counter
2 9 31 5 1

Popularne opinie

Były pracownik.

Firma kogucik. Nie wypłaca kierowca pieniędzy omijać szerokim łukiem.

Tak4Nie41
Kierowca

Co wypłatę jest problem z Pieniędzmi kasa nigdy na czas zero tłumaczenia że strony szefa. Uważa że pieniądze za przepracowany miesiąc może sobie wysyłać według upodobań

Tak6Nie42
Były kierowca

Widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę badex. Omijać tą firmę szerokim łukiem!!! (usunięte przez administratora)

Tak5Nie6

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Małgorzata Łasińska Badex są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Pytanie Nowy wpis

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Małgorzata Łasińska Badex? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kierowca Nowy wpis
@Pytanie

Nadgodziny płatne? Tam nic nie jest płatne. Lepiej sobie darować współprace.

Szofer Nowy wpis

Samochody złomy pieniędzy nie ma firma tragedia. Że coś takiego jeszcze funkcjonuje wszędzie długi porażka.

TakNie

Na jakie benefity można liczyć w Małgorzata Łasińska Badex?

TakNie1
Były naiwny kierowca
@Pytanie

Na nic nie można liczyć, jedyne co to na jazdę złomem I proszenie się o swoje, brak pieniędzy I tłumaczenie się "mówię jak jest, mamy kryzys" firma tragedia, odradzam.

Tak4Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Kierowca

Firma badex nie wypłaca swoim pracownikom należnych pieniędzy. Kierowca czeka od sierpnia na całość należnej wypłaty. Właściciel nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Przestrzegam wszystkich którzy chcą podjąć pracę w w/w firmie. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) człowiek.

Tak4Nie
Mistrz kierownicy

Opony tragedia zresztą samochody to samo na nic niema pieniędzy. Uważać na tą firmę perfidnie okłamują pracowników żeby tylko jezdzili.

Były kierowca

Tak5Nie6
Gosia
@Były kierowca

Szkoda ze nie był Pan taki mądry jak strzeliła opona....nie potraficie nawet zmienić koła do pracy ubrani jak na dyskotekę .... nie ma problemu założę profil o każdym z Was z imienia i nazwiska jacy z Was pracownicy :-) pozdr

Tak6Nie1
@Gosia

kierowca ma byc kierowca i ja widzialem wasze druty wyetaac z opon

świdek
@Gosia

kup opony szanuj i wymagaj

@Gosia

jak by nuie bylo łycych oponnie bylo by co zmieniac

Tak6Nie42
Gosia
@Kierowca

Co wystrzał opony nic nie potrafią dokumenty wiecznie nie w komplecie palety ciągle obciążenia ....kierowcy którzy to piszą chcą pachnieć i wyglądać .... sami kierownicy spedycji prosili o zwolnienie tych Panów bo same problemy i pyskówki....A w Internecie anonimowi to cwaniaki ....żal ...ja też Was opiszę

Tak6Nie1
byly kierowca
@Gosia

+ powierdzam druty wystaja z opon so594.........na osi przedniej ciagnika myszy zjadly opne zjadly z boku ??

Byly pracownik

Nic dziwnego że kierowca nie będzie zmieniał kola jak na 12 opon w połowie widać druty. Zresztą jaka zmiana koła jak nawet zapasu niema:) pozdro uważać na tą firmę bo naprawdę szkoda czasu

rekrutant
@Byly pracownik

prawda ........................ złom

Zawodowiec

Słyszałem o tej firmie gość ma kilka aut ale i tak nie potrafią nic ogarnąć samochody to złomy do których się nie dokłada a pieniądze dla pracowników wypłacane jak się chce tragedia

Tak1Nie
@Zawodowiec

no bo to złomy

przyszly niedoszly

Potwierdzam druty z opon .....a dalej bawcie sie kto wam zabroni ... :)

F

Niestety brak uczciwości nie popłaca efekty widać poniżej. Wszystko co piszą kierowcy to prawda.

Tak2Nie

Czy Małgorzata Łasińska Badex ma ściśle ustalone godziny pracy?

TakNie3
Jasa

Nie

Tak1Nie1
Szofer

Znam chłopaka co do tej pory nie wypłacili mu pieniędzy tłumacząc się że mają problemy finansowe ale nawet nie próbują się z nim dogadać co do wypłaty kasy a sprawa ciągnie się już 4 miesiąc. Uważajcie na nich szerokosci

Tak1Nie
Endrju

Nie polecam firmy Badex, samochody złomy, Łyse opony, wypłata nigdy nie była na czas, radzę omijać tą firmę z daleka.

pppp

Panowie trzeba sie zgadac wszyscy. na email napiszcie mi do siebie nr tel kontakt5000@o2.pl

@pppp

Ale w jakim temacie się zgadac? w sprawie pieniedzy to jest sąd bądź pip od tego a jeśli chodzi o stan techniczny aut to inspekcja bądź policja

xxx

(usunięte przez administratora) nie placi kasy. uwazajcie bo dalej szuka kierowcow na olx

Tak2Nie3
Były pracownik.

Firma kogucik. Nie wypłaca kierowca pieniędzy omijać szerokim łukiem.

Tak4Nie41

Jak wygląda praca u pracodawcy jakim jest Małgorzata Łasińska Badex w miejscowości Sosnowiec? Oczekujemy na aktualne wieści.

TakNie3

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Łasińska Badex - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad