Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski

Śląskie

Opinie o Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski

Firma Fot Art to tylko obiecanki, praca w oparciu o własną działalność gospodarczą i bardzo małe wynagrodzenie, żenada . Całe szczęście iż nie mają już Toshiby w dystrybucji

Agata

Na stronie firmy znalazłam informacje o nowej inwestycji jaką będzie nowa hala magazynowa. Fot-art stawia na dość nowoczesne rozwiązania, gdyż hala będzie zasilana za pomocą energii słonecznej. Czy jako pracownicy firmy wiecie może kiedy planowane jest zakończenie tej budowy? Z notki na stronie wynika, że jest ona w trakcie, jednak nie ma podanych żadnych konkretnych dat. Nowy obiekt będzie też zapewne oznaczał powstanie nowych miejsc pracy. Co powinny wiedzieć osoby, które będą w przyszłości rozważać pracę u tego właśnie pracodawcy?

sa

Lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie nim się podejmie u nich zatrudnienie. To normalne, bo to dowód na to, że4 są w stanie zapewnić odpowiednie warunki jak i to, że atmosfera jest oparta na dobrych relacjach.

Zostaw opinię o Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski - Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fot-art Bis Andrzej Ambryszewski