Opinie o Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka w Kraków

counter
5 1 5 5 1
Stanisława Nowy wpis
Klient

Bardzo polecam Pana Mecenasa Wolskiego. Mimo różnicy wieku, łatwo nawiązać dobry kontakt z Mecenasem. Cierpliwie wyjaśnia problemy i służy pomocą prawną. Jest bardzo zaangażowany, rzetelny, kompetentny oraz empatyczny i dyskretny. Szczerze polecam adw Wojciecha Wolskiego.

Kinga Nowy wpis
Klient

Mec Wojciech Wolski to bardzo dobry adwokat. Z zaangażowaniem prowadzi moje sprawy. Kompetentny, wnikliwy i solidny. Mecenas odbiera telefony, odpisuje na smsy i rzetelnie odpowiada na pytania dot. spraw. Polecam Mec Wojciecha Wolskiego.

Iza Nowy wpis
Klient

Mecenas Wojciech Wolski to adwokat z dużym doświadczeniem, kompetentny, zaangażowany w sprawę i dyskretny. Z zaangażowaniem poprowadził moją sprawę. W trakcie całego postępowania widać było jego zaangażowanie i profesjonalizm. Szybki, niezawodny, kompetentny - po prostu taki powinien być prawnik. Jeśli szukacie kogoś kto profesjonalnie załatwi Waszą sprawe to mec. Wojciech Wolski jest najlepszy.

Wiola Nowy wpis
Klient

Prawnik życzliwy i uśmiechnięty, empatyczny i zawsze w dobrej wierze, zawsze lege artis. Nigdy nie podejmuje działań bez porozumienia z osobą, którą reprezentuje. Uczciwy i rzetelny. Te atrybuty warto podkreślić, przywołując jednocześnie profesjonalizm. Polecam Pana Mecenasa Wolskiego. Jest godny zaufania.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w firmie Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka w mieście Kraków? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Wolski Kancelaria Adwokacka - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad