Opinie o Walmar Waldemar Kubczyk w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Walmar Waldemar Kubczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Walmar Waldemar Kubczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walmar Waldemar Kubczyk w Szczecin

kupujący Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Dnia 29 kwietnia 2024 r zamówiłam u państwa pokrowce na fotele samochodowe koloru czerwono- czarnego a przysłaliście mi koloru czarnego. Kontaktowałam się z panem przez allegro ale nie otrzymałam żadnej informacji. Wobec powyższego zwracam zamówiony towar i proszę o zwrot kosztów za pokrowce. Jeśli ponownie nie zainteresuje się pan moja sprawą będę szukała pomocy u innych podmiotów. Władysława Klimek 18-300 Zambrów ul. Aleja Wojska polskiego 46/31

Czy w Walmar Waldemar Kubczyk możliwa jest praca na podstawie B2B?

Marcin Nowy wpis

Telefoniczny kontakt niemozliwy ale bez problemu mozna napisac email i odpowiedz jest natychmiast. Podejrzewam ,ze przez natlok zamowien i telefonow nie maja czasu odebrac ale bez problemu mam z nimi kontakt email i sprawa zostala szybko zalatwiona. Jak najbardziej polecam !!!

Czy w Walmar Waldemar Kubczyk poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Aplikowałeś do firmy Walmar Waldemar Kubczyk? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
heniek992@interia.pl

Otrzymałem zamówione pokrowce na siedzenia samochodowe ale niestety nie kompletne . Odesłać je czy dośle mi Pan brakujący element czyli pokrowiec na pojedyńczy fotel. Wg opisu na allegro w paczce powinny być pokrowce na dwa pierwsze siedzenia , podwójne na tylną kanapę i podwójne na oparcie i pojedyńczy na tylną kanapę.

bezetka2

Co się dzieje z Waszym telefonem Jeśli jest nieaktualny to podajcie prawidłowy, Próbuję od 17.03. napisać lub dodzwonić się do Was i cisza, Firma powinna dbać o dane indentyfikacyjne.

Barbara

Brak możliwości skontaktowania się w sprawie reklamacji.Telefon nie odpowiada.Pomimo prób w różnych godzinach pracy. Co z odesłanym towarem .Nic nie można uzgodnić.Jak towar nie zostanie przyjęty i zwrot pieniędzy dostawca nie zrealizuje sprawę przekażę jako (usunięte przez administratora) na Policję.

Art bet

Strasznie oszukują ludzi nie kupujcie nic od nich. Ja zakupiłem produkt który nie działa zrobiłem im zwrot a oni odsyłają ten sam. Kontakt ze sklepem nie możliwy. I jestem tylko przez nich stratny pieniądze. Nie polecam sklepu sami oszuści

Maly_nit

Witam. Czemu nie można się do Was dodzwonić?

@Maly_nit

A masz dobry numer? Podasz?

Zakupoholik

Wszystko w jak najlepszym porządku. Pokrowce do golfa pasują idealnie. Dobry kontakt mailowy mimo wątpliwości wszystko zostało mi wytłumaczone.

Wiktoria
@Zakupoholik

Dobry kontakt mailowy? To ile trwala cała procedura? :D Bo ktoś niżej pisał, że nie odpowiadaja na maile :(

Alicja

Porażka, zapłaciłem- otrzymałem nie ten towar. Telefon milczy.

@Alicja

To może go odcisz? ;) I o co chodzi z tym nickiem lub formami męskimi? A tak już całkiem poważnie to na jakiej zasadzie planujesz zrobić zwrotkę w takim razie? Odsyłasz z marszu i czekasz czy może jednak się skontaktują?

Spajk

Wszystko się zgadza w tych opiniach. Problemy z kontaktem problemy z odzyskaniem kasy za zwrucony towar ale się udało gość jest nieodpowiedzialny nie polecam!!!

@Spajk

Dobrze przeczytałam, że jednak wszystko już się udało z tym cały zwrotem itp? Jak skoro podobno takie problemy były? Miałeś zły numer?

Mariusz

Dziwią mnie opinie na temat tej firmy. Miałem problem z dostarczeniem przesyłki przez kuriera. W przypadku problemu z dodzwonieniem się napisalem wiadomość email i dostałem szybką odpowiedź. Moja sprawa została załatwiona w ciągu 2 godzin.

@Mariusz

Ale to się wydarzyło niedawno? Bo może już coś polepszyli. Druga rzecz widzę, że niektórzy na telefon też się dobijali a, może to właśnie mail jest rozwiązaniem tego całego problemu? Może teraz jest jakiś aktualny czy coś?

rok22

zamówione pokrowce na fotele auta przyszły , niestety w inny kolorze , kontakt telefoniczny jest nie możliwy ,słysze w słuchwce jedną i tą samą odpowiedź ..."połączenia przychodzące są nie odbierane"..... .Nigdy niczego w tej firmie nie zamawiajcie.!!!

Wanda
@rok22

Słabo, a próbowałeś się kontaktować w inny sposób? Mailowo albo listownie? Może nawet nie widzą że im telefon nie działa.

Allegrowicz

Uwaga na ten sklep. Sprzedają kiepskiej jakości towar, który często nie pasuje w ogóle do danego samochodu (np. dywaniki samochodowe wyglądają jakby pochodziły z zupełnie innego auta i dodatkowo są wykonane tak mizernie, że nawet stopery dołączane w zestawie nie pasują). Zwrot pieniędzy otrzymałem tylko dzięki ochronie kupującego Allegro, bo inaczej czekałbym w nieskończoność na zwrot. (usunięte przez administratora)

magda

Dostarczony towar niezgodny z zamówieniem. Brak nr telefonu. Zero kontaktu ze sprzedającym

Goska

Towar dośtarczony szybko ale niezgodny z opisem na stronie. Kontakt że sklepem niemożliwy . Proszę o kontakt .

kient allegro

Towar nie zgodny z opisem. Chlapacze do auta nie pasują. Kontakt ze sprzedającym niemożliwy.

Kamila
@kient allegro

Przykro mi, że otrzymałeś niewłaściwy towar i masz problemy z dokonaniem reklamacji w sklepie. Jednak od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Czy udało się jakoś rozwiązać tę sprawę?

Ala

Wykonałam kilkadziesiąt połączeń bez skutku. Telefon mają chyba wyłączony bo słyszę zawsze komunikat że skrzynka jest pełna. Co myśleć o takim sprzedawcy?????

Małgorzata

Dostarczony towar niezgodny z zamówionym towarem. Brak możliwości kontaktu z panem sprzedającym.Podany adres email nie istnieje.Telefon podany na stronie allegro nie jest odbierany i Pan nie oddzwania,pozostawienie wiadomości na poczcie głosowej uniemożliwione z powodu zapchanej skrzynki.Inne nr telefonu podane na stronie internetowej sprzedającego tez nieosiągalne (jeden z nich to nr telefonu osoby prywatnej ).

Zostaw merytoryczną opinię o Walmar Waldemar Kubczyk - Szczecin

• Jak się pracuje w Walmar Waldemar Kubczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Walmar Waldemar Kubczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Walmar Waldemar Kubczyk?

Walmar Waldemar Kubczyk
  • Rezedowa 27 lok. 1