Opinie o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski w Wrocław

Nowy wpis

Czy firma dalej proponuje alkohol w giftach? A gdzie koncesja ????‍♂️

T.N Nowy wpis

Szpachla , nosił Wilk razy kilka ponieśli i wilka.

Handlowiec

Dlaczego nie sprzedają dalej baterii Toshiba, to dobre baterie przecież?

Moze powzukaj w internecie

Handlowiec
@Handlowiec

Sprawdziłem, W SUNLIGHT można kupić cały asortyment Toshiba, pracownik się śmiał słysząc że fotart to dystrybutor Toshiba. Życie pokazało prawdę.

@Handlowiec

Dziękujemy za postawione pytanie. Zrezygnowaliśmy z produktów marki Toshiba po szczegółowej analizie tego segmentu rynkowego. W naszym asortymencie obecnie znajdują się produkty marki YOKOHAMA.

Polska

Witam, Nie polecam tego pracodawcy. Uważają, ze mają złoty produkt, ktorego nalezy czci, cena tego produktu nie jest adekwatna do wymagania(lepiej kupic tanizne i dluzej bedzie dzialala). CENA JAK I PRODUKT DOLNA PÓŁKA!!! Tak samo zarobki obiecuja zlote góry a niestety wychodzi w praniu inaczej. Zdecydowanie nie polecam!!!!

@Polska

Dziękujemy za pozostawiony komentarz. Pragniemy jednak zauważyć, że sprzedawane przez nas produkty przeszły szereg testów zanim zostały wprowadzone na rynek. Oferujemy wysoką jakość za atrakcyjną cenę o czym świadczą setki zadowolonych klientów.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
Smolec

Czytając te opinie wszystkie i reasumujac no to ludzie maja racje w 90% piszac na temat tej firmy. Jestem pracownikiem tej firmy i uwierzcie lub nie jesli nie zrobisz minimum sprzedazy zostajesz z 0 a nawet dolozysz. Ciezki temat jest tej baterii, duzo reklamcji przede wszystkim. Zatrudniajac sie tutaj zarobki yroche inaczej byly przedstawione niz w realiach. Ale robiac Swoje mniej wiecej sie zgadzaly ale miesiac w miesiac nie da sie tak robic. Bateria nie ma marki i jest slaba jesli równać z innymi w tej cenie. Pozdrawiam wszystkich Bateryjnych HOŁK

@Smolec

Dziękujemy za opinie. Jednak jeśli jesteś naprawdę naszym pracownikiem zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem administracja@japan-batteries.pl. Zawsze reagujemy na wszelkie niepokojące sygnały i jesteśmy otwarci na dialog, dlatego zachęcamy Cię do bezpośredniego kontaktu. Wspólnie postaramy się wszystko wyjaśnić i rozwiązać.

Sam se rób

Gość daje obsceniczne warunki współpracy a wybrzydza jak by nie wiem co oferował- drogi Panie czasy zatrudniania za (usunięte przez administratora) się skończyły lata temu otrząśnij się. W każdym bądz razie nie polecam szkoda czasu i paliwa na dojechanie na rozmowę. Jeśli ktoś pójdzie na ten układ to chyle czoła. Na dodatek jeździsz z huxxjową marką i nie znaną, drogą w porównaniu do jakości. Na obecne czasy 3 podstawy plus prowizja to min oczywiście na umowę o prace a nie na czarno jak w fot art

@Sam se rób

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Jednak nie możemy zgodzić się z informacje, że jako firma zatrudniamy kogokolwiek „na czarno”. Zanim podejmiemy współprace staramy się jasno i przejrzyście wyjaśnić warunki, rozwiać wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzieć na pytania. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem administracja@japan-batteries.pl. Zależy nam na pracowniku, który zostanie z nami „na dłużej”, stawiamy na uczciwość i szczerość od początku nawiązania relacji.

Dla desperatów (handlowców)którzy chcą pracować w tej firmie kilka uwag: Przeczytaj dobrze umowę o współpracy ponieważ będziesz na swojej działalności i co najważniejsze przeczytaj umowę do weksla który podpiszesz bo możesz stracić wszystko co posiadasz. Miałem zacząć prace w tej firmie ale jak przeczytalem umowę skonsultowałam ją z prawnikiem to byłem w szoku, ze tak można robić . Wiec warto sie zastanowić obiecują że będziesz zarabiać po 10 tysi hee dla naiwniaków to działa . Pozdrawiam

@Andrzej

Dziękujemy za opinie i pragniemy zwrócić uwagę, że zawsze staramy się, aby na początku każdej współpracy przedstawić jasno i czytelnie warunki. Możesz bardziej rozwinąć swoją myśl? Nie wszyscy forumowicze będą wiedzieli, co tak naprawdę chciałeś przekazać poprzez swój wpis.

Przedstawiciel

Z wypowiedzi niektórych osób wynika, że handlowcy w innych firmach mają kokosy i nic nie trzeba robić. Tak wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... A w handlu tak już jest - sprzedajesz - zarabiasz. W Fot Art uczciwie twój dochód zależy od zaangażowania.

Sunlight
@Przedstawiciel

Handlowcy w innych europejskich firmach mają zagwarantowane podstawowe wynagrodzenie(nawet na działalności) a w fot art asian .... Pozatym większość firm oferuje umowę o prace która daje bezpieczeństwo, motywację i ściśle określone ramy a fot daje obietnice, obietnice i rozczarowanie przy angażu 100% proszę nie mącić kandydatom w głowach bo stracą tylko czas i pieniądze żeby dotrzeć na rozmowe a potem czeka ich rozczarowanie. Albo niedaj Bóg zatrudnią się i bieda

Afrykaner
@Przedstawiciel

Kolego no właśnie w innych firmach nie zarabia się kokosów ...tylko pieniądze i nie trzeba robić tylko trochę popracować i mieć talent do handlu plus dobry produkt. Ale ty zostań może tam gdzie jesteś czuje że ta tzeczywistość Ci odpowiada. Pozdrawiam:)

@Sunlight

Dziękujemy za komentarz. Zgadzamy się, że są różne formy zatrudnienia i współpracy, które wynikają z określonych regulaminów wewnętrznych jakie dana firma proponuje. Każda forma współpracy ma swoje wady i zalety, które mogą się różnić w zależności od osoby.

PHwr

Chciałbym tutaj obronić stanowisko firmy oraz dobre imię właściciela firmy. Pracując w firmie pewien czas nie mogę się doszukać żadnych absurdów, które są tu wypisane przez byłych rzekomo pracowników. Na stanowisku handlowca zarabia się od 3 do 8 tys złoty netto niektórym nierobom moim kolegom nie chce się pracować więc niestety wyciągają max 4 tys przy pracy po 5 godzin dziennie to ja nie wiem gdzie wy więcej dostaniecie. Praca polega na jeżdżeniu samochodem z towarem od punktu A do punktu B. Ogólnie wszystko jest jak było na początku ustalone. Będąc handlowcem od ponad 20 lat jest to jedna z bardzo dobrych i prestiżowych firm, w której tak szczerze mogłem pracować. Wydaje mi się, że miarą sukcesu jest prestiż jaki posiadamy,który zdobywa się nie tygodniami a latami drodzy Panowie. Konkurencja może jedynie pozwolić sobie obecnie na zaciskanie pasa a ich całkowicie nieprawdziwe komentarze na temat naszej firmy użyć na podtarcie czterech liter.

Aneta
@PHwr

Doceniamy to, że zechciałeś niejako stanąć w obronie pracodawcy, jakim jest Fot-art Bis. Negatywne opinie o nim mogą jednak wynikać z tego, że każdy ma nieco inne wymagania, jeśli chodzi o warunki pracy. Ale wspomniane przez Ciebie wynagrodzenie, które można uzyskać, pracując w tym przedsiębiorstwie, może zachęcać wiele osób do aplikowania. W Internecie nie znalazłam żadnych ogłoszeń. Może zatem Ty wiesz coś na temat rekrutacji?

hetman
@PHwr

Ja pracuję tutaj parę lat!Kwoty o których napisałeś to to łgarstwo!! Nie jesteś PH w tej firmie.

@PHwr

Dziękujemy za komentarz. Ważne jest dla nas to ,że pochodzi od osoby, która z nami współpracuje. Ukazuje bowiem jaka jest rzeczywistość i jak wygląda na co dzień współpraca z nami. Cały czas staramy rozwijać się i poszerzać swoją ofertę, i jest to możliwe przede wszystkim dzięki dobrym handlowcom.

@hetman

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Chcemy też zauważyć, że działając w branży handlowej należy liczyć się tym, że premia uzależniona jest od osiągniętych wyników. Im więcej sprzedaje się tym większe można mieć wynagrodzenie.

Toshiba
@PHwr

To są kwoty na ręke czy na tyle wystawia się fakturę ?

Zainteresowany PH

Witam Jestem zainteresowany pracą w firmie,ale poniższe opinie mnie nie zachęcają i do tego po opiniach sądząc nie wiem czy jest to na stanowisko na przedstawiciela jak w ogłoszeniu czy na vansellera??? Czy mogę prosić o szczere odpowiedzi jak wygląda praca na PH? Czy warto czy dać dobie spokoj? Jaka umowa przez firmę czy trzeba zakładać działalność gospodarczą?? Czy przedstawiciel jest przedstawicielem jeździ i sprzedaje towar systemowo,a dystrybutor dostarcza,czy po prostu masz towar na aucie i sam sprzedajesz? Jakie auto dostaje PH czy też do użytku prywatnego-osobowe czy dostawcze, jaką marka? Jakie inne narzędzia? Czy kasę za sprzedany do sklepów towar zbiera PH czy przelewy?? Czy sklepy sieciowe są zatowarowywane centralnie czy lokalnie przez PH?? Jak z wypłatą-jaka jest przeważnie podstawa miesięczna netto na to stanowisko??? Jak z premia/prowizja w jakim odstępie jest placona kwartał czy co miesiąc i czy da się wyrobić?? Ogólnie czy da się pracować normalnie czy psychoza?? Jakieś inne wskazówki. Dajcie znać Piszcie proszę prawdę żeby zorientować się czy to uczciwa i warta zainteresowania firma czy szkoda prądu. Dzięki Pozdrawiam

@Zainteresowany PH

Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem administracja@japan-batteries.pl. Odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy.

Zainteresowany PH
@Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski

Proszę podać odpowiedzi na powyższe pytania tu na forum! Chyba nie boicie się ich Państwo ujawnić? Myślę że pomoże to wielu osobom które chciałyby tu np w przyszłości pracować.

tre

halo ludziska. napiszcie jak z wykonaniem dodatkowych zadań , zrobienie premi, jakim samochodem porusza się przedstawiciel?

chętny

Cześć. Jak wygląda dzień pracy ph? System premiowy ? Jaki samochód jest przypisany do ph ?

Aneta

Forum nie jest miejscem, w którym piszemy o konkretnych osobach. W razie wątpliwości odsyłam Cię do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Chcemy się dowiedzieć więcej na temat funkcjonowania firmy Fot-art Bis i warunków zatrudnienia w tym miejscu. Dlaczego ostrzegasz innych przed tym pracodawcą? Czym konkretnie spowodowana jest Twoja opinia? Wypowiadasz się negatywnie - nie podajesz jednak żadnych informacji, a potencjalnym kandydatom zależy na rzeczowych wypowiedziach. Zdradzisz, na jakim stanowisku pracujesz lub pracowałeś?

Znany

Pracuję w firmie kilka miesięcy. Póki co jestem zadowolony. Wszystko tak jak na początku. Pracuje po kilka godzin dziennie jak chce więcej pracować to kasę tez mam lepszą. Komu chce się pracować ten ma więcej

Niziołek
@Znany

Czyli nie jest w Polsze tak źle, jak się chce to można znaleść kogoś w typie jelonka do wycyckania. Gratuluje świetnej pracy:)

Przemysław
@Znany

Jak wygląda twoja aktualna ocena firmy po prawie dwóch miesiącach od ostatniego wpisu na forum. Czy podtrzymujesz swoje pozytywne zdanie, a może w między czasie zdecydowałeś się zwiększyć liczbę godzin i przejść na cały etat?

Dolnyslask

Co Ty za smieci piszesz?

Agata

@Kk, twoja opinia o firmie Fot-art Bis wzbudza zaniepokojenie. Czy możesz napisać coś więcej na temat tej firmy? Dlaczego uważasz się za poszkodowanego? Czy byłeś pracownikiem czy klientem tej firmy? Warto takie rzeczy wyjaśniać, a na poważne zarzuty mieć odpowiednie dowody. Bez nich inne osoby mogą uznać twoją wypowiedź jako niewiarygodną.

Kk

Witam. Może dla pokrzywdzonych proponuję pozew zbiorowy. Chętnie dołączę przeciw temu gościowi.

Były

Praca na własnej działalności przy takim rozmachu i prowizjach to korzyść tylko w jedną stronę!!!!!

Jacek

MOJA RADA PRECZ OD DZIADA!!!

Agata

@Amo, dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie. Może warto zasygnalizować problem z długim oczekiwaniem na zwrot swojemu przełożonemu? Na pewno istnieją rozwiązania, które pomogłyby rozwiązać ten problem i sprawić, że środki nie byłyby zamrożone na 40 dni. Czy próbowałeś już poruszać ten problem w firmie Fot-art Bis?

Amo
@Agata

Tak temat wielokrotnie był poruszany bez skutku. Agata to chyba stary nick - bo ona już też nie pracuje? Wracając do meritium praca na własnej działalności na takich warunkach to pomyłka zwłaszcza przy obecnej sytuacji gospodarczo - rynkowej. To też daje światło na firmę że się nie rozwija, nie rozwija rynków zbytu i najważniejsze to koniec Toshiby u pseudo dystrybutora, bo dystrybutorem był Sunlight . Fot art sprzedaje Yokohamy to mizerny ruch - bateria NN za 0,50 zł . Dzisiejszy rynek pracy jest biedny w pracowników, pracują już u Nas Ukraińcy, Kazachowie, nawet mieszkańcy Bangladeszu, a my rozmawiamy o umówie na działalności gospodarczej i abstrakcyjnie malutkich zarobkach, zatrzymali się w nie tych latach! Dyrektor po wypadku dostał zaniku szarych komórek.

Agata

@Amo, Twoja opinia opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz przytoczyć jakąś sytuację, która by potwierdzała Twoją negatywną opinię o firmie Fot-art Bis? Niektóre firmy wymagają założenia własnej działalności gospodarczej. Nie jest to powszechna praktyka, ale czasem spotykana. Czy zostałeś o tym poinformowany przed rozmową kwalifikacyjną?

Amo
@Agata

Jasne że zostałem jak wszyscy, natomiast jeżeli idę do pracy i mam za własne pieniądze tankować auto służbowe i po 40 dniach mieć ich zwrot, to świadczy o firmie, w ogłoszeniu również nie ma takiej informacji żenada. Masz zamrożony 1000 zł na paliwo, które musisz zawsze mieć. Po drugie jak pisali poprzednicy duża większość miała potrącone 1000 zł za szkodę na aucie, a dyrektor opowiadał o dodatkowym ubezpieczeniu szyb itp, a ma się to nijak. Podawanie kwoty netto bez odliczenia kosztów działalności w ogłoszeniu na pracuj pl, to jak podanie długości przyrodzenia z kręgosłupem! Podają zarobki na poziomie 7000 netto ( proszę odliczyć ZUS, podatek, księgowość i tankowanie z góry) dodam że 7000 jest przy wykonaniu planu i zebraniu należności inaczej ta kwota jest nie osiągalna! Odradzam tam pracę !

Zostaw merytoryczną opinię o Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski - Wrocław

Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski
2.4/5 Na podstawie 33 ocen.

Yokohama Electronics Andrzej Ambryszewski