Opinie o Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg w Wrocław

wro Nowy wpis

Firma kogucik która niczego, dosłownie niczego nie gwarantuje! Wsadzili nas w (usunięte przez administratora) Kupowaliśmy przez nich dom, brakowało szeregu dokumentów nieruchomści, ale pośrednik zapewniał nas że sprzedający złoży oświadczenia w związku z tym ... I teraz mamy oświadczenie warte ZERO, bo sprzejący dosłownie zapadł się pod ziemię, a nam pozostawił zadłużenie oraz nieuregulowany stan prawny domu. Sprawa idzie do Sądu zarówno przeciwko sprzedającemu jak i przeciwko pośrednikowi. Zdecydowanie ostrzegam przed tym pośrednikiem!

niestety przekonałam się, że zniesmaczony klient i anonim mieli rację, szkoda tylko że nie wzięłam ich sobie do serca przed dokonaniem zakupu, jak zawsze chciałam mierzyć ludzi swoją miarą no i nie udało się. Odradzam współpracy. Na początku zapewniają że są od tego aby transakcja przebiegła pomyślnie bez problemów, po czym po dokonaniu płatności zapominają o ustaleniach, nie doradzają w jaki sposób zabezpieczyć się przed niespodziankami. Konkretnie nie polecam współpracy z Panią Kamilą Banaszkiewicz, ładna, miła jednak w tej pracy chodzi też a może przede wszystkim o uczciwość w stosunku do strony kupującej, która też za usługę słono płaci. Jednym słowem kupiłam coś co zostało mi okazane jak i opisane w ofercie, zapłaciłam, po czym w chwili przekazania zniknęło z mieszkania. Czuję się mocno (usunięte przez administratora) za dużą cenę.

Wojciech Nowy wpis

Co się stało ze jesteś taka niezadowolona. Kupowałaś za ich pośrednictwem mieszkanie i coś poszło nie tak, bo nie wyjaśniłaś. Możesz powiedzieć ile pobierają prowizji przy takich transakcjach?

@Wojciech

tak kupiłam mieszkanie, w ofercie opis: że z wyposażeniem,: min pralka telewizor itp. podczas prezentacji padło pytanie czy to co jest na zdjęciach w ofercie i co znajduje się w mieszkaniu jest przedmiotem sprzedaży. Padła informacja że tak. zgodziliśmy się jeszcze na dwutygodniowy okres żeby właściciele mogli się spokojnie przeprowadzić Przy odbiorze kluczy okazało się że pralka owszem jest ale zupełnie inna podstawiona stara, bo przecież pralka to pralka, telewizora nie było wcale, materaca z łóżka oaz lampy wolnostojącej . tyle że nikt wcześniej nie wspominał że to będą zabierać. Pani pośredniczka oczywiście stała na stanowisku że było mówione i tak słowo przeciwko słowu. chociaż nas była czwórka i nikt tego nie słyszał. Nie życzę nikomu takiego niesmaku i niepotrzebnych nerwów, za taką cenę. Firma bierze 2% wartości mieszkania. Nigdy wcześniej nie kupowałam mieszkania. Teraz na umowie spisałabym każdy najdrobniejszy szczegół i to nie ważne że ludzie wyglądają na " normalnych". A właśnie o bezproblemowość miała zadbać Pani pośredniczka. To w wielkim skrócie.

Qbeeca

Gorąco polecam ????dziękuje za profesjonalne podejście !

Paullinaa

Serdecznie polecam współpracę z Globfinanse!! Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Nikoletą , profesjonalizm pod każdym względem !!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ula

Gorąco polecam firmę globfinanse.pl ! Dziękuję za opiekę nad transakcją sprzedaży mieszkania. Szczególnie polecam Panią Alicję ! PS. Do zobaczenia przy kolejnej kawie :) Ula

Piszę tę opinie jako zniesmaczony potencjalny klient, obsługa na najniższym poziomie. Mówiąc kolokwialnie "olewactwo" klienta na każdym poziomie, brak wiedzy na temat sprzedawanych nieruchomości. Bardzo utrudniony kontakt. Jednym słowem-ODRADZAM!

Robert78

Polecam współpracę z Globfinanse.pl ,świetny zespół zorientowany na potrzeby klienta.Uzyskałem pomoc na każdym etapie transakcji, kontakt przebiegał bez zastrzeżeń.Napewno będę polecał moim znajomym zainteresowanym zakupem nieruchomości.

Agata

Praca w Globfinanse to z pewnością jedna z najlepszych decyzji jaką podjęłam. Pracuje w firmie Globfinanse od 1.5 roku i jestem bardzo zadowolona i mile zaskoczona , że na Wrocławskim rynku są firmy właśnie takie jak ta. Skala wiedzy oraz doświadczenie , które można tu zdobyć z pewnością przekroczyła moje oczekiwania ! Ludzie pracujący w Globfinanse tworzą świetny, zgrany i wspierający się zespół. Rozwój osobisty stawiany jest na pierwszym miejscu. Podejście do klienta jest na najwyższym poziomie , każda transakcja jest przeprowadzana indywidualnie a przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu klienta oraz dalszych poleceniach. Dokładane jest mnóstwo starań , aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Z pewnością polecam to miejsce każdemu kto poszukuje miejsca do pracy które pozwala na rozwój , zdobycie wiedzy , doświadczenia , poszerzenia swoich umiejętności oraz kompetencji. Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi !

zniesmaczony klient

Stanowczo odradzam jakiekolwiek usługi w Globfinanse. Całkowicie nieprofesjonalne podejście do klienta, na każdym etapie podpisywania czy to umowy przedwstępnej czy pośrednictwa szokująca ilość błędów, które w efekcie działały na niekorzyść klienta. (usunięte przez administratora)Radzę się zastanowić dwa razy zanim Państwo skorzystacie z tego biura!

Agata

Niesamowity zespół, profesjonalizm i holistyczne podejście do klienta. Wszyscy są responsywni, a to unikat obecnych czasów. Każdy krok jest dopilnowany, dopięty na ostatni guzik, wytłumaczony. Przypominajki, podpowiedzi, bezpieczne i sprawdzone rozwiązania przy odważnych propozycjach, monitorowanie procesu tak przy sprzedaży/kupnie lokalu, jak i czynnościach kredytowych oraz tempo. Wszystkiego doświadczyłam. Firma z polecenia. Polecam ją teraz i ja. Warto. Agata

Bożena

Widzę, że w Globfinanse.Pl szukają właśnie specjalisty ds. nieruchomości - agenta :) W ogłoszeniu jest napisane, że wybrana osoba powinna być gotowa do podjęcia współpracy w ramach B2B lub umowy zlecenie. Czyli nie ma tam możliwości zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w ogóle?

Zostaw merytoryczną opinię o Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg - Wrocław

• Jak się pracuje w Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg?

Zobacz opinie na temat firmy Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg?

Globfinanse.Pl Nikoleta Maciąg
  • Al. Gen. Józefa Hallera 84G lok. 10