Opinie o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żłobek Świderkowo Maciej Świderek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek w Poznań

Natalia

Pracuje w Cytrynie już prawie 5 lat. Od samego początku byłam pod wielkim wrażeniem całej placówki. Nie spotkałam się z drugim takim miejscem, gdzie panuje rodzinna atmosfera, a dobro dziecka i jego bezpieczeństwo jest stawiane na pierwszym miejscu. Przez 5 lat w każdej sytuacji jako opiekun grupy czułam wsparcie ze strony dyrekcji i właścicieli, zawsze otrzymałam pomoc, a także ciepłe słowa, które motywowały mnie każdego dnia. Jeśli chodzi o placówkę to naprawdę jest to cudowne miejsce dla dzieci. Codziennie każda grupa ma cudowne zajęcia, w które Ciocie wkładają dużo serca tak aby dzieci się nie nudziły, a wręcz uczyły poprzez zabawę. Czas w Cytrynie leci tak bardzo szybko poprzez dodatkowe zajęcia m.in z języka angielskiego, eksperymenty , zajęcia kulinarne czy tez dzięki cudownym spotkaniom ze zwierzętami, które dzieci kochają. Polecam to miejsce z całego ♥️

Jako pracownik w cytrynie i rodzic 4 dzieci muszę powiedzieć że cudownie trafiłam z pracą , pracodawcy wyrozumiali ,otwarci a atmosfera w pracy bardzo fajna ! Dostęp do szkoleń co jest wielkim pozytywem ! Bardzo polecam Cytrynę i Świderkowo !

Antoni Nowy wpis

Nasz syn chodzil do żłobka 2 lata. Nie powiem złego słowa. Polecam!

Agata Nowy wpis

Świderkowo jest super! :) Troskliwe ciocie, bogaty program (zajęcia sensoryczne, teatrzyk, angielski, spotkania ze zwierzętami...) i ciepła atmosfera. Nasza Ewa bardzo lubiła tam chodzić - zwykle wpadała na salę w podskokach ;) Polecamy!

Natalia Nowy wpis

Zadowolony rodzic Nowy wpis

Zapisałam synka do żłobka Cytryna i jestem zachwycona tym miejscem i ciociami które opiekują się moim małym ???? są bardzo opiekuńcze , wspaniałe i cierpliwe ! Zajęcia są cudowne i bardzo dużo się dzieje w placówce cudownych atrakcji ! Bardzo polecam !!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Żłobek Świderkowo Maciej Świderek? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Franek

Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat żłobka, do którego uczęszcza moje dziecko. Jeden z najważniejszych czynników, który przekonał mnie do wyboru właśnie tego żłobka, to jego nienaganna czystość. Zarówno pomieszczenia, jak i zabawki są regularnie dezynfekowane i utrzymywane w doskonałej czystości. Zależało nam na tym, aby dziecko jak najmniej chorowało. Widzę, że pracownicy dbają o każdy szczegół, aby dzieci mogły swobodnie bawić się w czystym i zdrowym środowisku. Czuję się spokojny, wiedząc że moje dziecko przebywa w bezpiecznym miejscu, co bardzo mnie uspokaja. Z czystym sumieniem polecam ten żłobek każdemu rodzicowi, który poszukuje miejsca z dobrymi i komfortowymi dla dzieci warunkami.

Przebywając w Świderkowie moje dziecko ma okazję do zabawy, nauki i poznawania innych dzieci. Ciocie w żłobku są bardzo zaangażowane w dbanie o dobre samopoczucie i rozwój wszystkich maluchów. Bardzo cenię sobie indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie zajęć i opieki do jego potrzeb. Zawsze mozemy liczyc na chwilę rozmowy i wyjaśnienie wątpliwości. W żłobku panuje miła atmosfera, a moje dziecko zawsze wychodzi z niego uśmiechnięte i zadowolone. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego żłobka dla mojego dziecka- możecie śmiało oddać tam dziecko.

SZYMON

Na prośbę Pani dyrektor również chcemy podzielić się opinią. Po czterech latach spędzonych w Cytrynie mogę powiedzieć, że to naprawdę super miejsce dla dzieciaków i rodziców. Atmosfera jest przyjazna, serdeczna i kameralna. Bezpośredni i szybki kontakt ze wszystkimi- od właścicieli, przez nauczycieli i panią z kuchni. Mnóstwo zajęć odbywa się w języku angielskim, a moje dziecko po zerówce jest w stanie swobodnie wplatać angielski w codziennych wypowiedziach. Moje dzieci są zachwycone przedszkolem codziennie, a ja polecam Cytrynę każdemu, kto szuka dobrego żłobka czy przedszkola dla swojego dziecka.

Olaka

pracowałam w cytrynie trochę ponad rok. trzeba przyznać, że wymagania są duze- dobry kontakt z rodzicami i dziećmi, szkolenia, wysoka jakoś zajęć, spacery, wyjścia w każdą pogodę. to nie jest praca dla każdego. ale uważam, że pracowało się super- kasa zawsze na czas, dużo więcej niż w innych przedszkolach. były premie, obiady za darmo, a cała ekipa jest super. musiałam odejść z powodów prywatnych, ale mam nadzieję, że następne miejsce będzie conajmniej tak fajnie. dzieci były dla nas najważniejsze, a szef nas w tym wspierał.

Magda

W Cytrynie mam dziecko w przedszkolu, ale wcześniej chodziliśmy do żłobka. Ilość rzeczy, wrażeń, przemyśleń i wiedzy, które córka przynosi, jest ogromna. Zawsze możemy liczyć na chwilę rozmowy z ciocią, dziewczyny są tak miłe i sympatyczne, że wiem, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Spacery w każdą pogodę, nocowanki, wyjścia, wycieczki, goście w przedszkolu- nie znalazłam miejsca lepszego niż to. Wiem, że moje dziecko jest dla wszystkich ważne.

K&M

Chcielibyśmy wraz z mężem serdecznie podziękować za opiekę i troskę nad naszym dzieckiem. Dzięki Waszej pracy mogliśmy spokojnie pracować, wiedząc, że nasz maluch jest w dobrych rękach. Bardzo doceniamy Waszą pasję i zaangażowanie w każdą chwilę, którą spędziliście z naszą córeczką. Wiemy, że opieka nad najmłodszymi wymaga szczególnie dużo troski, zaangażowania, cierpliwości i uwagi, tym bardziej podziwiamy codzienny uśmiech i zaangażowanie. Dziękujemy za ciepłą atmosferę w żłobku i miłe słowa, które spotykały nas właściwie codziennie. Tak miło jest patrzeć, kiedy córka szeroko uśmiecha się na Wasz widok. Jeszcze raz dziękujemy- jesteśmy przekonani, że dzięki Wasze pracy córeczka bez problemu poradzi sobie w przedszkolu.

Z całego serca polecam ten żłobek. Córka bardzo szybko się zaadaptowała. Panie bardzo przyjazne, bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi opiekunkami, również z Panem Dyrektorem- to miłe, że oprowadził nas w sobotę, mogliśmy dokładnie wszystko obejrzeć. Fantastycznie, że dzieci mogą same jeść i nie ma problemu z tym, że się ubrudzą. Córeczka zawsze zadbana, przebrana, wyspana i najedzona. Panie również pomagają w walce z pieluchą malucha, dzięki temu córka chętnie siada na nocnik. Dzieci chodzą na spacery przez cały rok, często też są na placu zabaw. Uczą się piosenek, robią prace plastyczne. Kiedy jest potrzeba Panie przytulą maluszka, a rano córeczka biegnie przytulić się do swojej cioci. Mieszkamy naprawdę blisko i zapewniam, że ze Świderkowa naprawdę rzadko słychać płacz dzieci. Maluchy są tam zadowolone.

polecam pracę w tym miejscu, pracownik jest szanowany, nie ma problemu z pieniędzmi, a właściciel zawsze rozumie, gdy zdazy się coś nieprzewidzianego.

Magda

Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka już od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z jakości usług i opieki, jakie tam otrzymuje. "Ciocie" są wyjątkowo profesjonalne, troskliwe i przyjazne. Zawsze z entuzjazmem witają mnie i mojego synka i zapewniają mnie, że mój maluch jest w dobrych rękach. Cieszę się, że ma możliwość rozwijania swoich umiejętności społecznych i motorycznych w tak ciepłej i bezpiecznej atmosferze. Właściciele tego żłobka są bardzo zaangażowani w swoją pracę i zawsze są dostępni, gdy potrzebuję pomocy lub informacji. Bardzo polecam ten żłobek wszystkim rodzicom, którzy szukają najlepszej opieki dla swoich dzieci.

Asia

Polecamy Świderkowo, wszystkim rodzicom, którzy szukają przyjaznego miejsca dla swoich dzieci. Przesympatyczne ciocie, które są bardzo cierpliwe i pomysłowe. Dużo zajęć rozwijających umiejętności i kreatywność dzieci

Mama

W żłobku mam już drugie dziecko- nie wybrałabym innej placówki. Przede wszystkim chciałabym pochwalić pracę wspaniałej i kochanej cioci Kasi, która jest jednym z najcenniejszych skarbów tej placówki. To osoba, która z ogromnym zaangażowaniem i sercem zajmuje się maluchami, dba o ich bezpieczeństwo, zdrowie i rozwój. Widzę, że moje dziecko bardzo lubi ciocię Kasię i zawsze z uśmiechem na twarzy wchodzi do grupy. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ dzięki cioci Kasi czuję się spokojna i pewna, że moje dziecko jest w dobrych rękach. Oprócz tego, bardzo podoba mi się atmosfera panująca w żłobku - jest przyjazna, ciepła i rodzinna. Wszyscy pracownicy są bardzo pomocni i uśmiechnięci, a dziecko może liczyć na ich wsparcie i troskę. Polecam ten żłobek wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca, gdzie ich dziecko będzie czuło się bezpiecznie i kochane, a jednocześnie otrzyma najlepszą opiekę i edukację.

Krysia

Znam żłobek od kilku lat i z czystym sumieniem polecam wszystkim mamom. Maluszek był zawsze zadbany, otoczony czułą i troskliwą opieką. Przez adaptację ciocie prowadziły nas krok po kroku, tak, żeby dziecko czuło się bezpieczne. Teraz maluch biegnie wesoło do sali i wita się z kolegami. Zajęcia plastyczne, sensoryczne- to chyba ulubione u naszego synka. Ciocie robią cuda, żeby dzieciaki były zadowolone.

Mieszko

Jako rodzic, z czystym sumieniem mogę polecić ten żłobek innym osobom. Dzieci zawsze są otoczone troskliwą i ciepłą opieką, ciocie pomagają jeść, jeśli ktoś nie radzi sobie z samodzielnym jedzeniem. Nigdy nie zdarzyło się, żeby dziecko nie miało na czas zmienionej pieluszki. Synek jest zaopiekowany i czyściutki codziennie. Ciocie opowiadają jak miną dzień, a rano, przy trudniejszym poranku zawsze wspierają dziecko. Tutaj mam pewność, że dziecko zostanie przytulone, gdy tego potrzebuje, łzy zostaną otwarte a na buzi będzie uśmiech. Oczywiście zajęcia dodatkowe, zwierzaki, angielski, są super, ale dla nas najważniejsze było znalezienie miejsca, gdzie dziecko będzie dla opiekunów najważniejsze i tutaj to znaleźliśmy. Nigdy nie miałem też problemów z właścicielem- pan Maciej zawsze jest dostępny, spokojnie i cierpliwie tłumaczy zawiłości związane z dokumentami, a na nasze uwagi reaguje natychmiast. Polecam wszystkim rodzicom umówić się na spotkanie i szczerze porozmawiać. To dobre miejsce dla dzieci.

Olek i Ania

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze Świderkowa, do którego uczęszcza nasza córka. Szczególnie cieszy nas fakt, że w programie zajęć jest wiele aktywności plastycznych, które nasza córka uwielbia. Widzimy, że dzięki nim dziecko rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Bardzo doceniamy zaangażowanie cioć, które zawsze są gotowe do pomocy i chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. W żłobku panuje przyjazna atmosfera, a nasza córka czuje się tam bardzo dobrze. Dziękujemy za opiekę i polecamy żłobek innym rodzicom.

Mateusz

Jestem zadowolonym rodzicem, który poleca wszystkim Cytrynę. Ciocie są profesjonalne i przyjazne, a ich podejście do dzieci jest bardzo opiekuńcze. Żłobek oferuje różnorodne i angażujące zajęcia, a także dba o higienę i bezpieczeństwo dzieci. Zawsze odbiersmy czyściutkie i przebrane dziecko. Jest to doskonałe miejsce dla dzieci, gdzie mogą rozwijać się w miłej atmosferze, a przy okazji sporo uczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Żłobek Świderkowo Maciej Świderek - Poznań

• Jak się pracuje w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek?

Zobacz opinie na temat firmy Żłobek Świderkowo Maciej Świderek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żłobek Świderkowo Maciej Świderek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Żłobek Świderkowo Maciej Świderek
  • Jawornicka 14A