Opinie o Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus w Goleniów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus w Goleniów

A tu jest co rekompensować, że ktoś tak kiedyś napisał? gdy kiedyś tu zaglądałam nie było jeszcze komentarzy z tego roku. zastanawiam się czy są teraz prowadzone nabory? już kiedyś chciałam sprawdzić ofertę ale w sieci niczego nie widziałam, teraz też mam ten problem. Gdzie można znaleźć ofertę?

ala Nowy wpis

jaki wymiar pracy dla opiekunek ? bo złobek czynny od 6:30 do 16:30? czy opiekunki tez pracuja po 10 godzin czysie jakos zmieniaja? dziekuje za informacje

Często zmieniają się tam pracownicy. Nie mozna dojsc do porozumienia z p. Dyrektor. Nie liczy się ze zdaniem opiekunek i rodziców. Sama wie najlepiej. Wszystkie rozumy po zjadała. Tam liczy się tylko pieniądz.

Larysa

I to dlatego pracownicy się zmieniają? A jak z zarobkami tutaj, wiesz może? Jak liczy się pieniądz to może nauczyciele dobre pensje mają?

@Larysa

Najniższą krajową a praca przy dzieciach jest niestety ciężka.

Zośka

Poza najniższą dostaje się jakieś dodatki do pensji czy to faktycznie wszystko? Czasem dobra premia potrafi „zrobić” zarobek, wiem z doświadczenia. A umowa jakaś na dłużej stabilna?

No to faktycznie nie ma szału. A jak to wygląda w praktyce? Ile dzieci przypada na jedną opiekunkę? Bo może nie tak dużo i dlatego wynagrodzenie jest minimalne. Poza tym, czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? :) Może one trochę zrekompensują.

Rodzic Nowy wpis

Nie wiem jak traktuje się pracownice, ale wiem jak traktuje się rodziców. Pod koniec roku szkolnego rodzic jest blokowany na profilu żłobka na mediach społecznościowych, rodzic nie ma żadnych informacji oraz nie widzi zdjęć swoich pociech. Wstyd Pani Dyrektor.

Czy po rozmowie w Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Honorata

witam, o jakie zmiany mogło konkretnie chodzić w jednym z wątków z ubiegłego roku? jak na razie przeglądam dopiero Goleniów za potencjalnym miejscem zatrudnienia. proszę opisać mi aktualną sytuację w Żłobku. widziałam wypis w sieci sprzed dwóch lat, gdzie było napisane, że jest w nim 36 miejsc, ile ich jest obecnie? i jaka liczba pracowników jest teraz potrzebna? czy w kolejnym półroczu będą otwarte rekrutacje?

Eluninia

Kto pracował w tym żłóbku niech się wypowie

@Eluninia

A coś z nim nie tak, czy po prostu jesteś ciekawa opinii o nim i warunkach pracy?

Eluninia
@Michał

Nie potrafią długo pracownika utrzymać, ciągła zmiana, czyli coś jest nie tak

Vega

Heh, to pani Kakaowa Królewna od Vegi?

Dyrektorem tego żłobku jest młoda dziewczynka która jeździ białym mercedesem. Przychodzi na spotkanie z rodzicami w krótkich spodenkach i z małym psem na rękach niby wyszła na spacer nad morzem. Jest bardzo niepoważna. Nie otrzymaliśmy żadnych informacji dotyczących warunków i wyżywienia.Od razu zaczęła mówić o pieniądzach. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus - Goleniów

• Jak się pracuje w Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Niepubliczny Żłobek Olaf Olga Adamus
  • Wojska Polskiego 1 lok. 1