Opinie o Małgorzata Łasińska Badex w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Łasińska Badex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Małgorzata Łasińska Badex o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Łasińska Badex w Sosnowiec

Czy urlop w Małgorzata Łasińska Badex jest płatny 100%?

kierowca Nowy wpis

Tam nic nie jest płatne, nawet wynagrodzenie.

Były kierowca

Widzę że nie tylko ja zostałem (usunięte przez administratora) przez firmę badex. Omijać tą firmę szerokim łukiem!!! (usunięte przez administratora)

Gosia
@Były kierowca

Szkoda ze nie był Pan taki mądry jak strzeliła opona....nie potraficie nawet zmienić koła do pracy ubrani jak na dyskotekę .... nie ma problemu założę profil o każdym z Was z imienia i nazwiska jacy z Was pracownicy :-) pozdr

@Gosia

kierowca ma byc kierowca i ja widzialem wasze druty wyetaac z opon

świdek
@Gosia

kup opony szanuj i wymagaj

@Gosia

jak by nuie bylo łycych oponnie bylo by co zmieniac

Omijacbadex Nowy wpis
@Gosia

Gosia, (usunięte przez administratora) Cię powinno interesować to jak kierowca jes ubrany, lepiej zobacz w jakie "buty" są ubrane te wasze jeżdżące złomy, które już dawno powinny wylądować na autokasacji :)

Dominika Nowy wpis
@Omijacbadex

Nie no, ale nie leć od razu tak wulgarnie tutaj. ;p Chociaż się zgadzam, jaki problem robi tutaj sam ubiór? A o jakich markach i rocznikach mowa z tymi "złomami"?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Małgorzata Łasińska Badex? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Kierowca

Nadgodziny płatne? Tam nic nie jest płatne. Lepiej sobie darować współprace.

Agata
@Kierowca

Nie do końca rozumiem stwierdzenie, że w firmie nic nie jest płatne. Co masz konkretnie na myśli? Mógłbyś dodać do swojego wpisu jakieś wyjaśnienie bo nie wiem dokładnie do czego się odnosisz. Jak jest z wynagrodzeniem w Badex?

wladmir
@Kierowca

Cześć, mozesz napisać do mnie na : wladmir@wp.pl

Wiosenny kierowca
@wladmir

Idzie wiosna idzie i wszystkie ptaszki śpiewają pod dsv że tego badexa czyli badziewiaka pogonią wielka locha a pip dobije osikowym kółkiem ps, wszyscy zgłaszać badziewiaka badexa do pip.

Czy pracownicy w Małgorzata Łasińska Badex dogadują się między sobą?

Dziki kieriwca

Nareszcie już po badexie rozdrapuja kto co może ponoc wczoraj dwie koniny odjechały na lawecie za długi, jak idzie to idzie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Małgorzata Łasińska Badex spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Uważaj na cwaniaka

Cały czas szukają na olx potencjalnych klientów

Daniel

@Były naiwny kierowca firma zasłania się kryzysem aby nie wypłacać pensji ?

Szofer

Samochody złomy pieniędzy nie ma firma tragedia. Że coś takiego jeszcze funkcjonuje wszędzie długi porażka.

Na jakie benefity można liczyć w Małgorzata Łasińska Badex?

Były naiwny kierowca

Na nic nie można liczyć, jedyne co to na jazdę złomem I proszenie się o swoje, brak pieniędzy I tłumaczenie się "mówię jak jest, mamy kryzys" firma tragedia, odradzam.

Kierowca

Firma badex nie wypłaca swoim pracownikom należnych pieniędzy. Kierowca czeka od sierpnia na całość należnej wypłaty. Właściciel nie wywiązuje się ze swoich obietnic. Przestrzegam wszystkich którzy chcą podjąć pracę w w/w firmie. Pozdrawiam, (usunięte przez administratora) człowiek.

Mistrz kierownicy

Opony tragedia zresztą samochody to samo na nic niema pieniędzy. Uważać na tą firmę perfidnie okłamują pracowników żeby tylko jezdzili.

Kierowca

Co wypłatę jest problem z Pieniędzmi kasa nigdy na czas zero tłumaczenia że strony szefa. Uważa że pieniądze za przepracowany miesiąc może sobie wysyłać według upodobań

Gosia
@Kierowca

Co wystrzał opony nic nie potrafią dokumenty wiecznie nie w komplecie palety ciągle obciążenia ....kierowcy którzy to piszą chcą pachnieć i wyglądać .... sami kierownicy spedycji prosili o zwolnienie tych Panów bo same problemy i pyskówki....A w Internecie anonimowi to cwaniaki ....żal ...ja też Was opiszę

byly kierowca
@Gosia

+ powierdzam druty wystaja z opon so594.........na osi przedniej ciagnika myszy zjadly opne zjadly z boku ??

Byly pracownik

Nic dziwnego że kierowca nie będzie zmieniał kola jak na 12 opon w połowie widać druty. Zresztą jaka zmiana koła jak nawet zapasu niema:) pozdro uważać na tą firmę bo naprawdę szkoda czasu

rekrutant
@Byly pracownik

prawda ........................ złom

Zawodowiec

Słyszałem o tej firmie gość ma kilka aut ale i tak nie potrafią nic ogarnąć samochody to złomy do których się nie dokłada a pieniądze dla pracowników wypłacane jak się chce tragedia

@Zawodowiec

no bo to złomy

przyszly niedoszly

Potwierdzam druty z opon .....a dalej bawcie sie kto wam zabroni ... :)

F

Niestety brak uczciwości nie popłaca efekty widać poniżej. Wszystko co piszą kierowcy to prawda.

Czy Małgorzata Łasińska Badex ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jasa

Nie

Szofer

Znam chłopaka co do tej pory nie wypłacili mu pieniędzy tłumacząc się że mają problemy finansowe ale nawet nie próbują się z nim dogadać co do wypłaty kasy a sprawa ciągnie się już 4 miesiąc. Uważajcie na nich szerokosci

Endrju

Nie polecam firmy Badex, samochody złomy, Łyse opony, wypłata nigdy nie była na czas, radzę omijać tą firmę z daleka.

pppp

Panowie trzeba sie zgadac wszyscy. na email napiszcie mi do siebie nr tel kontakt5000@o2.pl

@pppp

Ale w jakim temacie się zgadac? w sprawie pieniedzy to jest sąd bądź pip od tego a jeśli chodzi o stan techniczny aut to inspekcja bądź policja

xxx

(usunięte przez administratora) nie placi kasy. uwazajcie bo dalej szuka kierowcow na olx

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Łasińska Badex - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Małgorzata Łasińska Badex?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Łasińska Badex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Małgorzata Łasińska Badex
2.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Rybna 17 lok. 1
    41-200 Sosnowiec