Opinie o Daniel Handzel Transport Spedycja w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Daniel Handzel Transport Spedycja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Daniel Handzel Transport Spedycja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Handzel Transport Spedycja w Skawina

Często tu szukają spedytorów? Pytam, bo widziałam ogłoszenia w odstępie dwóch lat i nie wiem czy jest tu duża rotacja czy to zwykły przypadek. Jaka jest teraz kwota podstawy, dużo więcej niż 7k? Czy początkowo proponują okres próbny czy od razu wchodzi się na uop? Czy system premiowania jest zapisany w umowie czy ustalany jest słownie?

edek Nowy wpis

polecam pracodawcę pracuję na stanowisku kierowca i jężdzę autem iveco daily po Europie.

Robi

Firma tragiczna, nie polecam, beszczelnie wyłudzają odsetki, omijajcie to (usunięte przez administratora) z daleka.

@Robi

Jakie odsetki? Zalegałeś im kasę i doliczyli ci odsetki bo nie zrozumiałem. Wytłumaczysz o co w tym chodzi, bo aż się zaciekawiłem :)

Halina
@Robi

piszesz że firma jest tragiczna, ale nie rozumiem dlaczego? co poza tymi odsetkami wpływa na Twoją ocenę? Choć też jak użytkownik niżej nie wiem o co z nimi chodzi

Kamila Nowy wpis

No niby tak ale nie powinien mieć o tym wczesnej jakiejś świadomości? I tak się zastanawiam czy gdyby faktycznie widział jakieś niedociągnięcie po swojej stronie to aż tak by się publicznie skarżył? To by było poniekąd dziwne

kris Nowy wpis
@Kamila

odsetki to odsetki czy myslisz ze ktos moze tracic czas i bawic sie w niesłuszne wsytawianie not odsetkowych ? raczej nie

Pracuje w firmie od kilku dobrych lat i nie mogę powiedzieć o tej firmie złego słowa. Wynagrodzenie na czas, konkretne i konkurencyjne premie uznaniowe. Dla chętnych możliwość dofinansowania szkoleń lub całkowite ich opłacenie. Po uzgodnieniu z szefem, gdy zaistnieje taka potrzeba- możliwość pracy zdalnej. Świetna integracja pracownicza- obchodzenie urodzin, Wigilie pracownicze itp. Dla początkujących osób- gwarancja pomocy ze strony starszych pracowników, a także szkolenia wewnętrze. Dla stałych pracowników- regularne podwyżki!

Kamila

A na jakim stanowisku jeśli można spytać? ;)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Daniel Handzel Transport Spedycja padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spedytor z językiem angielskim lub francuskim.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
jaro

polecam firme , pracuje juz ponad rok jako spedytor , jestem bardzo zadowolony z warunków pracy oraz atmosfery jaka jest w zespole. firma ma swietny system ktory usprawnia prace , 5-6 osobowy sklad ksiegowosci ktory trzymie kontrole nad dokumentacja , takze nie interesuje mnie wysylanie faktur , monitorowanie platnosci jak w poprzedniej firmie dzieki czemu mam wiecej czasu aby skupic sie nad kontrola realizowanych zleceń

OSKAR

POLECAM SPEDYCJE

krzysiek

polecam

Helena

Widzę, że niestety macie nie najlepsze doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Padł również poważny zarzut, o niewypłacaniu pensji na czas lub w ogóle. Czy jest tu jakiś obecny pracownik, który mógłby to potwierdzić? Warto poruszyć tę kwestię na forum. Z góry dziękuje za odpowiedź.

@Helena

Polecam pracuje 2 lata i nie podpisuje się pod tymi komentarzami osoby z fikcyjnych kont :) firma ma np na transie status bardzo dobry płatnik i żadnej negatywnej opinii w tym roku . Widać ze ktoś próbuje na sile oczerniać ta firmę z fikcyjnych kont

AP

Nie płaci. Unikać tych ludzi. Nie brać transportów / w ogóle nie współpracować.

Ja_Spedytor

Pracuje w jednym z oddziałów, blisko 5 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Świetna atmosfera, uczciwe wynagrodzenie, NIGDY nie było z nim problemu, zawsze na czas a w razie jakiś problemów zawsze można liczyć na wsparcie i rade czy to od innych spedytorów czy bezpośrednio u samej góry. Z czystym sumieniem polecam!

Spedytor

Pracuję w firmie już prawie 2 lata. Super atmosfera, Wynagrodzenie na czas. Szefostwo na poziomie. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą

Pracownik 5

Pracuje w firmie już prawie 2 lata wszystko na czas bez problemu,warunki pracy okej.Szefostwo na duży plus.Polecam z czystym sumieniem.

@Pracownik 5

Czym konkretnie zajmujesz się w Daniel Handzel Transport Spedycja i jak oceniasz atmosferę panującą wewnątrz zespołu? Każdy szczery wpis jest cenny dla innych kandydatów, czekam na Twoją odpowiedź!

Ryszard ris-trans

Polecam . Zgodnie z ustaleniami . Terminowa płatność . Polecam

Igor

Tez mam nie zaplacona FV z grudnia 2019 .

Filip
@Igor

Uprzejmie proszę o kontakt i podanie nr FV w celu jak najszybszego wyjaśnienia sprawy.(usunięte przez administratora)

Filip

Szanowny Panie, niestety nic nie otrzymaliśmy. Proszę o wysłanie ponownie i kontakt pod numerem telefonu +48 881 211 591 Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy

Igor
@Igor

Platnosc uregolowana!

kontahent

Polecam współpracę z tą firmą . Zlecenia zgodne , kontakt na bieżąco , pieniądze na czas . Polecam !

WA

Sprawa w sądzie ,wydany nakaz zapłaty ,czas na komornika, dziw że taka firma funkcjonuje niepłacąc fakktur co na to KAS

Umowa o pracę, 2 k na podstawie. Piętrowa prowizja dochodząca do 20 % po osiągnięciu targetu. Wypłata zawsze na czas.

nick

Niestety nie płacą, mam u nich fakturę z grudnia. Windykacja póki co też bezskuteczna

Poldek

Firma dobrze oceniana, przynajmniej takie opinie są w internecie. dziwne, że tak skrajnie może działać?

Xon

Nie płaci. 70 dni po terminie. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Handzel Transport Spedycja - Skawina

• Jak się pracuje w Daniel Handzel Transport Spedycja?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Handzel Transport Spedycja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Handzel Transport Spedycja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Daniel Handzel Transport Spedycja
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Stanisława Wyspiańskiego 70A
    32-050 Skawina