dochodów rodziny, a środki nie będą opodatkowane. Wypłatą świadczenia zajmie się Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Co z jedynakami?
Podpisana przez prezydentaustawa zakłada także dofinansowanie do funkcjonowania miejsc opieki dla dzieci, które nie będą objęte rodzinnym kapitałem opiekuńczym. Chodzi np. o pierwsze lub jedyne dzieci w rodzinie. To wsparcie, zwane potocznie „400 plus” dotyczyć będzie także dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12. miesiąca życia.
Max. 400 złotych
W tym przypadku dofinansowanie będzie wynosić maksymalnie 400 zł miesięcznie na dziecko w żłobku, klubie dziecięcym lub u dziennego opiekuna. Środki będą przysługiwać od pierwszego dnia uczęszczania dziecka do żłobka lub klubu rodzinnego. Pieniądze przekazywane będą bezpośrednio instytucji, którą we wniosku wskażą rodzice. Tutaj też nie będzie obowiązywało kryterium dochodowe.
Rozwiązanie będzie obowiązywać od 1 kwietnia 2022 r., dofinansowanie przysługiwać będzie jednak z wyrównaniem od 1 stycznia 2022 r. Wyrównanie dotyczyć będzie rodziców, którzy złożą wnioski do 31 maja 2022 r.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dyrektorki żłobków BeBaby będą informować rodziców o szczegółach programu. Pomożemy także z odpowiednim wnioskowaniem o dofinansowanie.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Mama Leosia

Syn do sieci żłobka uczęszcza od ponad roku. Przygodę rozpoczął na Galicyjskej, ten czas miło wspominam z perspektywy rodzica. Ciocie zaangażowane w wychowanie i dopełniające się wzajemnie. Adaptacja długa, ale z efektywna -pozwalająca dziecku spokojnie przejść nowy etap. Od początku roku syn uczęszcza na Brogi - ciocia Edytka i Iwonka, to kobiety którym zostawiam syna i wiem, że przez prawie 10 h jest zaopiekowany na najwyższym poziomie, z którymi się nie nudzi i mimo długiego pobytu wyjdzie z uśmiechem na twarzy. Zawsze znajdują rozwiązanie na napotkane problemy/nieprawidłowości. Placówka jest świetnie wyposażona, jedzenie też musi być niczego sobie, bo dziecko najedzone, a wybredne - miałam okazje kilka razy zobaczyć podwieczorek przy odbiorze. Ciocie zawsze przytulają, wymyślają kreatywne zabawy i zajęcia plastyczne, ale również wychodzą na spacer. Zawsze odpowiadają na pytanie i przede wszystkim znają dzieci - dbają o ich potrzeby. Dużym plusem jest aplikacja, w której pojawiają się najważniejsze informacje i jako rodzic mogę być ‚na czasie’ co się dzieje i zobaczyć dziecko w akcji. Placówki są zadbane i czyste. Jeżeli miałabym wybierać placówkę ponownie na pewno zdecydowałabym się na BeBaby z Ciociami z Brogów!

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby - Kraków

• Jak się pracuje w Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby?

Kandydaci do pracy w Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ewa Kruszyńska Żłobek BeBaby