Opinie o Małgorzata Łasińska Badex w Sosnowiec

Małgorzata Łasińska Badex
1 2 16 5 1
Zawodowiec Nowy wpis

Słyszałem o tej firmie gość ma kilka aut ale i tak nie potrafią nic ogarnąć samochody to złomy do których się nie dokłada a pieniądze dla pracowników wypłacane jak się chce tragedia

hsjsks Nowy wpis
@Zawodowiec

wgl nie daje kasy a nie ze daje jak chce

TakNie

Czy Małgorzata Łasińska Badex ma ściśle ustalone godziny pracy?

TakNie2
Jasa Nowy wpis
@Pytanie

Nie

TakNie1
Szofer Nowy wpis

Znam chłopaka co do tej pory nie wypłacili mu pieniędzy tłumacząc się że mają problemy finansowe ale nawet nie próbują się z nim dogadać co do wypłaty kasy a sprawa ciągnie się już 4 miesiąc. Uważajcie na nich szerokosci

Endrju

Nie polecam firmy Badex, samochody złomy, Łyse opony, wypłata nigdy nie była na czas, radzę omijać tą firmę z daleka.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
pppp

Panowie trzeba sie zgadac wszyscy. na email napiszcie mi do siebie nr tel kontakt5000@o2.pl

Kierowca
@pppp

Ale w jakim temacie się zgadac? w sprawie pieniedzy to jest sąd bądź pip od tego a jeśli chodzi o stan techniczny aut to inspekcja bądź policja

Byly pracownik

Nic dziwnego że kierowca nie będzie zmieniał kola jak na 12 opon w połowie widać druty. Zresztą jaka zmiana koła jak nawet zapasu niema:) pozdro uważać na tą firmę bo naprawdę szkoda czasu

Tak1Nie
Kierowca

Co wypłatę jest problem z Pieniędzmi kasa nigdy na czas zero tłumaczenia że strony szefa. Uważa że pieniądze za przepracowany miesiąc może sobie wysyłać według upodobań

Tak4Nie42
Gosia
@Kierowca

Co wystrzał opony nic nie potrafią dokumenty wiecznie nie w komplecie palety ciągle obciążenia ....kierowcy którzy to piszą chcą pachnieć i wyglądać .... sami kierownicy spedycji prosili o zwolnienie tych Panów bo same problemy i pyskówki....A w Internecie anonimowi to cwaniaki ....żal ...ja też Was opiszę

Tak4Nie
Były kierowca

Widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę badex. Omijać tą firmę szerokim łukiem!!! (usunięte przez administratora)

Tak3Nie5
Gosia
@Były kierowca

Szkoda ze nie był Pan taki mądry jak strzeliła opona....nie potraficie nawet zmienić koła do pracy ubrani jak na dyskotekę .... nie ma problemu założę profil o każdym z Was z imienia i nazwiska jacy z Was pracownicy :-) pozdr

Tak5Nie
xxx

(usunięte przez administratora) nie placi kasy. uwazajcie bo dalej szuka kierowcow na olx

Tak2Nie3
Były pracownik.

Firma kogucik. Nie wypłaca kierowca pieniędzy omijać szerokim łukiem.

Tak3Nie41

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Małgorzata Łasińska Badex w miejscowości Sosnowiec? Oczekujemy na aktualne wieści.

TakNie3

Zostaw opinię o Małgorzata Łasińska Badex - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie