Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski

Śląskie

Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski
2 16

Opinie o Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Cześek, anonimowość tego forum ma być gwarancją nieskrępowanej wymiany opinii i komentarzy między pracownikami omawianych firm. W związku z tym, że nie ma żadnego ryzyka w pisaniu pełnej prawdy o firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski, forumowicze na pewno będą Ci wdzięczni jeśli choć jednym, czy dwoma zdaniami uzasadnisz swoją opinię o tym pracodawcy. W przeciwnym wypadku mogą uznać, że jest to tylko krzywdząca opinia konkurencji korzystającej właśnie z tak liberalnego portalu.

Cześek

Uwaga!!! Firma fotgniot to przekręt ustawiony na wyzysk człowiek omijać z daleka.

Agata

@Lublin, czy dobrze rozumiem, że nie są dotrzymywane warunki umowy zawierane przez tego pracodawcę, przynajmniej w kontekście wysokości wynagrodzenia. Nie do końca natomiast rozumiem na czym polega wspieranie konkurencji i jak to przekłada się na atmosferę w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski. A gdybyś jeszcze mógł dodać jakie relacje panują między pracownikami różnych szczebli, to obraz firmy byłby pełniejszy dla kandydatów do pracy w tej firmie.

Toshibbak

Byłem na rozmowie stanowisko przedstawiciel handlowy. Powiem krótko żenada jeśli złowią kogoś na tych warunkach to sam bym gościa zatrudnił bo o naiwniaków teraz ciężko...:) Sprzedajesz z samochodu, na własnej działalności podstawy praktycznie nie ma 2 tysie na zus dla klientów gifty typu proszek do prania itp:) Opowieści że produkt naj naj cudeńko tylko sprzedaż czeba zwiększyć na regionie bo słabo jest ale przecierz z takimi gadżetami i naj produktem to samo pujdzie tylko 100% angażu a kasa kiedyś tam będzie do tego czasu od rodziny pożyczaj a raporty plany do planów itp. Jesteś na działalności ale zap bardziej niż na etacie. Podsumowując już dawno nikt nie proponował mi czegoś takiego, poprostu kabaret gorszy niż w tv pis:)

Henryk
@Toshibbak 04.06.2018 20:23

Naucz się zasad ortografii i dopiero poszukaj lepszej roboty.

Lublin

Witam, tak na wstepie rowniez nie polecam tego pracodawcy. Miedzy innymi za to, ze oferuje zarobki na jakims poziomie o pozniej nic z tego sie nie wydarza. Organizacj rowniez na nie najwyzszym poziomie. A poza tym wspiera Swoja najwieksza konkurencje na rynku firme Li.... sprzedajac pozostalosci po Toshiba. Pozdrawiam wszystkich pracownikow

Agata

@Toshibbak, rozumiem, że dla Ciebie są to warunki nie do przyjęcia. Ale jak Ci się wydaje, czy dla osób dopiero rozpoczynających pracę zawodową, może być to atrakcyjna propozycja?

Grażyna

Firma generalnie płaci zgodnie z umową. Może nie ma premii ponieważ brak wyników!

Polska

Witam, Nie polecam tego pracodawcy. Uważają, ze mają złoty produkt, ktorego nalezy czci, cena tego produktu nie jest adekwatna do wymagania(lepiej kupic tanizne i dluzej bedzie dzialala). CENA JAK I PRODUKT DOLNA PÓŁKA!!! Tak samo zarobki obiecuja zlote góry a niestety wychodzi w praniu inaczej. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Kolo

Dramat! Chyba że w akcie desperacji. Dyzma dzisiejszych czasów.

pracownikk

Niestety nie polecam tej firmy, jesli chodzi o zatrudnienie i traktowanie pracowników, a wynagrodzenie tez niestety nie wspolmierne do wykonywanych obowiazkow.

Agata

@anonymous Skąd masz informacje, jakoby firma Fot-art nie szukała pracowników? Próbowałam również znaleźć informacje na ten temat, jednak nie udało mi się. Podaj proszę źródło.

Handlowiec

Dlaczego nie sprzedają dalej baterii Toshiba, to dobre baterie przecież?

Handlowiec
@Handlowiec 16.03.2018 14:50

Sprawdziłem, W SUNLIGHT można kupić cały asortyment Toshiba, pracownik się śmiał słysząc że fotart to dystrybutor Toshiba. Życie pokazało prawdę.

anonymous

nikogo nie szukają

Agata

@Andrzej Może wypowiesz się na temat warunków pracy w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski? Każdy zainteresowany użytkownik na pewno będzie Ci za nią wdzięczny. Póki co Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa

Andrzej

Zastanawiam się czy takie narzekanie pomaga niektórym w codziennym funkcjonowaniu? Firma jest dobra i tyle.

Piotr12
@Andrzej 13.03.2018 08:19

Ładnie jak zwykle na początku. Yokohama śmieszna sprawa.

Lublin

Widze ogłoszenie i w ogloszeniu piszą zarobki 7000 zł netto buhaha. Przelewy owszem na ta kwote bywaly ale odjąć trzeba paliwo, zus, skarbowke i zostake przy dobrych wiatrach 3500zl. Szalu nie ma.... Takie male sprostowanie. pozdrawiam

Agata

Na stronie firmy znalazłam informacje o nowej inwestycji jaką będzie nowa hala magazynowa. Fot-art stawia na dość nowoczesne rozwiązania, gdyż hala będzie zasilana za pomocą energii słonecznej. Czy jako pracownicy firmy wiecie może kiedy planowane jest zakończenie tej budowy? Z notki na stronie wynika, że jest ona w trakcie, jednak nie ma podanych żadnych konkretnych dat. Nowy obiekt będzie też zapewne oznaczał powstanie nowych miejsc pracy. Co powinny wiedzieć osoby, które będą w przyszłości rozważać pracę u tego właśnie pracodawcy?

@Agata 23.11.2017 09:55

Jest tylko projekt, żadnych prac nie ma w tym temacie. Tak jest wszystko w tej firmie bedzie tylko nie wiadomo kiedy

Ego

Witam! Widzę że już nie ma Toshiby a jest Yokohama.A za moment Michelin lub Dębica z super baterią Frigo na zimę:) Ręce opadają... Wybierając się tam trzeba mieć naprawdę mocną psychikę.

Firma Fot Art to tylko obiecanki, praca w oparciu o własną działalność gospodarczą i bardzo małe wynagrodzenie, żenada . Całe szczęście iż nie mają już Toshiby w dystrybucji

sa

Lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie nim się podejmie u nich zatrudnienie. To normalne, bo to dowód na to, że4 są w stanie zapewnić odpowiednie warunki jak i to, że atmosfera jest oparta na dobrych relacjach.

Zostaw opinię o Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski