Uniperfekt Monika Kandulska
counter
4 3 7 5 1
Iza Nowy wpis

Uniperfekt to firma działająca w branży przedszkoli niepublicznych. Na różnych stronach internetowych, można zapoznać się z aktualnymi rekrutacjami. Po opiniach poniżej ciężko wywnioskować jak pracuje się tej placówce obecnie. Chętnie dowiem się od pracownika placówki, czy często są wystawiane oferty pracy, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Karol Nowy wpis

Co wchodzi w skład socjalu?

Karolina A. Nowy wpis
Pracownik

Pani Monika prowadzi firmę w super atmosferze. Jest osobą zdecydowaną i lojalna wobec pracowników, wymaga a zarazem potrafi się zrewanżowac. Po kolejkach jakie są oczekujące na przyjecie do każdej z jej placówek, dzieci również muszą czuć się doskonale, a rodzice ufają jej zapewnieniu bezpieczeństwa.

Mirka

Nie polecam tego pracodawcy Pani Monika pomiata pracownikami, upokarza, wyzywa od najgorszych, jest bardzo mściwa, i na każdym kroku okłamuje pracowników. Pani Monika nie ma pojęcia o prowadzeniu żłobka nawet nie umie zmienić dziecku pieluchy!!!!.

Karolina
Pracownik
@Mirka

Witam . Pracuje u Pani Moniki ponad rok ! Przez ten cały czas nie słyszałam by jakiegokolwiek pracownika upokorzyła, czy wyzywała od najgorszych .Po drugie trzeba mieć odwagę żeby podać swoje imię a nie nik żeby coś o kimś powiedziec ,ale jak widzę zabrakło odwagi bo nie pracowała u nas Mirka ...Przykre jest to jak łatwo oczerniać i kłamać jest w internecie ... Osobiście uważam że praca z Panią Moniką jest suuuppper !!!!!! ŻYCZE KAŻDEMU TAKIEGO PRACODAWCY !!!!! SUPER BABKA I WSZYSTKO IDZIE DOGADAĆ WYSTARCZY WIEDZIEĆ DO CZEGO SŁUŻY BUZIA ???????????????? Mirka Powodzenia????

1
jola Nowy wpis
Klient
@Mirka

To ewidentna zemsta za zwolnienie lub nie przedłużenie umowy!!!

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Administrator

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Uniperfekt Monika Kandulska w mieście Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Uniperfekt Monika Kandulska. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniperfekt Monika Kandulska - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Uniperfekt Monika Kandulska
4/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Górczyńska 46 lok. 1
  60-132 Poznań
 • NIP: 9720002724 REGON: 363831961
Uniperfekt Monika Kandulska