counter
4 3 7 5 1
Iza Nowy wpis

Uniperfekt to firma działająca w branży przedszkoli niepublicznych. Na różnych stronach internetowych, można zapoznać się z aktualnymi rekrutacjami. Po opiniach poniżej ciężko wywnioskować jak pracuje się tej placówce obecnie. Chętnie dowiem się od pracownika placówki, czy często są wystawiane oferty pracy, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Karol Nowy wpis

Co wchodzi w skład socjalu?

Karolina A. Nowy wpis

Pani Monika prowadzi firmę w super atmosferze. Jest osobą zdecydowaną i lojalna wobec pracowników, wymaga a zarazem potrafi się zrewanżowac. Po kolejkach jakie są oczekujące na przyjecie do każdej z jej placówek, dzieci również muszą czuć się doskonale, a rodzice ufają jej zapewnieniu bezpieczeństwa.

Mirka

Nie polecam tego pracodawcy Pani Monika pomiata pracownikami, upokarza, wyzywa od najgorszych, jest bardzo mściwa, i na każdym kroku okłamuje pracowników. Pani Monika nie ma pojęcia o prowadzeniu żłobka nawet nie umie zmienić dziecku pieluchy!!!!.

Karolina
@Mirka

Witam . Pracuje u Pani Moniki ponad rok ! Przez ten cały czas nie słyszałam by jakiegokolwiek pracownika upokorzyła, czy wyzywała od najgorszych .Po drugie trzeba mieć odwagę żeby podać swoje imię a nie nik żeby coś o kimś powiedziec ,ale jak widzę zabrakło odwagi bo nie pracowała u nas Mirka ...Przykre jest to jak łatwo oczerniać i kłamać jest w internecie ... Osobiście uważam że praca z Panią Moniką jest suuuppper !!!!!! ŻYCZE KAŻDEMU TAKIEGO PRACODAWCY !!!!! SUPER BABKA I WSZYSTKO IDZIE DOGADAĆ WYSTARCZY WIEDZIEĆ DO CZEGO SŁUŻY BUZIA ???????????????? Mirka Powodzenia????

jola Nowy wpis
Klient
@Mirka

To ewidentna zemsta za zwolnienie lub nie przedłużenie umowy!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Uniperfekt Monika Kandulska w mieście Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Uniperfekt Monika Kandulska. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Uniperfekt Monika Kandulska - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad