Opinie o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żłobek Świderkowo Maciej Świderek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek w Poznań

Magda

Jestem zadowolonym rodzicem, który poleca ten żłobek. Personel jest profesjonalny i przyjazny, a ich podejście do dzieci jest bardzo opiekuńcze. Żłobek oferuje różnorodne i angażujące zajęcia, a także dba o higienę i bezpieczeństwo dzieci. Jest to doskonałe miejsce dla dzieci, gdzie mogą rozwijać się w miłej atmosferze.

Cieszę się, że pracuję w miejscu, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie i otrzymuje wsparcie w swoim rozwoju. Nasz zespół jest bardzo zaangażowany i zawsze stara się zapewnić dzieciom bezpieczne i przyjazne warunki do nauki i zabawy. Jestem dumna, że jestem częścią tego miejsca i że mogę pomagać dzieciom w rozwijaniu ich umiejętności i talentów.

łukasz

Jako rodzic, jestem bardzo zadowolony z żłobka, do którego posyłamy nasze dziecko. Cytryna to wspaniałe miejsce, gdzie maluchy mają szansę rozwijać swoje umiejętności, poznawać świat i integrować się z rówieśnikami. Przede wszystkim, bardzo cenię sobie to, że w żłobku zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera. Moje dziecko czuje się tam bardzo dobrze, a ja wiem, że jest w bezpiecznych rękach wykwalifikowanych opiekunów. Dodatkowo, bardzo doceniam różnorodne zajęcia i aktywności, które są organizowane dla dzieci. Dzięki temu nasz maluch ma szansę na rozwijanie swoich zdolności i zainteresowań, a także na naukę poprzez zabawę. Bardzo podoba mi się również fakt, że w żłobku regularnie organizowane są zajęcia z języka angielskiego, co pomaga dziecku w nauce języków obcych już od najmłodszych lat. W Cytrynie zawsze panuje świetna organizacja i dbałość o detale. Codziennie otrzymujemy informacje o tym, co dziecko jadło, jakie aktywności wykonywało i jakie postępy osiąga w rozwoju. To bardzo ważne dla nas, jako rodziców, aby mieć pewność, że nasze dziecko rozwija się prawidłowo i jest pod dobrą opieką. Podsumowując, ten żłobek to wspaniałe miejsce, gdzie maluchy mają szansę na rozwój swoich umiejętności, naukę poprzez zabawę oraz miłą atmosferę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i polecamy go innym rodzicom.

Pracuję we wspaniałym miejscu! Jest tutaj bardzo przyjazna atmosfera i świetni ludzie, którzy zawsze chętnie pomagają. Moi współpracownicy to osoby, na ktore zawsze mogę liczyć. Wszystkim nam zależy na dobru dziecka i to jest priorytetem. Dodatkowo, szefostwo dba o nasze dobre samopoczucie i organizuje różnego rodzaju wydarzenia integracyjne oraz szkolenia, dzięki którym rozwijamy swoje umiejętności i poszerzamy swoją wiedzę. nie ma problemu ze zmianami w grafiku czy wolnym. Jestem naprawdę zadowolony z mojego miejsca pracy i cieszę się, że mam okazję pracować w takim wspaniałym zespole.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żłobek Świderkowo Maciej Świderek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Ola

Bardzo miło wspominam czas, który spędziłam w Świderkowie i z przyjemnością polecam ich jako pracodawcę. Pracowałam tam przez dwa lata i zawsze czułam się doceniana i szanowana. szef zapewniałvnam dobre warunki pracy i ciągłe szkolenia, co pozwoliło mi na rozwój zawodowy i zdobycie nowych umiejętności. wszyscy byli zawsze otwarci na sugestie i pomysły pracowników, co pozytywnie wpłynęło na atmosferę w pracy. Bardzo cenię sobie również to, że firma dbała o pracowników poprzez organizację różnego rodzaju spotkań integracyjnych. Dzięki temu, praca w żłobku była dla mnie nie tylko źródłem dochodu, ale również przyjemnością. Polecam tę firmę jako pracodawcę każdemu, kto szuka stabilnej, przyjaznej i dobrze zarządzanej organizacji.

Kinga

Nasze dziecko uczęszcza do przedszkola od kilku miesięcy i jesteśmy zachwyceni jakością opieki oraz poziomem nauczania. Przedszkole ma wspaniałą kadrę, składającą się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy mają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi. Zawsze są uśmiechnięci, pełni energii i gotowi, aby pomóc każdemu dziecku w potrzebie. Co więcej, przedszkole oferuje zajęcia z języka angielskiego, prowadzone przez dodatkowego nauczyciela, co jest dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy, aby nasze dziecko opanowało język angielski już od najmłodszych lat. Program nauczania w przedszkolu jest doskonale dopasowany do wieku i potrzeb naszego dziecka. Dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprawia, że nauka jest dla nich przyjemnością, a nie obowiązkiem. Nauczyciele stosują różnorodne metody nauczania, które stymulują rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. Dzięki temu nasze dziecko rozwija się nie tylko pod względem naukowym, ale także emocjonalnym i interpersonalnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tego przedszkola i polecamy je każdemu, kto poszukuje miejsca, gdzie jego dziecko będzie w dobrych rękach. Dzięki wspaniałej kadrze, programowi nauczania i zajęciom z języka angielskiego, nasze dziecko ma szansę na rozwój i naukę, co jest dla nas niezwykle ważne.

Kiedy postanowiłam zmienić pracę, znalazłam zatrudnienie właśnie tutaj. Od pierwszego dnia czułam się bardzo mile widziana i doceniona w pracy. Mój pracodawca był bardzo wyrozumiały i elastyczny, co było dla mnie ogromnym wsparciem, zwłaszcza w momencie, kiedy potrzebowałam czasu na załatwienie spraw rodzinnych. bez problemu godzę pracę z wychowaniem dzieci. Co więcej, mój pracodawca dbał o to, abym rozwijała swoje umiejętności zawodowe i oferował mi szkolenia i kursy, które pomogły mi w doskonaleniu moich kompetencji. Był również bardzo uważny na to, jak się czuję w pracy i czy potrzebuję jakiejś pomocy lub wsparcia. To wszystko sprawiło, że czułam się doceniona i zmotywowana do pracy, co przekładało się na jakość wykonywanej przeze mnie pracy. Jestem bardzo wdzięczna za okres pracy w żłobku oraz za możliwość pracy akurat w Świderkowie. Dzięki temu doświadczeniu wiem, że istnieją pracodawcy, którzy dbają o swoich pracowników i oferują im wsparcie oraz możliwości rozwoju, co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.

Dorota

jako rodzic dziecka, ktore chodzi do przedszkola- bardzo polecam! Wiele zajęć dodatkowych: angielski, rytmika, wizyty teatrzyków, dogoterapia, spotoania z alpakami i swinkami morskimi, wizyty animatorów, wycieczki i wiele wiele innych. dziecko codziennie opowiada coś nowego. Grupa naszych pociech jest bardzo zaprzyjaźniona, dzieci bardzo się lubią. lubią się też rodzice i to jest wspaniałe. Przedszkole jest świetne. Dzieci są pod opieką nauczycielek, które w swoją pracę wkładają całe serce i wielki wysiłek. qidac to w codziennych relacjach zdjęciowych. Dyrekcja jest zawsze dostępna angażuje się w rozmowy z rodzicami. Rodzice są stale informowani o postępach dziecka, spotkania indywidualne pozwalają dokladnie omówic rozwoj malucha Lepszego przedszkola nie da się znaleźć, a sprawdziłam kilka na etapie rekrutacji.

hanna

zakonczylismy już naszą przygodę z Cytryną, ale we wspomnieniach to juz zawsze będzie miejsce przyjazne dzieciom na kazdym kroku. Z profesjonalną i sympatyczną kadrą nauczycielską na najwyższym poziomie. Atrakcyjne zajęcia nastawione na rozwój maluchów, angielski- na etapie szkoły nasze dziecko zadziwiało bogatym słownikiem slów. Ciepła i miła atmosfera. wracamy z sentymentem.

kamil

Mega, fantastyczne przedszkole dla dzieciaków! Najlepsze i najbardziej profesjonalne, z jakiego korzystałem w całym życiu, a było tego trochę, bo do Cytryny poszło dopiero nasze najmłodsze dziecko. Żałuję, że poprzednie nie. No i to jest jedyne przedszkole do którego moje dziecko chodzi chętnie. Panie są super miłe i pomocne, oraz profesjonalne. żadnych uwag.

Syn chodzi do tego przedszkola od kilku miesięcy, po przeniesieniu z innej, bardzo drogiej placówki prywatnej.O ile tam płakał, nie chciał wchodzić i widać było, jak jest mu źle, tak tu jest zachwycony. Panie opiekujące się Synkiem - cudowne i troskliwe, wymagające i kreatywne w tym, czego uczą. do tego duży plac zabaw, ogrodek i blotna kuchnia, bardzo przestronne sale. Bardzo komfortowy jest bieżący kontakt z wlascicielami, którxy są zawsze na miejscu. Wszystko na plus!

Natalia

Żłobek jest kochany i cudowny!! Wszystkie ciocie są naprawdę cierpliwe, wyrozumiałe, bardzo opiekuńcze I troskliwe. Bardzo dbają o dzieci. mnostwo też z dziecmi robią. Codziennie różne gry i zabawy. Duży plac zabaw i codzienne wyjscia na dwor na duzy plus. Córka wracała zadowolona, z uśmiechem na twarzy. Polecam!

patryk

Kiedy z Żoną zdecydowaliśmy, że Synek pójdzie do żłobka, byliśmy pełni niepokoju - jak poradzi sobie w nowym otoczeniu bez nas. Niepotrzebnie. Ciocie ze żłobka są tak niesamowicie troskliwe i kompetentne, że obecnie problemem jest, kiedy nie możemy do żłobka pójść (choroba itp.). gdy tylko otworzymy drzwi do sali, od razu wita nas usmiechnieta ciocia i cala brygada kolezanek i kolegów. potwm jest już tylko krotkie papa zrobione od niechcenia, bo zabawa czeka. w żłobku super działa feedback -cna bieżąco wiemy o wzlotach i upadkach dziecka, więc wiemy, nad czym pracować w domu. nie można pominąć tego, co Synek umie. dużo z nim robimy w domu, ale ze żłobka przynosi ciągle to nowe umiejętności. A to doszlifuje jedzenie widelcem, a to zaczyna tańczyć zoo. Podsumowując - to żłobek płatny, co pewnie jest obciążeniem domowego budżetu, ale jest wart łącznej wagi wszystkich cioć w złocie. Polecam z czystym sumieniem.

Julia

Wspaniały żłobek, jeśli mam dać ocene od 1-6 daję 10???? cudowne ciocie, które cale serce wkladają w to, jak opiekują się dziećmi. Bardzo dobre jedzenie, dokładki bez problemu. Sale duże, czyste i sloneczne. Żal odchodzić do przedszkola. Do tego aplikacja ze zdjęciami i filmikami, mnóstwo organizowanych tematycznych zajęć, nawet brudzących.

karolina

w żłobku mam już drugie dziecko- bo wiem, że to najlepsze miejsce. pyszne jedzenie, świetny plac zabaw, czyściutko i przytulnie. ciocie profesjonalne, zawsze dokładnie opowiadają co i jak. no i cuda, które robią z dziećmi. czasem to podziwiam, że z taką gromadką są w stanie robić takie cuda!

najlepiej przyjść, zobaczyć, porozmawiać i sprawdzić, jak jest. miejsce wyremontowane, wszystko robione od ręki, wyposażenie najlepsze, a zakupy robione gdy tylko jest taka potrzeba. wypłata wyższa niż w innych żłobkach, a wymagania podobne. nie ma problemu z wolnym, bo zawsze podjedzie ktoś z innej placówki. właściciel miły, nigdy nie krzyczał, to kłamstwa. pracujemy tu po kilka lat właśnie dlatego, że jest fajnie.

Mama

Świetny żłobek. Ciocie zaangażowane, profesjonalne, opiekuńcze i z mnóstwem pomysłów. Jedzenie pyszne i różnorodne. Codziennie nowe piosenki, wierszyki, tańce. Wyposażenie (zabawki, place zabaw) też super. Córka jest bardzo zadowolona, więc rodzice też :)

umowa

mam tu umowę o pracę, wynagrodzenie na czas, premie i wyjścia na piwko i pizze z dziewczynami, które stawia właściciel. co roku jest jakaś podwyżka. a szkolenia za darmo na portalu, który zapłacił szef. w poprzednim żłobku było dużo gorzej.

była pracownica

pracowałam w cytrynie trochę ponad rok. trzeba przyznać, że wymagania są duze- dobry kontakt z rodzicami i dziećmi, szkolenia, wysoka jakoś zajęć, spacery, wyjścia w każdą pogodę. to nie jest praca dla każdego. ale uważam, że pracowało się super- kasa zawsze na czas, dużo więcej niż w innych przedszkolach. były premie, obiady za darmo, a cała ekipa jest super. musiałam odejść z powodów prywatnych, ale mam nadzieję, że następne miejsce będzie conajmniej tak fajnie. dzieci były dla nas najważniejsze, a szef nas w tym wspierał.

Basia

polecam z całego serduszka- dziecko zaopiekowane, przytulone, czyste i zadbane. Wiele razy mogłam liczyć na pomoc cioć! ilość zajęć dodatkowych robi wrażenie. moja córeczka kocha spotkania ze swinkami morskimi. polecam, najlepiej przyjść i zobaczyć, a nie sugerować się dziwnymi opiniami obcych osób. ciocie są zadowolone z pracy i to widać codziennie

Zostaw merytoryczną opinię o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek - Poznań

• Jak się pracuje w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek?

Zobacz opinie na temat firmy Żłobek Świderkowo Maciej Świderek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żłobek Świderkowo Maciej Świderek
  • Jawornicka 14A