Opinie o Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel w Dąbrowa Górnicza

Właśnie przebywam na urlopie. Jedzenie jakoś ujdzie ale żeby do śniadania nie było żadnych napoi to pierwszy raz coś takiego widzę. Panie kucharki powiedziały ze to jest co drugi dzień. Oszczędzać na herbacie to dla mnie jest szok.

@Gość

Cukier i herbata do zaparzenia kubki są camping pani również podobały kawę z mlekiem lub kakao tylko trzeba było przynieść dzbanek

Basia

Mariusz byłeś fajnym facetem jak pracowałeś u Grażynki Scibisz a ja do dzisiaj sobie pluję w brodę że podpowiedziałam Ci przejęcie campingów od niej beż jej wiedzy .pomagałam prałam gotowałam ale za to zostałam posadzona ze ci ukradłam 2 euro Zapomniałeś jak żeś wypadał z auta obżarty jak świnia jak zgubiłeś dokumenty z wszystkimi pieniędzmi a Twoja mamunia dzwoniła Basiu pilnuj Mariuszka żeby nie piła ty w zamian za to kopnąłeś mnie w (usunięte przez administratora) .I ty się chcesz wybielić jaki ty jesteś wspaniały i jak extra prowadzisz swój interes ja to wiem najlepiej kim dla ciebie są ludzie którzy sumiennie pracują .ryba śmierdzi od głowy żmija skórę zmieni ale zawsze żmiją pozostanie.padalcu

Wczasowicz
@Basia

W końcu ktoś się wypowiedział, bo wybielania się tego pana ze ludzie dla niego są najważniejsi to po prostu jest tutaj żenujące. Życzę żeby w końcu padł ten biznes

@Wczasowicz

Myślę że ten interes tak szybko nie padnę po tegorocznym oblężeniu ośrodka długo to jeszcze będzie hulało

Ilona
@Kasia

Oblężeniu? A powiesz coś więcej? Interes się chyba kręci z tego co rozumiem

@Ilona

Dokładnie domki wszystkie zajęte ludzie zadowoleni sama Pojechałam tam z polecenia i na pewno tam wrócę

Joanna

Czytając wystawione opinie, dochodzę do wniosku iż klienci P. Mariusza obwiniają go nawet za brak papieru w toaletach publicznych za co on nie odpowiada, co jest śmieszne bo to nie jego sprawa. Jeżdżę na wakacje do P. Mariusza i zawsze jest mega fajnie i cala nasza ekipa zadowolona a jest nas zawsze ponad 20 osób, kuchnia od kuchareczek z pod ręki pyszna, domki niczego sobie, P. Mariusz pomocny i miły. Nie rozumiem tych opinii powyżej zważywszy ze jedziemy na camping a nie na all inclusive, Pozdrawiam wszystkich zadowolonych którzy jeszcze się nie wypowiedzieli a myślę ze to zrobią,

Romek
@Joanna

Brak papieru i czustości to akurat sprawa właściciela , odpowiada za to i tyle w temacie.

@Joanna

Super wczesny Polecam wszystkim 5os Obyście byłam tam pierwszy raz i na pewno tam wrócę

@Joanna

Zgadzam się z tą opinią jedziemy na campingi a nie do hotelu pięciogwiazdkowego

Aneta

Właśnie przebywamy na campingu u pana Mariusza ...jedzenie pyszne Pl nie da się tego przejść ..wszystko pod dostatkiem. Campingi są w takim stanie jakim ktoś zostawia przed wyjazdem .każdy sprząta na swój rachunek ..napewno kiedyś wrócimy

Gosc
@Aneta

Jak to jedzenie było pyszne to mam inne zdanie. Wszystko razem pomieszane w jednej misce nie wiadomo co to jest. Nie każdy lubi kaszę pływającą w sosie. Wystarczy dać osobno i inaczej by wyglądało. Na śniadanie po jednym plasterku pomidora ser żółty plaster dzielony na pół a chleb nie do jedzenia

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku TUI Nowy Sącz Galeria Trzy Korony Biuro Franczyzowe?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Witam serdecznie Właśnie wróciłam wczasów z biurem pineta Travel dąbrowa-górnicza Jestem mile zaskoczona, fajne wczasy za niewielkie pieniądze oczywiście Wycieczki są dodatkowo płatne ale to już jest indywidualna sprawa każdego uczestnika czy chce z nich korzystać czy nie, natomiast mamy zapewnioną piękną pogodę ciepłe morze i rześki basen wyjeżdżałam stamtąd z bólem serca Jestem pewna że jeszcze tam wrócę wraz z rodziną

Natalia

Niestety nie jestem osobą pracującą w Pineta Travel ale niestety byłam uczestniczką jednego z turnusów. Osobiście mogę powiedzieć, że nikomu nie polecę tego biura podróży, właściciel jest strasznie niemiły i opryskliwy, oszukuje ludzi i wyciąga pieniądze na każdym kroku. Ceny po przeanalizowaniu wszystkich "bezpłatnych" bonusów ( które w rzeczywistości są płatne) są bardzo wysokie. Atmosfera powala na kolana i odrzuca każdego, kto by tam przyjechał. Osobiście nie wybiorę się tam kolejny raz i nikomu nie polecam.

Mariusz
@Natalia

Witam.Co takiego Pani szanownej zrobiłem , że wydała Pani taką opinię?Jakie bonusy?Jakie bezpłatne.Nie miły? Być może e Pani była po prostu nie miła i nie potrafiła się dostosować do grupy.Pozdrawiam, na szczęście 2 osoby nie zadowolone na parę setek ludzi to dobry wynik.

Mariusz PT
@Natalia

Acha, rozumiem, że Florencja i Piza była dla Pani za krótka, bo jak się jedzie do Florencji, aby zobaczyć wszystko jak by Pani chciała za te jak Pani określa są bardzo wysokie to proszę pojechać do Florencji na tydzień wyda dużooooo dużooooo więcej, jeszcze na wycieczce Pani to mówiłem.I jeszcze jedno jakie wyciąganie pieniędzy na każdym kroku, to, ż e Pani mąż był 1 dzień dłużej niż zapłacone i skasowałem za 1 dzień nie opłaconego pobytu nazywa Pani " wyciąganiem"? Oool zgrozo, Nawiasem mówiąc Pani mąż bardzo normalny i fajny facet????Pozdrawiam Pani Natalii, może przez to te niesnaski bo nie jest Pani w pełni Polką i nie rozumie Pani Naszej Polskiej mentalności?Ale mamusia z Wenecji na pewno zadiwolona????Pozdrawiam.Mariusz PT

M
@Mariusz

Pan to się chyba uderzył w pewną część ciała i to porządnie.... dla mnie Pana pseudo biuro podróży to nędza i rozpacz.

@M

Czemu niby pseudo? Mocne słowa

@Natalia

W ogóle nie zgadzam się z tą opinią atmosfera jest bardzo domowa właściciel miły a wycieczki nawet jeżeli wykupuje się wczasy all inclusive i również są płatne więc nie rozumiem o co Pani chodzi

Krystyna

Właśnie wróciłam z wakacji organizowanych przez to Biuro. Pobyt i warunki na campingu odpowiadały niskiej cenie " coś za coś", znałam opinie znajomych, którzy korzystali już z usług Pana Mariusza. Moje uwagi dotyczą wycieczek organizowanych przez Pana Mariusza. Skorzystałam z jednej Piza-Florencja za 75 EURO od osoby. W tej cenie zawarty był przejazd Busem i opowieści Pana Mariusza o zabytkach i historii . Nie chcę podważać kompetencji Pana Mariusza ale z tego co wiem, bywałam już we Wloszech nie raz i zwiedzałam z przewodnikami piękne zabytki od środka i na zewnątrz , na oprowadzanie tych wycieczek trzeba mieć licencje wydana włoskie instytucje. Nie zobaczyliśmy żadnego zabytku od środka a jedynie ogólnodostępne miejsca na zewnątrz. Wydaje mi się, że cena tej wycieczki w takiej formie jest bardzo wysoka.

Dariusz
@Krystyna

Jak sama powiedziałaś że trzeba mieć licencje. Widocznie firma jej nie miała. Nikt cię nie poinformował że zabytki będą tylko oglądane z zewnątrz? Bo to bardzo obniża atrakcyjność wycieczki.

Krystyna
@Dariusz

niestety nie dopytałam, zanim zapłaciłam za wycieczkę, mam nauczkę na przyszłość

Pineta Travel Mariusz Guzik

Witam. Chciałem tylko napisać do czytających te oszczerstwa tłumacząc komentarze Milano, Romek,Krysia,Dzidek .To wszystko 1 osoba z którą popadłem w konflikt zupełnie prywatnie, osoba ta próbuje zdyskredytować mnie we wszelki możliwy sposób, do tego jest w pewnym sensie niewielką konkurencją na terenie Polski. Osoba ta była u mnie na campingu więc miejsce zna i charakter mojej pracy, do tego jeszcze 2 osoby mają w tym udział ponieważ jest to towarzystwo własnej adoracji zwłaszcza przy suto zakrapianym alkoholu mają łatwą rękę do klikania po klawiaturze i pomysły na obrażanie i zdyskredytowanie mnie przed Moimi Klientami. W konflikt popadłem na przełomie roku 2020/2021 więc daty komentarzy potwierdzają jedynie fakt hejtu na moją osobę. Zapewne pokarzą się jeszcze nowe hejty pod innymi nickami typu Ziutek, Franek a być może Leopold:-).Fakt Romek, Pan ze Śląska mnie rozbawił ale niestety jak ktoś mówi po śląsku to wie ,że komentarz i jego słownictwo nie ma nic wspólnego ze śląską gwarą. Cóż zatem, nie mogę tego usunąć więc pozostaje mi jedynie nie denerwować i poczekać aż karma wróci do autora. Wytłumaczyć się jednak musiałem przed klientami co uczyniłem. Serdecznie wszystkich pozdrawiam i proszę nie brać poważnie tych oszczerstw nie ma tam słowa prawdy jedynie hejt w kierunku mojej osoby. Pozdrawiam Mariusz Guzik Pineta Travel

Zośka
@Pineta Travel Mariusz Guzik

Panie Mariuszu to nie hejty to prawda. Proszę nie obrażać ludzi, ze piszą pod wpływem alkoholu. Jestem zupełnie trzeźwa i do tego nałogu mi daleko w przeciwieństwie do Pana. Jest tam okropnie, brudno, śmierdzący, jedzenie najtańsze z polskiej biedronki i wszystko odmrażane. Także pozdrawiam i życzę tego samego co wcześniejsi przedmówcy

A
@Pineta Travel Mariusz Guzik

Nie wiem jakie ma Pan problemy ale napewno wiele rzeczy się zgadzają...

Podróżnik
@Pineta Travel Mariusz Guzik

Nie widzę żadnych kłamstw. Jesteś do bani, bie dbasz o ludzi i interes. Nie ma po co do Ciebie wracać

Podróżnik

Facet sobie żarty struga z ludzi. Zostawia samych sobie, nic nie wyjaśnia. Nic go nie obchodzi a wymagania ma ogromne. Zdziera kasę za wszystko, trzeba się najpierw zorientować co można kupić bez jego pomocy. Jak już wracasz do domu nie licz na nic. Nie chcę tam wracać ....., nie skorzystam z tego biura.

Ilona

No dobra, jak już napad śmiechu choć na chwilkę Ci przejdzie, to śmiało możesz się podzielić co Cię tak bawi, to może pośmiejemy się razem? ;)

Nowa

Najbardziej przeraża mnie to, że muszę posprzątać za nim wejdę do domku? To jest dla mnie poprostu coś czego nie jestem wstanie zrozumieć, a zwłaszcza teraz kiedy mamy covid. Czy coś może się zmieniło jak to wygląda jeśli poprzednik nie posprzątał?

Porażka , nie poleciłbym nikomu tego biura podróży.

ŁukaszŁ

Wyjazd udany. Pogoda dopisała. Kemping bardzo fajny. Dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych na kempingu i w miejscowości. Skorzystałem z wycieczki do Wenecji . Chociaż byłem trzeci raz i tak mnie zaskoczyła pozytywnie. Wyżywienie dobre i w dużych porcjach nawet dla dzieci. Żeby spróbować włoskich specjałów trzeba udać się do licznych restauracji. Polecam miłośnikom wczasów na kempingach.

Asia B.

Byliśmy w tym roku drugi raz i nie raz przyjedziemy, panie kucharki zawsze miłe uśmiechnięte, jedzenie ok, pan Mariusz nie raz pytał czy wszystko ok, nie wiem skąd się wzięło euro za papier, środki czystości papier, worki na śmieci i cała reszta za darmo, ludzie to jest camping a nie hotel 5 gwiazdkowy, dla mnie i mojej rodziny a było nas 7, warunki za taką kasę jak najbardziej uczciwe, panie Mariuszu serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego ???? Asia ze Śląska

andrzej

Zdecydowanie polecam. Domki usytuowane w pięknym lesie bardzo blisko od morza, na obiekcie basen oraz animacje dla dzieci. Organizacja, oraz wydawanie posiłków bardzo sprawne. Dodatkowo organizowane są fakultatywne wycieczki w których bez dodatkowych opłat właściciel biura jako przewodnik zajmuje się swoją grupą. Wspaniały wypoczynek dla ludzi ceniących intymność i spokój, oraz przede wszystkim lubiących domki campingowe, a nie kwatery, lub hotele.

Joki

Basen kosztujec1 euro. Rolka papieru 1 euro

Ika

Jedzenie doworzone z polski. Rezydent niemily nieuprzejmy sknera.

Krysia P.

Piniondze do dziś żeś chamie nie wypłacił za robotę a ino pyskować umisz. Ozarty wiecznie jak nie z chałupy to z auta wypadasz i ty masz coś na swoje usprawiedliwienie? Wikszego buraka tom na polu nie widziała jak miszkom 35 lat

Krzysiek Pajero

Mariusz szpaner Figo Fago że słonecznej Italii. Znam gościa znam podejście jego do biznesu. Totalny brak szacunku do ludzi, klientów czy personelu. Tak się zaczyna przygoda od hejtu a każdy nastepny dołoży swoje 2 grosze. Osobiście Mariusz nie życzę źle, ale to co się czyta to dramat. Więcej optymizmu i marketingu chyba będziesz potrzebować więcej szczęścia aby biznes odnalazł swoje drugie ja. Tak się kończy FIFA Rafa

Tadek

Byłem raz i dziękuję. Totalna pomyłka i nieporozumienie. Jako klient cempingu za wszystko kroją. Stare kubki brudne do kawy. Talerze uszczerbione. Szafki stare zachodzące pleśnią w cempingach. Klima płatna dodatkowo. Po odpaleniu czuć smród widać, że długo nikt nie zaglądał do nich. Częste spadki prądu po włączeniu maszynki, suszarki. Łóżka stare, materace żółte śmierdzące. Wygniecione wybite. Spanie jak na deskach. Okna mają rolety oraz siatki na ewentualne muchy żeby nie wpadały ale co z tego jak są porozrywane. Reasumując tanim kosztem organizacja nie ma nic wspólnego z Włochami bo nawet jedzenie jest z Biedronki czy Tesco. Pizza lasagne czy tortilla tylko odpłatnie w restauracjach. Camping głośny dookoła mnóstwo takich cempingow Strach chodzić wieczorami. Brak kamer dookoła pełno pijanych ludzi dookoła z innych cempingow. Bardzo słabe oświetlenie alejek idąc wieczorem czy wracając. Wycieczki bardzo drogie od właściciela. Po sąsiedzku te same oferty znacznie tańsze. Niedaleko na innym campingu znacznie lepsza atmosfera. Kuchnia nawiązującą do Włoch. Organizacje dla dzieci różnych zabaw. Tutaj typowy (usunięte przez administratora) tylko kasa kasa kasa i następny. Podróż autokarem może być ale to zewnętrzna firma. Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mariusz Guzik Biuro Podróży Pineta Travel
  • Dąbrowskiego 11B lok. 16